Postel s přistýlkou. Máte zkušenost?

franzovka
22. bře 2011

Plánujeme 2letému synovi koupit postel. Moc se mi líbí myšlenka postele s výsuvnou přistýlkou a případně ještě šuplíky na peřiny. Máte prosím někdo s touto postelí zkušenosti? Není i s šuplíky moc vysoká? Čeho se vyvarovat, kde ji případně koupit (nebo nechat vyrobit truhlářem?)... Moc díky za všechny vaše postřehy.

laska.nezna.hranic
22. bře 2011

nad tou samou jsem taky přemýšlela, ale zatím se to vyřešilo jinak, tak bude muset počkat. ale názory druhých mě taky zajímají

fialinka
23. bře 2011

Máme tuto a velká spokojenost 🙂

http://www.net-nabytek.cz/Print.aspx?intLang=0&...

luciferdik
23. bře 2011

@franzovka my máme tuhle http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/7012... s tímhle vsunutým lůžkem http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/8012..., ale je to buď to vsunuté lůžko anebo šuplíky pod tu postel, ne obojí. Ale zase jde ta zasunovací část zasunout i s peřinou, tak jak to je, to je taky fajn. Akorát ta postel je opravdu krapet vyšší. Náš malý si stoupne do mezery, jak je zasunuté to spodní lůžko a pak vyleze nahoru na tu vrchní postel, anebo by tam musel mít schůdek, aby vylezl, je mu rok a třičtvrtě a vysoký je asi 83 cm. Ale vyleze tam takhle bez problémů.

franzovka
autor
25. bře 2011

Díky, to je přesně to, co jsem potřebovala! Oběma vám moc díky za tipy. Původně jsem byla nakloněná posteli, co doporučuje fialinka, ale vadilo mi tam trochu to čelo u nohou (malý totiž leze na postel často z této strany). Moc mě překvapilo, že postel s přistýlkou nabízí i IKEA, které sice v zásadě nejsem moc nakloněná, ale v tomto případě musím říct, že např. rám kolem postele ze dvou sousedících stran,mluví hodně v její prospěch. Navíc počítáme s tím, že koupíme kvalitní matraci, ale i tak dostane postel v "rošťáckých letech" syna zabrat a za čas stejně budeme kupovat novou, tudíž je pro nás příjemným překvapením i cena postele.

gustavek22
21. kvě 2013

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli nemáte nějakou zkušenost s eshopem davlen.cz. Koukal jsem na ten sortiment a ceny oproti konkurenci jsou také dobré, Můžete mi někdoporadit? Hledám novou postel pro sebe a manželku a s dobrou matrací. Díky Martin