Plenky na noc, které neprotečou

inkognita
28. zář 2017

Zdravím maminky,

mám takový problém.. dcerka (2r) už umí přes den chodit na nočník a plenku ji už prakticky nemusím dávat - třeba jen na delší cestování, ale v noci když spinká, ji musím 3x plenku vyměnit.. kdyby ne, proteče. Je to hrozné, protože se nevyspí ani ona, ani já. Můžete mi prosím poradit nějakou dobrou plenku, která by to zvládla pojmout? Další problém je, že některé se ani v dcerčině velikosti nevyrábí - potřebuji plenku na 20kg 🙂 je to obřík. Používám teď plenky z lidlu, na den super, ale v noci děs.. do tesco se už nevejde. Díky moc!

monilineek
28. zář 2017

A Pampers 6 - taky protečou? Jsou 15kg +. Nebo Pampers 6 pants - kalhotky ty jsou 16+. Jinak na noc bych omezila pití.

robin92
28. zář 2017

A pije hodne pred spanim? Co vyzkouset DADA plenky? ja jsem s nima teda spokojena, taky pouzivame smouly z albertu, ale ty uz se vlastne nedelaji. Co vyzkouset kalhotkove plenky? pents nebo jak je to pise. Pred spanim ji nechat poradne vycurat, at plenka chvili vydrzi. Nam vydrzi jedna plenka celou noc, maly ma 15kg, 2roky.

nikuu
28. zář 2017

Já jsem moc spokojená s Bella Happy. Velikost 5 je až do 25kg, tak by vám mohly pasovat.

market1512
29. zář 2017

Ahoj, taky bych zkusila Dada (obe moje deti mely) a uz bych nikdy nepouzila Pampers ci jakekoli jine z nasich obchodu plne chemie a parfemace. Nebo bych zkusila Babysoft, rikaji, ze jsou to jedine plenky, ktere pojmou "vsechno" a neprotecou. Ja je doma mam, obcas pouzivam, podle toho jaky sundam zrovna balik (Dada ci Babysoft), ale deti se mi nikdy v noci moc nepocuravaly, takze nedokazu uplne posoudit, zda plati to heslo, ze pojmou i kbelik vody 🙂

havu
29. zář 2017

Ahoj, za nás nejlepší Dada. Ale i ty někdy protekly. Dcera hodně pije i v noci. Před spaním dávám na nočník + jsme omezili pití a většinou vydrží. Určitě bude stačit přebalit jednou za noc.

inkognita
autor
30. zář 2017

Moc děkuji za rady. Dada plenky jsme vždycky měly a zkoušela jsem i panty od Dada (na noc nic moc převlékat), ale i ty jsou dost plné a malá se prostě budí. Malá v noci nepije vůbec, před spaním chodí na nočník. Jediné co pije večer je asi 250 ml mlíčka.. tohle ale nevím jak omezit.. :D někde jsem četla o pampers premium - tuším že jsou pouze do 18kg, takže zase nic pro nás. Vyzkouším tedy ty druhé pampers a babysoft. Moc díky! 🙂

andiienka
4. říj 2017

My jsme pro syna používali plenky z DM od Babylove a nikdy jsme problém neměli 🙂 Dělají tuším i takhle větší, my jsme ale končili na vel. 5 a ty nevím do kolika kil jsou - syn skoro 3 roky má ted 15 kg 🙂

kamste
4. říj 2017

@inkognita řešila jsem stejný problém a objevila tyhle: https://www.zboziznemecka.eu/shopumartinky/esho... - a po dlouhé době a spoustě zkoušení konečně něco funguje 🙂 (než syn povyrostl, tak stačily Dada 5)
Mají je normálně v Kauflandu velikost 6 na dítě 16-30kg

inkognita
autor
4. říj 2017

Moc díky. Dnes zkouším ještě Huggies, až dobereme zkusím kaufland 🙂

inkognita
autor
4. říj 2017

Dm jsem myslím zkoušela a protekly :/