Poraďte které firmy vyrábí klasický třešinkový dudlík

hojda
12. kvě 2012

Potřebovala bych poradit, které firmy ještě vyrábí klasický gumový třešinkový dudlík. Ty placeté a silikonové bohužel naše zlatíčko nechce. Ty placaté dokonce vystřeluje slušně do dálky🙂. Zatím nakupuju od Canpol Babies, ale zkusila bych ještě i jiný poradíte nějakou jinou značku? Hlavně ne Babynova, ty vypadají v pusince hrozně, jako ufotalíře.... 😝 .

díky
d.

weri1
12. kvě 2012

avent

kway
12. kvě 2012

Mame Avent 😉 a klukum moooc chutná 😉

lamarika
12. kvě 2012

Mám dojem, že DM. Přímo jejich značka (babylove) vyrábí ty klasický a mají i pěkný design 😉

mirunda
12. kvě 2012

myslím, že Farlin je taky dělá..

camelinka
12. kvě 2012

hmm my mame doted jen klasiku komancsky kaucukovy kyticky z lekarny, ostatni mi taky strilela metr daleko 😀 .myslim ze je to i od BOČEK nebo tak nejak se to jmenuje 😉

evulatko
12. kvě 2012
dlabinecka
12. kvě 2012

Tak to Ti řeknu uplně přesně -to, co vyjmenovaly holky nevyrábí. Babynova, canpol babies a tommee tippee. žádná jiná firma.

januzza80
12. kvě 2012

Avent

denousek
12. kvě 2012

avent 🙂 má dobrý tvar že dítko pak nemá ten predkus nebo co...

blahova_andrea
12. kvě 2012

Náš má stejný vkus. Placatý silikon není nic pro něj. My dostali od kolegyň Zifco (koupili ho v tescu) a ten slaví úspěch.

jop
12. kvě 2012

Náš malý dudlal jedině dudlíky MAM, ostatní vytrvale vyplivával, protože byly moc placaté (vč. Aventu, Canpol, Nuk atd.). Chce to asi zkoušet, co mu sedne.

terkaz
12. kvě 2012

my jsme zacinali s Aventem, ale presli jsme na MAM. Zdal se nam lepsi a i cenove dostupnejsi 😉

coxa
12. kvě 2012

od začátku do konce avent. u obou. 🙂

cernalu
12. kvě 2012

máme Zifco, kupovaný v Tescu, je to klasika, jiné silikonové a placaté neměli úspěch 🙂

katerinanov
7. črc 2012

U nás slaví úspěch Zifco z tesca, bohužel někdy není ten, který používáme takže až bude, mám v plánu koupit jich tak 10 😀 Ušila jsem si na sebe bič protože jsem dudlíky Zifco neviděla nikde jinde než v tescu, což jsem při nákupu prvního nevěděla.

2hanah
29. srp 2012

Já už jsem tyto klasické ,,staré" dudlíky viděla i v obchodních řetězcích Globus.

andrissek
29. srp 2012
marrgret
29. srp 2012

Náš malý začínal na Avent, ale teď chce jedině MAM. Ostatní dudlíky plive... Na noc máme pryžový a přes den silikon... Zkoušela jsem koupit i v DM od BabyLove, v balíčku jsou 2 a jsou z jedné strany ploché... pravidelně si ho strká do pusy obráceně...Požužlá a vyplivne... Ta ploška mu nejspíš vadí... ☹ Ale ty klasické dudlíky jsem viděla hodně u nás v drogerii Teta... 🙂