Plážový Anti - UV stan Pop Up. Koupit ho?

minea
5. čer 2008

http://www.vltava2000.cz/unicum/GoodsDetail.asp...
Myslíte, že to k něčemu je? Vydrží tam dítě, když ho dám třeba na zahradu? Uvažuju, že bych ho koupila, ale zatím váhám...

petraluk
5. čer 2008

Já myslim,že to není špatný nápad. My máme taky plážový stan, to je podobný, ale anti UV filtr tedy nemá 🙂

minea
autor
6. čer 2008

Petraluk, a máte s tím praktickou zkušenost? Měli jste ten stan třeba na dovolené? Já bych ho chtěla využít na zahradě - dám tam hračky nebo ji tam nechám spát a taky by se příští rok dal vzít k moři, právě na pláž. Jenom se bojím, aby to nebyla věc, která se použije dvakrát, protože tam dítě odmítá být 😅 ...

martina.zikmundova
6. čer 2008

Ahoj, taky jsem koupila ten stan co má Petraluk, použili jsme ho na zahradě chaty a přes poledne se tam udělal parádní pařák, stan vyhřátý fakt hodně, nedalo se v něm vydržet. chci ho sebou vzít na dovču do Itálie a jen doufám, že se pod ním neupečeme. měla jsem z něj nejdřív velkou radost, ted už zas tolik ne.

lencici
6. čer 2008

Máme tiež plážový stan je pod ním riadne dusno. Ale myslím že keď ho postavíme niekam do tiena tak to bude v pohode..

zuzitka
6. čer 2008
katerinka.k
3. lis 2008

Taky jsme ho použili na pláži u moře bylo v něm opravdu hrozně,zlatý slunečník pod kterým občas foukne....Kdybych to věděla,vůbec bych stan nekupovala....

mary1f
27. říj 2010

chcem sa spýtať "katerinka.k" . nechceš predať ten --plážový anti UV stan POP UP ???
mala by som záujem.