Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Pleny Kikko lux vs. pleny z Ikei?

annie2015
24. dub 2016

Ahoj,vím ze je tu spousta diskusí o plenach. Ale momentálně me zajímá jedna věc,kterou nemůžu nikde najít.
Ma některá z Vás možnost porovnat pleny z Ikei (prodávají se po dvou,80,-,označené jako osusky) a pleny Kikko lux? (cca 400/10ks)

martiniquest
24. dub 2016

S těmito zkušenost nemám, ale přišly mi teď domů plenky Kikko Staré časy a musím říct, že vypadají velmi kvalitně. Na omak jsou pevné. Přirovnala bych je k těm starým komunistickým, tak když tak koukni i na tyto. Naopak od tchýně mám dvoje Libštátské (obyčejné v zeleném balení) a je to něco katastrofálního. Průhledné hadry. Naprostá škoda peněz.

werik153
24. dub 2016

Mám taky Kikko - 1 ks 25,- Kupovala jsem na pupisek.cz a spokojenost 🙂 Použiji je teda až v říjnu ale takhle po prozkoumání mi přijdou fajn 🙂

tariska
24. dub 2016

Já jsem byla spokojená s plenami z Ikei 🙂 Nějaké Kikko jsem pro dceru měla také, ale ty plenky se mi srazily, nechápu proč. Ale už je to pár let, tak to byl asi nějaký vadný kus. Na starší dceru jsem měla všemožné levnější látkové plenky a po pár letech z toho byl hadr. Nejvíc spokojená jsem byla se starými poděděnými čtvercovkami a u mladší jsem byla nejspokojenější s plenami z Ikei 🙂

verense
24. dub 2016

Kikko Staré časy mám také a jsou bezkonkurenčně nejlepší - silné, pevné, drží tvar. Mám ještě od fy t-tomi (celkem ujdou), a libštátské (nic moc), Kikko ale vede. Mám od nich i bambusové osušky a jsou úžasné.

Sem začni psát odpověď...

Odešli