Přebalovací komoda, kde jste ji kupovali?

wendyv
29. srp 2016

Zdravím, chtěla bych se zeptat kde jste kupovali přebalovací komodu? Hledám a hledám a zatím sem nic moc nenašla. Nějaké rady, typy na stránky s nábytkem pro miminka ? Děkuji

svetlus_pepca
29. srp 2016

Nikde 🙂 Pořídili jsme pevnou přebalovací podložku a rázem jsme měli úžasně mobilní přebalovací plac. V koupelně na pultě, na posteli, přes postýlku, na zemi. Můžeš ji dát kamkoliv 🙂 Komodu na věci pro mimčo jsme koupili v Ikea. Ale ty přebalovací zaberou víc místa a jsou i dražší. Navíc většina má tíu přebalovací plochu pevnou a zas tak dlouho ji potřebovat nebudeš. Většího prcka jsem pak přebalovala na jednorázové podložce na posteli. Promysli to ještě, jestli to není zbytečné 😉

michelette
29. srp 2016

Taky souhlasím s názorem, že je to asi zbytečné. My koupili v Ikei komodu na oblečení i ten jejich obyč přebalovák a malá má 5 měsíců, trčí jí z toho nohy, furt se mi někam odraží a kope se do patiček. Takže žádný zazrak a akorát zabírá místo. A ve finále přebalujem všude možně. 😊

aklin
29. srp 2016

My jsme si nechali na zakazku zhotovit komodu s oddelitelnou prebalovaci deskou. Vyslo nas to na 4000

sara84
29. srp 2016

Take jsme meli desku ve tvaru icka na postylce,na tom podlozku z Ikea a super. Na komodu nebylo ani misto ani penize. A nelituji, maximalne jsme byli spokojeni..

snehurka38
29. srp 2016

Ahoj. Tak to já jsem ji zase strašně chtěla. Na první jsem ji neměla, na druhý jsem si ji vydupala a nedám na ni dopustit. Kupovala jsem přes aukro,inzeroval to tam přímo truhlář.

astyna
30. srp 2016

Já jsem si udělala přebalovák z klasického stolu v kuchyni, jen jsem si na něj dala krabici od televize, aby to bylo výš 😀 manžel přebalovací komodu zamítl, že je to jen další haraburdí navíc a navíc dost drahé. A jsem za to nakonec i ráda, protože jsem takhle přebalovala jen do 4.měsíce, než se malý začal hemžit a točit, pak jsem si dala pěnové puzliky na zem a přebaluju tam. Už to bylo o hubu a o nervy 😅

lolinka_1
30. srp 2016

taky jsem na první komodu neměla, přebalovala jsem na taburetu a teď jsem si jí pořídila. Ale ne přímo přebalovací, to se mi nic nelíbilo. Máme MALM z ikey se 4 šuplíky a manžel mi na ní udělá přebalovací nástavec, který se pak dá pryč až malé odroste.

lenisek36
30. srp 2016

Ahoj, preb.komodu jsem koupila v SamBaby 🙂. Maji tam hezky vyber a vysla me na 3 000,-. Jsem rada za koupi, mala se na ni vyradi,nema mi kde spadnout a kdyz jsme na chalupe kde ji prebaluji na posteli, gauci apod... tak se nesmirne tesim,az nebudu muset byt zhrbena a v klidu ji prebalim na prebalovaku doma 🙂. + dalsi podlozku mam na pracce v loznici 🙂 🙂. Ale dobry prebalovak je i z Ikeii za 600,- tusim, budu porizovat nejspis na chalupu,ale to uz mi neprijde tak bezpecne jako komoda co mam doma 🙂.

lenisek36
30. srp 2016

V koupelne*

lumixii
30. srp 2016

Měla jsem přebalovací komodu na všechny 3 děti a popravdě si to bez ni nedovedu představit. Oblečení a potrebne věci jsem měla v ni. Vše pěkně po ruce. Nechali jsme si ji udělat. Horní přebalovací část je dost prostorna a když přišel čas ze už ji jako přebalovací komodu nepotřebujeme. Sundali jsme horni část a byla z toho komoda na hračky. Kamaradka prebalovala na stole. Druha zase na posteli. Všechno si tam museli donést, ohýbat se apod. Ale všechno je věc názoru. Já bych bez ni nedala ránu. Ale určíte je spoustu maminek pro které je to zbytečnost. 😀