Plenky pro novorozence, jaké doporučíte?

vlastaneta
28. srp 2017

ahoj maminky, chtela jsem se zeptat, jake plinky byste doporucily pro novorozence. U prvniho ditete jsem mela pampers premium, ale ted ctu vsude, jak se zhorsila kvalita, tak bych nerada koupila zbytecne. Jake mate zkusenosti vy? dekuju za rady.

aluskacz
28. srp 2017

@vlastaneta Také jsem u prvního syna kupovala pampers premium, po jejich "vylepšení" jsem se rozhodla že opravdu ne, tak jsem nakoupila DADA plenky 🙂

vlastaneta
autor
28. srp 2017

@aluskacz a byla jste spokojena? Taky se mi do pampers uplne nechce...

vlastaneta
autor
28. srp 2017

@aluskacz ted se divam, ze jste asi jeste nevyzkousela 😁

aluskacz
28. srp 2017

@vlastaneta Ještě vyzkoušené nemám ale co jsem si zjišťovala tak si je všichni chválí. Nedají se ale koupit v obchodě, Našla jsem si na fb skupinku a tam objednala. No ale do max 3týdnů už vyzkouším 😉

viiny
28. srp 2017

Spousta kamarádek okolo zkoušelo Dada, Babylove a Bella Happy a všechny tyto chválí 🙂 já nakoupila do porodnice Bella Happy s výkrojem na pupíček a Babylove v DM.

smudlinka24
28. srp 2017

Ja pouzivam pampers premium a jsem s nimi spokojena, je pravda, ze jsem jine znacky nezkousela, ale mela jsem varku z lonskeho roku a ty byly desne, porad po strane protykaly, ale s temi co jsou ted v obchode problem nemam. Jsou i casto v akci, cca 3,50ks.

vlastaneta
autor
28. srp 2017

@aluskacz 😊 preju hodne stesti a radosti s miminkem...

vlastaneta
autor
28. srp 2017

@viiny bella happy jsem taky slysela jen chvalu. Dekuju za prispevek.

bbubble
28. srp 2017

ja tiez odporucam DADA 🙂 od narodenia sme mali jeden balik aj pampers premium, tiez s nimi nebol problem, ale dada mi prisli lepsie a aj lacnejsie.

zebra2009
28. srp 2017

Já mám nakoupené Pampers Premium Care tady v ČR přes den a na noc budu dávat Pampers Premium Care koupené v Německu...ptala jsem se konkrétně holek, ktere je používají a všechny řekly, že z Německa lepší, ale ani ty české špatne nejsou...proto je zkusím, přeci jen na oba dva syny jsem měla Pampers Premium Care s vnitřní síťkou a byly v pohodě...v mezičase se prý dělaly bez síťky a teď zase s tou síťkou...recenzi na současné pleny nemám, ale kdysi před 6 lety to býka dost katastrofa, když jsem nahodou musela použít jiné plenky než Pampers...ale doba se posunula, tak uvidim, taky jsem váhala, co teda pořídit...

ladybird77
28. srp 2017

Do porodnice jsem měla Baby Happy, potom Pampers Premium Care. Ale dle mého názoru do zahojení pupíku jedno jaké plíny se zvolí, hlavně, aby ty první byly s výkrojem. Stejně přebalujete co chvíli. Po zahojení pupíku bych volila Pampers Premium Care s vnitřní síťkou no a pak už bude záležet co tobě a miminku bude vyhovovat. Mě a malé cenově i funkčně vyhovují Alberťácké sovičky.

pucmelinka
28. srp 2017

Ja pouzivam Pampers premium care,sice nevoni,ale jsem spokojena a prcek taky...jiny jsem nezkousela a zatim to ani nemam v planu...pouzivam je necelych 5 mesicu...

andiienka
28. srp 2017

Já měla nakoupené Pampers premium, ale malý byl pořád opruzený a spotřeba Bepanthenu na prdelku byla obrovská.. pak jsme přešli na plínky Babylove z DM a maximální spokojenost 🙂

35_a_budu_mamka
28. srp 2017

Pampers Premium jsou ted opravdu jine, maji vevnitr takovou sitovinu, ktera se zarezava do prdky. Za me jsou nej Bella Happy a ty drazsi Huggies.

35_a_budu_mamka
28. srp 2017

A zkousela jsem Pampers Premium koupit v Rakousku a jsou bohuzel stejne jako u nas.

vlastaneta
autor
28. srp 2017

moc dekuju za odezvy 😉 vypada to,ze bella happy jsou fakt dobry...tak nad nima dost uvazuju.

vlastaneta
autor
28. srp 2017

@ladybird77 pro syna mam taky sovicky a jsou super, tak doufam, ze na ne brzy prejdem i s druhym.

toustik
28. srp 2017

Bella happy doporučuju též 🙂 začínaly jsme s nulkama a maximální spokojenost i s vel. 1 i 2 👍

alkuska
28. srp 2017

Já mám zkušenosti s Pandama, dávala jsem je v porodnici a byly úplně v pohodě, výkroj na pupík mají. Pak jsem vyzkoušela sovičkové z tesca, babylove z DM a naposledy (už na batole) české Magics. Mě přišly v pohodě všechny. Je teda fakt, že látkuju a jednoráz máme jen na dovolené, ale fakt jsem v tom nějaký velký rozdíl neviděla, smrděly mi všechny 😉. Pampers jsme neměli nikdy, vždycky jsem šla do levných.

ninive211
28. srp 2017

Pro novorozence jsem měla Pampers Premium care (první měsíc až šestinedělí), pak klidně i ty zelené Pampers. Teď jsem zkusila i Dada plenky, perfektní kvalitně jako pampers (i lepší) a levnější

elisc
28. srp 2017

Používám Pampers Premium a úp mi vyhovují.
Bella Happy mi připadají oproti Pampers hrozně tvrdé.

mku
28. srp 2017

Ja jsem vyzkousela pampers, DM bio, Bella Happy a Dada. dada jsou zdaleka nejlepsi a jedine ktere nesmrdi chemii.
Takze za me jedine uz Dada.

kacenka_12
28. srp 2017

Ty plenky Dada tedy jinde, než na internetu nekoupíš? Já slyšela, že jsou dobré i nějaké sovičky z Tesca...

konik4525
29. srp 2017

Zkušenosti: po porodu jsem nedávala plenky s výkrojem pro pupík ani v porodnici v Podolí nikdo nepoužíval ani nedoporučoval a nic se nestalo, pupík byl v pořádku!
Používali jsme Pampers, ale kvůli ceně jsme postupně zkoušeli: happy baby - nic moc, špatně se oddělavaly lepici pasky, šmoulí z alberta - příliš tenké, umělé, na noc bych nedavala, tujours z lidlu - klidně doporučuju, byli jsme s nima spokojeni, jen zas toho nevsaknou tolik, a naposled DADA a jsou bezkonkurenčně nejlepší - nesmrdí, lepky krásně lepí, hodně toho vsáknou, na noc ideál, ale vyhovují nám jen ty dražší - ty premium!! ty levnější se nám nezdávaly tak dobré

aktakd
29. srp 2017

@konik4525 s tim vykrojem na pupik souhlasim. My takove plenky sice meli, ale syn byl stejne tak maly, ze mel plenky daleko nad pupik a vubec nicemu to nevadilo 🙂