Plenky. Jaké se osvědčily na noc?

stenlunka11
6. srp 2021

Zdravim , holky jake se Vam osvědčily plenky na noc . Uz jsem kupovala ruzne značky , vsechny protekly . 😡Ma 16 kg . A to ho i pres noc několikrát prebaluju 🤦🏼

stenlunka11
autor
6. srp 2021

@stenlunka11 plenky ma jen n noční spani .

pe_tu_ss_ka
6. srp 2021

@stenlunka11 nám nikdy neprotekly Bella happy, ale poslední velikost měl 5. Teď už je nemá.

stenlunka11
autor
6. srp 2021

@pe_tu_ss_ka dekuji. Za odezvu . . Uz je mel a byl taky durch .

pe_tu_ss_ka
6. srp 2021

@stenlunka11 my se snažili omezit pití před spaním. Ale teď co je bez plenek, tak v noci toho vypije a cura až ráno.. snad někdo poradi, jiné 😊

anettkah
6. srp 2021

U nas na noc jedine muumi baby, jinak taky vsechno protece.. pripadne jeste obstaly docela kolorky 😉

stenlunka11
autor
6. srp 2021

@pe_tu_ss_ka no je fakt , ze toho tqky vypije dost . Ale treba3x ho prebalim . A stejne je to vse venku 🙈a ja nedelam nic jiného nez prevlikam a peru. 🙄😃

goovana
6. srp 2021

@stenlunka11 dcera 19 měsíců to samé
Všechny plenky mi protecou a taky prebaluji v noci klidně 4x
Teď jsem zkusila koupit plenky Nappy tak uvidím no

jako_mala_holka
6. srp 2021

Nám se docela osvědčily kalhotky Monperi a pak jsou i nové Huggies na noc, taky kalhotky... Prebalujeme v noci jednou

zelenaesmolda
6. srp 2021

@stenlunka11
omezit vecer piti a jit se pred spanim vycurat.Pampers kalhotky jsou fajn.

klokanka31
6. srp 2021

@stenlunka11 My máme od narození Bella Happy a neprotekly nikdy 🙂

nikolite
6. srp 2021

Vlastní zkušenost nemám , ale doporučuje se vyzkoušet větší velikost.

megi89
6. srp 2021

Já myslím, že pomůže jen omezit pití večer a čůrat před spaním. Když tolikrát prebalujes v noci, tak co pije večer a kolik toho vypije? Mě triletak také pije ještě večer, ale už mu to koriguji a pije méně, proroze mi precural plenu a nebyla ještě ani půlnoc, takže už nepije večer 330ml um, ale 150ml a musí se vyčurat těsně než jde spát 😴.

dascha9
6. srp 2021

Doporučuji určitě kalhotkové pleny, ať to nemá kama protéct. Za mě jsou nejlepší na noc pampers pants premium care👍

misaa56
6. srp 2021

Huggies 👍

95newmommy2020
6. srp 2021

Zkoušela si ROSSMANN ? Mě fakt překvapily, co dokážou pojmout.

veru181
6. srp 2021

My máme teprve 11 kg, ale dobře nám fungují Pampers premium care.

me_druhe_ja
6. srp 2021

Jedině premium care. Syn 21m: noční plinku dostává cca kolem 20h a ráno přebaluju až po probuzení kolem 8h. Před spaním pije cca 2dcl mlíka. Proteče minimálně a teda spíš díky tomu, že má asymetrickej zadek a čůrání/kakání jde na levou stranu. Dcera 6m: noční plinku dostává mezi 19-19:30, kojí se v noci cca co dvě hodiny a většinou do 8h ranní prebaluju jen 1x. Neprotekla nikdy.

malytlustyhroch
7. srp 2021

Jak holky pisou "omezit piti vecer", tak po svych zkusenostech mam radu, jak to udelat - nalejvat dite dopoledne 😀

stenlunka11
autor
7. srp 2021

@95newmommy2020 děkuji za radu vyzkouším je . 🙂