Poradíte, který zimní fusak vybrat?

karuna44
18. zář 2018

Ahoj, poradí mi prosím někdo dobrý zimní fusak? děkuji 🙂

vecerinka
18. zář 2018

Emitex

lucie01
18. zář 2018

@karuna44 také máme emitex

pettrus1210
18. zář 2018

Také jsem byla s fusakem od Emitexu spokojena. Sice to není zadna dizajnovka, ale dá se odepnout spodek, takže se krasne vejde do korbicky. Používala jsem 3 zimy a je jako nový.

laja64
18. zář 2018

@pettrus1210 měla jsem u dcerky Emitex 3v1 combi, a teď mám od Cottonmoose-taky combi. A boží ❤ Taky se dá odepnout-zkrátit jako Emitex.

karuna44
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
michalelka
18. zář 2018

@laja64 je teplý? Jde mi spíš o navlékání prcka pod něj.. raději bych co nejméně vrstev 🙂 Děkuju!

karuna44
autor
18. zář 2018

@laja64 Tak ten je nádherný, děkuju ♥. A je teplý? Nezkoušela jste ho náhodou jak vypadá ve sporťáku?

hojda
18. zář 2018

Little Angel z Dita Tábor, vyhrál i cenu na veletrhu, má úžasnou termoregulaci, příjemný měkký a nastavitelná velikost na šířku i délku, odepínací na nohy. Fusaky jsem měla 3 a tento byl nejlepší.

hojda
18. zář 2018

Super je ta termoregulace u něj, že se díte nepotí.

vladienka
18. zář 2018

@karuna44 za mna Elodie details, aj v tych najvacsich mrazoch v nom dcera bola len v mikine a teplackoch

laja64
18. zář 2018

@michalelka řekla bych že je mega teplý👌 taky se mi nechce navlékat mimino.

laja64
18. zář 2018

@karuna44 je hoooodně teplý, ve sporťáku jsem nezkoušela, ale jsou fotky na netu.

martina1317
18. zář 2018

Ja objednala ten combi od cottonmoose, protoze se mi libi vzhled, kozisek a ze se da menit delka. Cekam mimco na prosinec, tak ho otestuji. Hned jak mi prijde, tak dam vedet, jak se mi zda material atp ;)

antoinet
18. zář 2018

Emitex není špatný, ale patří k těm méně teplým, novorozence bych do něj nedala. Z těch méně teplých mám více v oblibě Lodger bunker na podzim a mírnou zimu. Pak je skupina těch více teplých, designových, co jsou už do mrazu - Elodie details, Petite cherie, Linda Cube...já mám ED, design top, je v něm teplo, akorát je to jen polyester, neprodyšný.
No a nej (-kvalitnější i -dražší) jsou z Outlastu, péřové nebo z beránka, např. značka Kaiser, v tom se dá i za polární kruh a zároveň jsou prodyšné.

bekyc
18. zář 2018

Já měla Emitex a musela jsem ho v půlce zimy vyměnit, koupila jsem Elodie, který mi nejdřív přišel zbytečně drahý, ale vůbec toho nelituji. Emitex je oproti němu teplejší deka a hodil se až loňskou zimu, kdy syn už spíš ťapkal vedle kočárku a byl tedy víc navlečený. Elodie je krásně teploučký a pro miminka uplně skvělý, stačil do něj jen plyšový overal. Za mě je Emitex s ED nesrovnatelný.

nekiaxy
19. zář 2018

@antoinet POtvrzuji slova o Kaiseru, mam berana a i v Norsku u polárního kruhu v 25 pod nulou hral perfektne🙂 ale pouzivala jsem i v Cechach od rijna do dubna, kozesina si holt reguluje sama i v teple. s Outlastem jsem tak spokojena nebyla, ale mozna jsem mela spatny typ, nevim (ten odlehceny), neprisel mi dost teply a latka byla prilis jemna, Kaiser je proste provedenim robustnejsi a drzak, s Emitexem se neda srovnavat. EMitex jsem mela az na lonskou ubahnenou zimu pro chodici dite, bylo tam jeste v kombineze a ok, ale miminku bych nedala, alespon v nasich koncinach🙂

hojda
19. zář 2018

@nekiaxy Tak já mám zase k beranu úplně opačnou refenci, do české ne příliš silné zimy, která je většinu roku se nedal použít, dítě stále propocené☹.

sevcikovakaterina
19. zář 2018

Mam Esito a za me spokojenost, maly me v nem prospaval odpoledne v mrazech a mel jenom body, puncochy a flees overal, nebyl spoceny a krasne teply, sestrenka ma pro malou fusak os Linda cube, a ikdyz malou moc neobleka, byla neustale spocena, takze nejaka tmoregulace fusaku nic moc, tam jde jenom o desing dle meho

nekiaxy
19. zář 2018

@hojda tak neni beran jako beran, asi se to nesmi pokazit vrchnim materialem, pripadne zalezi, jak je kuze vycinena, ale ten Kaiser byl fakt super, uz jsem ho vytahla parkrat i letos pro novorozene, jak byl ten skok v ochlazeni🙂

terka2018
19. zář 2018
bayt
19. zář 2018

@karuna44 Nejvíc hřejivé je prachové peří. Víc než vlna. Samozřejmě je velmi drahé, já mám fusak, který má 50 % prachového a 50 % klasického peří. Je tak teplý, že jsem do něj dávala měsíční miminko jen tak, jak bylo doma (tj. bodýčko). Když byly ty extrémní mrazy, tak jsem max. přidala chlupatý overálek, ale stačila tenká mikinka.

barchen
19. zář 2018

@karuna44 Mam zimni fusak z ovci vlny od ceskeho vyrobce ale neni to moc znama znacka, v pripade zajmu se mohu podivat doma na fakturu. Cena ale vysoka, do 4 tis. Leziciho kojence jsem v tom vozila v mrazech -15 a vsechno v pohode. Ted ho vyuziju pro novorozence v zime a nemam obavy, ze by nezvladnul i nizsi teploty. Akorat to s takovym mrnetem nebudu prehanet v takovych mrazech.

michalelka
22. zář 2018

@rozarka2213 tady taky můžeš čerpat inspiraci 🙂

coreprincess
26. říj 2018

@karuna44 vzhledově se mi libi Elodie details ale ta pálka 🤦🏼‍♀️ Takže jsem koupila osvědčený Emitex 👍

katkatomaskova
26. říj 2018

Já mám od Esita se softshellovou zevní úpravou, která je do vysokého vodního sloupce 🙂 Celé je to podšité chlupem Lara a je to super teplé 🙂 3v1, takže do všech typů kočárků. Jde to zkrátit a tím zmenšit do korby 🙂 Měla jsem v tom malou o víkendu v Liberci - 10st., foukalo, hnusná vlezlá zima. Měla na sobě jen mikinu a byla zpocená jako myš, čili do mínusových teplot to bude super 🙂 A myslím si, že ani cena není nijak dramatická.
Firma vyrábí v malé horské vesničce, odkud pocházím 😍

https://www.esitocz.cz/fusaky-a-autofusaky/292-...

malecek
26. říj 2018

Já jsem nakonec pořídila little angel s outlastem

lenicka90
20. zář 2019

@laja64 ten fusak je nádherný, taky se mi moc líbí a uvažuji o koupi, akorát váhám co se týče rozměrů, jestli se mi vůbec vejde do kočárku (hluboká korbička). Můžu se zeptat, jak máš velký kočárek? 🙂

laja64
20. zář 2019

@lenicka90 Kočárek jsem měla tento
https://www.kocarky-ruzovypanter.cz/invictus-v-...

Používala jsem jen hlubokou korbu a v ní ten fusak zkrácený. Teď jsem ho prodala a mám Petit&Mars Street. Na fusak jsem dala prodlužující díl a sedí úplně v pohodě akorát 🙂

lenicka90
21. zář 2019

@laja64 moc hezký kočárek 🙂 a jinak si s tím fusakem původním byla spokojená?