Pomůžete mi vybrat chůvičky? Do 2000 Kč, ne video

denousek
7. srp 2012

ahoj pomužete mi vybrat chuvičky?měla jsem avent video chuvičky ale nemeli vubec dosah hned jsem je vracela..pak baby ono ale za 2 mesice odesli ted jsou na reklamaci a me prišly avent 510 ae taky jsem nastvana!!!vubec to neni slyset..prosim poradte už jsem bezmocná je to porád dokola..prosim do 2tisíc.ne video!! a aby byli slyset!!uvitám indikátor jestli jsme v dosahu ..dekuji

veruska007
7. srp 2012

Mame Angelcare 2v1 (chuvicka a monitor) a jsme moc spokojeni. Dosah dobry ( i v budovach), signalizace dosahu, lze nastavit, aby se aktivovala pouze silnejsim zvukem apod. Jsou bez videa.

ocelotka
7. srp 2012

My jsme moc spokojeni s touto http://www.mall.cz/detske-chuvicky/sencor-sbm-1... jde nastavit hodně nahlas, má dosah 400 m, světýlko, indikátor dosahu atd atd. Máme ji už 2 roky 🙂

jajkaz
8. srp 2012

Mám tyhle a jsem spokojená 😉 http://www.elektrocr.cz/product/chuvicka-bravo-... Dá se nastavit citlivost snímání, hlasitost. Dosah je super. Hlásí pípáním, když dochází baterky ve vysílači nebo příjimači. Malé, skladné. Nenašla jsem chybu.

zamilovanadonej
8. srp 2012

Já měla ty nejobyčejněší sencor bílo-modré za pár šupů, a dosah byl ok. 😉

monika6e
8. srp 2012

taky máme ty philipsky, ale už nevyužíváme. Tak kdybys chtěla... jsou suprový 🙂

katchi
8. srp 2012

Mame Avent Phillips SCD 520 a spokojenost maximalni. Perfektni slysitelnost, daleky dosah, mereni teploty v mistnosti, ukolebavky a zpetne vysilani pres rodicovskou jednotku.