Plenky Panda vel. 0

pajka3
18. čer 2019

Holky existují ještě plenky značka Panda vel. 0 ??? 3 roky zpět jsem je koupila v Praze a byla jsem s nimi strašně spokojená,teď když bude druhé mimi, bych je zase chtěla do porodnice a tak,a nemůžu je sehnat.ale v porodnici je sestřičky normálně mají,ty nulky.to vyrábí jen pro ně,nebo kam se poděli? s jakýma jste spokojení vy? pampers mi přijdou dost drahý a smrdí mi :(

marketa11112
19. čer 2019

Vlhcene ubrousky pouzivam z dm. Je jich tam hodne ,moc nevoni ,vlhke jsou az dost. Zadecek vzdy jeste dosusim latkovou plenkou.

merope
21. čer 2019

@marketa11112 Já používám z DM-ka nevlhčené babylove a namáčím vodou a jsem s nimi absolutně spokojená. Pokud je pokaděný, tak to utřu zlehka nenamočeným, krásně saje. Beru to prostě jako toaleťák pro mrňouska. Potkala jsem je úplně náhodou, že jsem si všimla, že jsou v regálu mezi vlhčenými, tak jsem vzala krabici na zkoušku a super - jsou v podobné krabici jako papírové kapesníky, ale jsou větší než kapesníky, netrhají se vůbec, hebké a krásně sají. Za 29 Kč doporučuji aspoň zkusit. Dokonce i na cesty si beru tyhle a případně PETku s vodou a zvládli jsme s tím i stolici venku na ulici.

A jinak doma na otírání používám vlhčený perlan, to mě naučili v porodnici, kde jsme začali vlhčenými ubrousky, ale oprudil se tak šíleně, že jsme přes vlhčený perlan skončili na odvaru z řepíku. V porodnici používali perlan a pak ho prostě po použití vyhazovali - taky se to dá. Máš kalíšek s vobou, namáčíš do toho perlan. Ale ty papírové ubrousky mi přišly i jemnější (jen je to prostě krabice, co tam může překážet).

@pajka3 Co se mě týče tak nejspokojenější jsem s plenkami z Alberta - pro nejmenší jsou dvojky. Ale dokud neměl mrňous aspoň 3,5 kila, tak mu byly velké a používala jsem asi 2 balíky Pampersek a moc mi taky nesedly.

sabca21
28. únor 2020

pandy jsou dobrý, jako na poměr ccena výkon :D jsou sice levnější, ale dobrý, v pozdějším věku, když dítě víc čůrá, tak jsem kupovala stejnou značku bella happy

skorinka423
25. dub 2020

chtěla jsem něco levnější, tak jsem na základě diskuzí a doporučení koupila tyhle a musím říct, že jsem udělala dobe, takže rda doporučím dál