Plínky Dada, máte zkušenost?

krmv
18. bře 2016

Mate zkusenost s plinkama Dada?dekuji

lavita
18. bře 2016

pro nás a hodně holek co znám jsou to jedničky 🙂

cukrik123
18. bře 2016

Mame a jsou naprosto nejlepsi kam se hrabou pampers ted jsem je mela z nouze protoze dada nam dosli a fakt nic moc hlavne zapinani moc úzké. Jezdime si pro ne sami a vychazi na 180 - 190 balik i s benzinem proste pecka

xoriska
18. bře 2016

@krmv kupuje mi je maminka v Polsku a jsou super, nedám na ně dopustit, jsou lepší než zelené pampers.

sisinka74
18. bře 2016

a kde je dostanu v ČR?

xoriska
18. bře 2016

@sisinka74 asi jen přes někoho kdo je prodává, vyrábí se sice v Cr, ale prodávají se v Polsku...

whitechocolate
18. bře 2016

Kdo nakupujete v Polsku, lze tam platit i v eurech?

cukrik123
18. bře 2016

@whitechocolate da ale. Je to dost nevyhodny kurz

whitechocolate
18. bře 2016

@cukrik123
Díky za info, strašně mě to láka odzkoušet ty plenky, když je tak vychvalujete, ale vůbec se mi nechce měnit ty jejich zlotky.

zlatkavlk
18. bře 2016

za mě taky super, kvalita i cena... a u nás se dá v Biedronce platit kartou, takže žádná výměna peněz není nutná... 😉

dominka17
18. bře 2016

Kupovali jsme je holkám a teď i prckovi, naprostá spokojenost. Taky platíme kartou, už to mají asi ve všech Biedronkách..

sara84
18. bře 2016

Uz jine nekupuji, a v Biedronce zaplatite kartou. A vlhke ubrousky Fitti taky super, balik 72ks ted vysel na 17kc v akci...A treba i jogurty vyjdou fajn, nebo cerstve ryby 🙂

78marcela
18. bře 2016

Ja je mam rada, v noci obcas protecou, ale to spis proto, ze jak se ted mala naucila spat na boku, tak to kolem nozicek protece, ale to se stalo i u zelenych pampers..
Za me dobry.

cukrik123
18. bře 2016

@whitechocolate no tam kam jezdime my je směnárna hned naproti Biedronce a bez poplatku navíc v pl je lepší směna než v čr takže vždycky jen spočítíme kolik potřebujem zlotych a oni nám jen řeknou nebo napíšou kolik jim máme dát a hotovo.

krmv
autor
19. bře 2016

nebo na fcb zajistuji take distribucij,ale jsou to vetsinou skupiny dovoz z Rakouska,Nemecka.chci od narozeni vyzkouset