• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plážový Anti - UV stan Pop Up. Koupit ho?

27. října 2010 
http://www.vltava2000.cz/unicum/GoodsDetail.asp?strGoodsID=4084
Myslíte, že to k něčemu je? Vydrží tam dítě, když ho dám třeba na zahradu? Uvažuju, že bych ho koupila, ale zatím váhám...
5. čer 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslim,že to není špatný nápad. My máme taky plážový stan, to je podobný, ale anti UV filtr tedy nemá :slight_smile:
5. čer 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petraluk, a máte s tím praktickou zkušenost? Měli jste ten stan třeba na dovolené? Já bych ho chtěla využít na zahradě - dám tam hračky nebo ji tam nechám spát a taky by se příští rok dal vzít k moři, právě na pláž. Jenom se bojím, aby to nebyla věc, která se použije dvakrát, protože tam dítě odmítá být :sweat_smile: ...
6. čer 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky jsem koupila ten stan co má Petraluk, použili jsme ho na zahradě chaty a přes poledne se tam udělal parádní pařák, stan vyhřátý fakt hodně, nedalo se v něm vydržet. chci ho sebou vzít na dovču do Itálie a jen doufám, že se pod ním neupečeme. měla jsem z něj nejdřív velkou radost, ted už zas tolik ne.
6. čer 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme tiež plážový stan je pod ním riadne dusno. Ale myslím že keď ho postavíme niekam do tiena tak to bude v pohode..
6. čer 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme ho použili na pláži u moře bylo v něm opravdu hrozně,zlatý slunečník pod kterým občas foukne....Kdybych to věděla,vůbec bych stan nekupovala....
3. lis 2008 ve 03:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
chcem sa spýtať "katerinka.k" . nechceš predať ten --plážový anti UV stan POP UP ???
mala by som záujem.
27. říj 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek