Polsko výbava

kiki1912
31. srp 2019

Zdravím Vás děvčata chtěla bych se zeptat jestli se dají v Kłodzku sehnat peřinky do kočárku, fusak a tvrdou podložku na přebalování apod případně v jaké cenové relaci a jestli to vyjde lépe jak tady v ČR. Případně jestli není lepší jet do Kudowe-Zdróji. Jde o to aby jsme tam pak nakoupily levněji než tady a aji jsme ušetřili. Díky za odpověď a přeji hezký sobotní večer

kiki1912
autor
31. srp 2019

Spíš bych preferovala tržnici

tercasv
31. srp 2019

My jsme byly v Kudowe Zdróji na tržnici a koupila jsem tam mantinel do postýlky (povlečení+vnitřek), hnízdo + polštářek, peřinku + velkej polštář, plimo, vaničku + lehatko za 2500. Byl to stánek na křižovatce uliček. Jeste tam byl jeden, ale tam měli jen povlečení na mantinel třeba za 600.

kiki1912
autor
31. srp 2019

@tercasv mě právě zajímá hlavně ten fusak, peřinky do kočárku a tvrdou podložku

zelenaesmolda
31. srp 2019

@kiki1912
fusak z polska mame,je s berankem a da se i prodlouzit ale ma slabe gumicky na uchyceni takze mi v kocaru neustale sjizdi a musim ho popotahovat nahoru.

kiki1912
autor
31. srp 2019

@zelenaesmolda máš fotku prosím? A kde si ho prosím v Polsku kupovala a za kolik jestli bys mohla prozradit

tercasv
31. srp 2019

@kiki1912 tak to nevím, malá je v květnu, tak jsem po tomhle nekoukala🙂

kiki1912
autor
31. srp 2019

@tercasv no my čekáme ledňátko tak sem tady za to nechtěla dávat majlant když se to dá sehnat i jinde levněji

zelenaesmolda
31. srp 2019

@kiki1912
tak fotku fusaku tedka v lete fakt nemam :D
kupovali ho nasi takze nevim kolik stal,my jezdime do Tesina.

tercasv
31. srp 2019

@kiki1912 to chápu 🙂 u nás v obchodě zimní fusak prodluzovaci mají za 2399,.ale našla jsem.jednu paní, která je šíje za cca 1299. Rozdíly tam jsou velké

kiki1912
autor
31. srp 2019

@tercasv No známá v Polsku sehnala rostoucí fusak za 500

tercasv
31. srp 2019

@kiki1912 tak to je krásna cena 🙂

martaskaaa
31. srp 2019

Mě to nějaký rozdíl nepřijde,jestli si to objednám z netu jen pojedu do Kudowy. Bydlím u Kudowy a ty ceny na tržnici už nebývají jako dříve, že ta cena byla hodně rozdílná. Takže třeba fusak jsem objednala na netu asi za 5-6 stovek, povlečení a prostěradla do postýlky,peřinka s polštářkem myslím za 3kila v Albertu 😆

anettta3
31. srp 2019
Uživatel anettta3 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od anettta3.

také si myslím že ty ceny už nejsou tak dobré jako kdysi ... na tržnici chodíme spíše na výlet než ušetřit... ale výhoda oproti internetu je, že si to můžeš osahat jaké je to kvality 🙂