Polštářkový mantinel do postýlky, máte zkušenost?

trikolka_13
16. zář 2015

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s polštářkovým mantinelem do postýlky? Pořád váhám, jestli zvolit obyčejný vycpaný vatelínem, nebo koupit polštářkový. Jestli ten polštářkový nebude ubírat místo prckovi? Nebo jestli stačí obyčejný? -je i podstatně levnější (ale dostali jsme peníze pro prcka, tak zvažuju co koupit)

verundice
16. zář 2015

@trikolka_13 Já si mj. koupila i ten polštářkový, je krásný, ale je fakt jen pro maliné miminko. Myslím, že našemu Maxíkovi bylo tak půl roku, možná 7m (a není to žádný drobek), a už mu tam moc místa nezbylo, takže jsme nepoužili. Ale zasi si pamatuj, že úplně ze začátku mi v té postýlce připadal s obyč mantinelem hrozně ztracený, takže by se to bývalo hodilo, ale to jsem o polštářkovém ještě neměla ponětí....takže jsem je schovala pro druhé

trikolka_13
autor
16. zář 2015

Moc děkuji za názor! Tak ten polštářkový asi nakonec kupovat nebudu. Že by to bylo jen tak na půl roku, to mě vůbec nenapadlo 😒

trikolka_13
autor
16. zář 2015

@verundice Ještě mě tak napadlo...jak dlouho se používá ten normální mantinel, nebo jak dlouho jste ho používala vy?

tulikiss
16. zář 2015

@trikolka_13 ty jo to sem jeste nevidela. 😀 my pouzivame ten normalni a dcera ho tam ma porad a to bude mit v nedeli 2 roky.

marketa11112
16. zář 2015

polstarovy je krasny, premyslela jsem, ze si ho usiju, ale prave zabere dost mista. tak mozna az slozime prckovi postýlku 140 x 70, tam to pujde dat. ale ted zatím spi v kolebce a tam by to dat neslo... takze jsme sila klasicky vatelinovy. ale je fakt, ze jak se otaci, tak občas hlavickou klepne i tak o bok... to by s e u polstarkoveho nestalo..,

verundice
16. zář 2015

No malému je rok a ten obyč mantinel používám a myslím používat budu ještě dlouho. Přijde mi, že mu to tam přece jen dělá takové útulnější, že když usíná nekouká kolem co kde lítá...

trikolka_13
autor
16. zář 2015

Díky všem za reakce! Usnadnily jste mi rozhodování 🙂 (a taky peníze 😉

adytomasakova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz