Plenky Pampers - zhoršuje se jejich kvalita?

carrie_b
6. kvě 2015

Maminky, rada bych vas poprosila o Vasi zkusenost... Dceri je rok a pul, temer od narozeni kupujeme zelene Pampers plenky, nejdriv nemecke, pak jsem se rozhodla ustoupit a koupit v cr polske, nyni jsem si vsimla, ze poslednich par baliku je vyrobeno v Madarsku a mam pocit, ze kvalita sla rapidne dolu. Dcera v nich ma uz po chvili vlhky zadecek, ackoliv plenka neni temer nacucla. Mate nekdo stejny pocit???

hanyzka11
7. kvě 2015

já dávám zelené pampers na noc. ale už nestačí na to množství a jak bylo řečeno, když si lehnou na břicho nebo ráno sednou, vymáčknou to z plíny ven.takže koupím už 5ky a dám jim ještě šanci.jinak jsem zkusila kde co, ale nejlepší Albert, a beru oranžové Pampers (hodně lidem se nelíbí, ale mě vyhovují - jsou tenké).
huggies jsem si koupila do porodnice a katastrofa.děti teda měly 2,5 kila, tak asi jim byly velké. ještě byly super bella happy, ale ty jsou taky dost drahé

anehap
7. kvě 2015

Taky souhlasím, že kvalita Pampersek je teď horší 😒 Nikdy jsem na ně nedala dopustit, byly jediné, které dcerka v noci nepročůrala, ale poslední dobou se to stávalo hodně často - navíc, jak píšou holky, ty lepítka se dost trhají 😒 Takže jsme je vyměnili za Albert se šmoulama a jsme spokojení - zatím neprotekly 😉

olusenka
7. kvě 2015

@evulina77 mě taky, a bílé Pampers mi smrdí nejvíc.

kocour1
9. kvě 2015

Používám pampers od narození dcery a nyní i pro malého syna a je pravda, že i když jsem o tom dříve nepřemýšlela, tak musím uznat, že jsou nějaké horší. I na omak - jsou v nich takové kuličky - nejdřív jsem si myslela, že mi plenky nějak zvlhly, ale i teď, po otevření nového balíku tam ty kuličky cítím. Přijde mi, že i nějak plenky smrdí a že dříve takhle nesmrděly. Používám bepanthen a jsem s ním velmi spokojená, nikdy jsme opruzeniny neměli a teď každou chvíli nějaký problém - jako by ta plenka tak dobře nesála. I se velmi často stane, že má syn mokré pyžámko, že plena prosákla. Dostala jsem plenky z Lidlu a nakonec mám pocit, že jsou snad i lepší, nebo rozhodně srovnatelné s pampers.

pavlusa01
9. kvě 2015

Já také používala pro malou jen pempersky zelené,a nikdy jsem nebyli ani malinko mokré,já jsem s nima byla spokojená.Ale také malá od roka a pul nemela plenky,tak jestli jak je vaše malá to není tím,že více čurá....Jinak kamarádka dává ty bíle pempersky a ty prý jsou výborné.... 😉

pavlusa01
9. kvě 2015

Jo a ještě nám nevyhovovali ty oranžové pempersky.... ☹

carrie_b
autor
9. kvě 2015

@kocour1 S temi kulickami je to presne, driv takove vubec nebyly. Jeste pred cca 2 mesici jsem s plekami byla fakt spokojena. A mate je take Made in Hungary, nebo Polsko? Nebo jestli nejsou horsi kusy v tech velkych balenich, kupuji ty Giant packy.

@pavlusa01 Mala urcite vic cura, ale prave se mi nelibi, ze si do nich nacura trosku a ma hned uplne vlhky zadecek. Moc by se mela vsaknout a aspon chvilku udrzet zadecek suchy. Pokud by byla plenka procurana vice,tak bych to chapala.

Vcera se dceri udelala na zadecku vyrazka, takze s Pampers jsme skoncily. Zlate smouli plenky pres den plus na noc ma dnes poprve plenku z Tesca na zkousku, snad nam predem neprotece. Jinak budeme hledat dal. Doufam ale, ze uz brzo budeme bez plen alespon pres den😉.

mor48tko
9. kvě 2015

@wedding2013 Tesco plenky (zelené se sovičkou) jsou moc fajn. Máme je rádi 😉 A taky používáme Babylove z DM (ale kupujeme v Německu, vycházejí o stovku levněji).. Nám třeba neseděly plenky z lidlu, ani "šmoulácký" z alberta..

charaka
9. kvě 2015

Najlepsie su plienkove kalhotky pampers active pants girl/boy a pampers premium pants... ziadne plienky sa im ani naznakom nevyrovnaju.

maudn
10. kvě 2015

Tak včera 18:30 čistá plena ve 23h po 150 ml vody už prosakle do pyzama a nacucane.

misar91
10. kvě 2015

tak my jsme právě minulý týden s pempskama definitivně zkončili...dřív super,používali jsme je už od narození ale ted poslední dobou každý ráno pročůráno takže každý den nové pyžamko..zkusili jsme koupit z kauflandu takový s lvíčkem a ty si nemůžu vynachválit 😉

maudn
10. kvě 2015

@misar91 náš starší jeden čas vypil za noc 3x240ml a starý pempers to vydržely. A teď ten druhej pije jen trosky a musím skoro každý den prat celou postylku

maudn
10. kvě 2015

A zazitek je ho zvednout ráno z postýlky a všechno to mám vsakle v tričku

misar91
10. kvě 2015

@maudn moje řeč,nám malej za noc vypije max 200ml,někdy ani to né a má to pročůraný...

maudn
12. kvě 2015

Tak testovany teď nově active pants boy na noc a nacucané k prasknutí pýžo vlhké (ale pořád lepší než ty zelené, tím,že jsou jako kahotky líp to drží nacucané. Jinak dnes jsem dala plenu po plavání v 15h a v 18h, jak jsme prijeli domů visela u země. Když byl první syn malej, tak měl pempersku i půl dne, to jsme se zas báli,že málo čurá🙂

privka1984
12. kvě 2015

@maudn Koukala jsem na ty boypants a myslím si, ze nemaji tu igelitovou folii, proto jsou vlhké navenek. Já jsem s nimi spokojena, jen jsou spis už na to, když je nějaká nehoda při odnaucovani.

vrabcak0007
12. kvě 2015

jak to tak čtu, tak nevím, čím to je, ale já si na zelené pampers nemůžu stěžovat..netuším, jaké bývaly dříve, ale malej se mi pročůral asi jen dvakrát když byl maličký a spíš jsem pojala podezření na sebe, že jsem mu je špatně upevnila..od té doby, co si na to dávám pozor (vždy zkontroluju, že gumičky opkolo nožiček jsou tam kde mají být a není nikde nic ohnutého, tak vůbec nic (ťuk ťuk ťuk)..používali jsme jako první ty bílé (jakože pro malého jen to nej), ale po těch se oprudil...ta síťka se lepila na zadeček...pak jsme tedy dávali bella jako v porodnici, ale nebylo to o moc lepší...po zelených paráda...a to je v noci velký cestovatel...jediné, co bych vytkla, tak teda pásky jdou občas špatně uvolnit - když nandavám...a asi 3x během toho roku když jsem tedy víc zatáhla se utrhly..jinak nic

maudn
12. kvě 2015

@privka1984 nemyslim,ze je to jen pro obcasne nehody, sluzbu udelaly na noc lepsi