Plavání, výběr plavek pro miminko

tblack
14. bře 2018

Ahoj holky,
S holcickou jsem prihlasena na plavani, poradite mi prosim, jake plavky se vam osvědčily? Bude ji 7 mesicu
Moc dekuji

maaaja12
14. bře 2018

Neoprenové kalhotky 😊 koupila jsem je přímo na bazéně.

l_baruska
14. bře 2018

Taky neoprenove a koupila jsem na vinted

verunka_korunka
14. bře 2018

Mam i jine, ale neoprenove jsou nejlepsi. Netahaji, neskrti na brisku, ma lepsi pohyb nohami. Hůř se nasazuji, ale jinak opravdu lepsi. Na porovnani jsem mela takove kalhotky s pur zaterem a stahovacimi gumickami na nohou a v pase, ty sedely dobre, ale pri nalozi dost protekly a bylo to jen na maly zadek, druha je na dobe ani nemela a dalsi jsem mela jakoby svrchni zaterove plenkove kalholky, ale byly to opravdu plavky, zapinani na zip a patentky, tedy s volitenym utazenim v pase, ale ty teda me se spatne nandavaly, jsou to takove bombardaky a u starsi slo videt ze ji to reze do briska a trisel, kdyz dostala neopreny tak vidim jak se ji ve vode lepe funguje.

becicka
14. bře 2018

My máme v plavání Bambino Mio a spokojenost 👍

g_m
14. bře 2018

My máme Imse Vimse a jsou boží 🙂

margarithka
14. bře 2018

My mame pop-in plavkove kalhotky. Spokojenost.

evaaskalova
14. bře 2018

Nam na kurzy pro miminka a i ted do bazenu na plavco stacily a staci doted plenkove jednorazove plavky 🙂

g_m
14. bře 2018

@evaaskalova To je ale vyjde podstatně dráž než třeba neoprénové, jinak na plavání sem tam by stačily, ale když si to člověk spočítá do kurzu, tak to moc výhodné není 🙂

monaluza
14. bře 2018

Popolini, uvnitr maji sitku a zapinaji se na dvoje patentky, coz je pohodlne a jeste pekne nastavitelne 😉.

evaaskalova
14. bře 2018

@g_m z neoprenovych zas mimco asi rychle vyroste ne? My jsme do kurzu kupovaly baleni s kanaradkou na pul a vyslo na par kacek. Plavecky z DMka tak drahe nejsou. 🙂

g_m
14. bře 2018

@evaaskalova Máme neoprenové 9-12kg a máme je už od září 🙂 Dala jsem za ně 340kč, takže pro mě určitě levnější 🙂

angelyn
14. bře 2018

Mám taky neoprenové, doporučuji! Jednoraz je na houby, plena nasakne vodu jak houba a dětem v tom není prijemne a z obycejnejsich plavecek jim často lezou zadečky 🙂 hovořím jako instruktora plavání. A z mé osobní zkušenosti, synovi jsem neoprenky koupila v 6 měsících a s přehledem je oblece i dnes (16m), takže se koupe rozhodně vyplatí 🙂

tblack
autor
14. bře 2018

@angelyn a mate najakou znacku co by jste doporucila?

tblack
autor
14. bře 2018

@g_m a muzu se zeptat jaka znacka? Dcerka ma ted 8 kg, plavani zacina za mesic, zvazuji, ze taky koupim 9 az 12kg a bude je mit cele leto, ale bojim se, aby ji ted nebyly moc velke

m_michaela
14. bře 2018

Plenkové plavky značky Beco.. teď jsme začali chodit na plavání a úplně super, drží, ni nepropustí, jsou pratelné. A teď je mají myslím dokonce na jejich stránkách za polovinu 🙂

angelyn
15. bře 2018

@tblack mám tyto viz foto, značka je to HappyNappy..a brala jsem rovnou střední velikost (Medium) a fakt už je nosí skoro rok 🙂 a dokonce jsou to bazarkove, takže kuknete i tam, spousta mamin prodává takže se nebát vzít i z druhé ruky 🙂

tblack
autor
15. bře 2018

@angelyn diky, taky jsem nasla tyhle bazarkove, vzala vel.M, tak snad budou sedet. Uz se na plavani tesim, skoda ze to stojí tak strasne moc ☹ (praha 5000kc)

elaniee
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hermelinah
15. bře 2018

Souhlasím s @angelyn , my už jedem neoprenove plavky 1,5 roku a stále sedí🙂) Určitě se to jako investice vyplatí🙂 A vlastně jsou jediné kterým věřím, že z nich ten bobek nevypadne🙂

angelyn
17. bře 2018

@tblack tyjoo, tak to je teda palka..my ve Zlíně 2500kc, takže za ten rok plavání 10tis + dojíždění. U nás na vesnici je i za 1500, ale prostě už je to velký bazén, chlorovany, šatny staršího typu, nic kde bych šla s miminkem. V Praze už je to urco všechno na úrovni, tak vám preju pohodove plavání, ať si to s prckem užijete 🙂

tblack
autor
19. bře 2018

@angelyn je to pálka ale tady v okoli je vsude cena 380 az 420kc za lekci, snad mi za nas obe pojistovna vrati penize (500kc na osobu je prispevek)