Pozor na Baby Goods. Prodávají nekvalitní výrobky

kopa
8. pro 2011

Pozor na babygoods.
Obchod prodává nekvalitní výrobky od firmy Zdislaw Krajewski - SCARLETT. Něco o této firmě např. zde:
http://www.dtest.cz/clanek-914/test-sest-riziko...
Problém je, že dámám prodavačkám na prodejně je to totálně šuma fuk. Mají nulové právní povědomí a nejsou schopny řešit ani triviální reklamaci podle platného práva České republiky.
Babygoods momentálně řeší Česká obchodní inspekce:
Značka : ČOI 128869/11/1000
„Kontrolou informací, uvedených na webových stránkách v obchodních podmínkách a reklamačním řádu, byly zjištěny skutečnosti, které lze kvalifikovat jako porušení závazných právních předpisů v kompetenci České obchodní inspekce a vůči prodávajícímu tak budou vedena další následná opatření.“

Takže dámy, pokud jste měly v minulosti neuznanou reklamaci v Babygoods můžete se na ně obrátit znovu, nejlépe doporučeným dopisem. Všechna reklamační řízení babygoods jsou neplatná (díky Reklamačnímu řádu firmu Babygoods porušujícímu závazné právní předpisy). 😉

ameliejulliette
9. pro 2011

S tímto obchodem mám nepříliš pozitivní zkušenost osobně na kamenné prodejně - předem jsem si volala, zd mají vystavený určitý kočárek, bylo mi řečeno, že ano, a když jsme tam přijeli, tak ho tam nejenže neměli, ale ještě se chovali poměrně neprofesionálně a o kočárkách toho vážně moc nevěděli...

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz