Přebalovací pult do kdy používáte?

hhranolka
11. říj 2011

Do jakého věku jste používali přebalovací pult? a do kolika kg mimca jste pouzívali přebalovací pult.
celkem se mi líbí neco v tomto stylu
http://www.hawaj.cz/prebalovaci-stul-460.html
ale je to jen do cca 13-15kg,.. stací to?

cikyta
11. říj 2011

@hhranolka my máme robený pult. Dcerka má 13kg a 2,5 roku a veru...často ho použivam,ked ju prezliekam.

anjelicek26
11. říj 2011

@hhranolka - prebalovaci pult pouzivame u maleho stale, aj budeme je to proste pohodlna vyska na prebalovanie, aj ked mu uz nohy trcia dolu. Neviem, ktory pult myslis v tom linku, nahodi sa len zakladna stranka. My mame klasicku komodu, kde dolu mam plienky, kremiky nad pultom, servitky na ritku, vyuzivame ju velmi, nad inou som ani neuvazovala, jedine keby nemame miesto... Pri dcerke sme vyuzivali pult do 20 mesiacov - potom sme uz boli bez plienociek.

janinka1987
11. říj 2011

Máme tento: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/2004... a používáme do teď (19 měsíců a 12 kg). Nožičky se mu tam už teda nevejdou hodně dlouho, ale vejde se od hlavy ke konci prdelky, což je na přebalování v pohodě. Když ho přebaluju někde jinde, okmžitě začne zdrhat a je to kovbojka, na přebalováku však drží...

henulienka
11. říj 2011

13-15 kg má zhruba dvojročné dieťa, a to je aj vek, kedy sa odúčajú od plienok, takže by to stačiť malo. Mne pult vyrobil môj ocino, kovová konštrukcia a drevený pult a poličky a využívam ho stále - na prebaľovanie, obliekanie, po kúpaní, strihanie nechtov ... a ešte mám pod ním aj kopec úložného priestoru. 🙂

hhranolka
autor
11. říj 2011

@anjelicek26
je to tento

krivka5
11. říj 2011

@janinka1987 my mame presne ten isty stolik 🙂 tiez ho stale pouzivam,aj ked niekedy je to o drzku,lebo maly sa strasne prevracia a vstava tak ho musim vzdy nejak pri prebalovani zabavat 🙂

sympa1
11. říj 2011

@hhranolka ked si kupis prebalovaci pult tak by si tam mala mat napisane do akeho veku dietata a do kolko kg sa ma pouzivat.ale vseobecne sa pouziva pokila sa nedokaze dietatko same prevracat, potom je to uz nebzepecne

bubelko
11. říj 2011

@hhranolka my sme pouzivali prebalovaciu komodu, tu sme teraz v lete zrusili. pri starsom vydrzala do 2 rokov, pri mladsom do 18 mesiacov. starsi mi uz bol tazky na dvihanie, mladsi sa tak vrtel, ze mi to uz bolo nebezpecne 😉

hhranolka
autor
11. říj 2011

@sympa1 vsak jsem psala, ze je tam do cca 15kg,.. tak se ptám, zda to stačí 😉

janinka1987
11. říj 2011

@sympa1 To se mi moc nezdá...Kdyby se měl používat do té doby, než se mimi začne přetáčet, tak nevím, kde ho od 3 měsíců přebaluju...Určitě se může používat i dál, ale samozřejmě dítě držt 🙂

vendulka
11. říj 2011

my teda máme komodu a an tom přebalovací podlužku a dceři je 30 měsíců a stále ji tam přebalujeme (na noční spaní) a také oblékám, máme taky přebalovací pult v koupelně z ikea a také ji tam oblíkáme a vyslíkáme do koupele a dobrý, má 13kg

veruvojtkova
11. říj 2011

No to koukám jak blázen! 😲 to vám ty děti na tom pultu sedí nebo dokonce leží?? tak já přebalovák přestala skoro používat už od té doby co se mi malý začal otáčet na břicho, ne že bych ho tam neudržela ale tak se mlel, že bylo lepší ho přebalovat na posteli. takže jsem ho používala aktivně tak první půl rok, pak už to byl jen odkladač na věci🙂 jak si začal stoupat tak to bylo konečná úplně, to si plenu nenechal dát ani za nic a vůbec si nedokážu představit, že bych ho měla nějakým pro mě záhadným způsobem udržet teď v jeho 20měs. alepson pár sekund na přebalovacím pultě 😀 😀 jinak můj syn měl 13kg v jednom roce a to patří mezi ty "těžší" děti 🙂 takže bohatě stačí a ten co jsi vybrala je moc pěkný 😉
@cikyta
@anjelicek26
@janinka1987
@hhranolka

anjelicek26
11. říj 2011

@veruvojtkova - jj jasne, si lahne, prebalim ho a ked mu davam tricko, tak sa posadi... jasne, ked sa naucil otacat, tak mal fazu "uteku", kedy bolo fakt treba sledovat kazdy jeho pohyb, teraz sa uz ukludnil a necha sa v pohode prebalit 🙂

veruvojtkova
11. říj 2011

@anjelicek26 tak máš asi klidnější dítko 🙂 já oblékám tak, že postavim do okna, koukáme na auta a mezitím nasazuju gatě, triko, mikinu..máme to holt o trošku akčnější 😀 😀

cikyta
11. říj 2011

@veruvojtkova Uplne normálne si ju tam posadím. Dám tričko,pančušky a je to. Mne skôr uteká a vrtí sa po postely. Takto mi neuteká.

veruvojtkova
11. říj 2011

@cikyta no je fakt že já už to pak na přebalováku nikdy nezkusila, třeba by to bylo vpohodě..mě ještě neutíká na zemi když si ho postavím před sebe, ale musím mu něco povídat a zaujmout ho, takže ty auta jsou pro nás asi nejlepší🙂

dena
11. říj 2011

@hhranolka my sme prebalovali na pulte do vtedy kym sme mali plienky 😉

crca
11. říj 2011

Já mám do teď tento-výhoda je,že vrchní deska se pak jen oddělá a mám z toho aspoň skříň na další použití 😉 http://www.krystufek.cz/scripts/podrobnosti.php...
Jinak nám je 2,5 roku a máme teda 12,5kg,ale stále je na ně posazuju,když strojíme,aspoň se nemusím ohýbat a honit je
😀 Plenky už sice nemáme-jen na noc,ale i tak je to výhoda-když se vykoupou,tak si každý vezmě jednoho-já na stůl holku,manžel na přebalovák kluka....

cikyta
11. říj 2011

@crca Presne taký sme si dali robiť. Je to zároven skrina. Pod prebalovákom máme vysuvnu dosku na notebook a nad prebalovákom ešte jednu skrinku, kde mám všetko potrebne spodné oblečenie. Ciže všetko po ruke.

sakura77
11. říj 2011

ja mam robeny pri vani v kupelni,uz starsi syn pouzival dlho,teraz dcerka,dokedy bude mat plienky a pri starsom som aj neskor vyuzivala na prezliekanie po kupani,kedze tam mam v nom aj vecicky...a potom som uz bola tehu,tak sa mi uz neoplatil odkladat takze je tam uz 4 a pol roka 😀

martinab122
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mamutka
11. říj 2011

@veruvojtkova veru, vaha dietatka nie je podstatna - ci to pult vydrzi dva roky...... treba pocitat s tym, ze sa moze narodit zivel a ten akonahle sa vie otocit, nie je mozne ho na pulte udrzat 😀 takze sme od momentu pretacania sa prebalovali na posteli, resp.radsej na koberci a odkedy sa mladik dokazal postavit pridrzajuc sa cohokolvek, uz si nelahol, az kym nesiel spat, takze prebalovanie prebiehalo vzdy po stojacky. po par tyzdnoch snahy presvedcit ho som to vzdala, proste su deti ktore sa na mieste kam ich polozis nezdrzia ani sekundu, takze za pult by som neradila vyvalit kopu penazi....

veruvojtkova
11. říj 2011

@mamutka jupí, konečně někdo kdo to má podobně 😀 no já za něho byla ráda ty první měsíce, když byl opravdu miminečko a v noci jsem ho tam mohla přebalit, pak už nám byl akorát na dvě věci, teď je rozebraný ve sklepě, ale mám ho po tetě, takže mi to ani není líto🙂

helcas
11. říj 2011

ja oblikam i triletyho na prebalovaku, nemusim se nad nim sklanet, je to pohodlnejsi...ale mladsi rocni - to je umeni na pultu udrzet, je to torpedo

apollo11
11. říj 2011

@veruvojtkova Taky to mám podobně 😉 pult jsme ani neměli (ale ne kvůli ušetření peněz, tušila jsem, že by se využil jen chvíli), přebalovala jsem prostě na posteli s podložkou (super je tahle http://www.branakdetem.cz/haipa-daipa-nepropust...) a co se malá začala hýbat a chodit, tak jsem ráda, že ji v běhu vůbec přebalím 😀 U nás by pult jen zabíral místo, já nemám ráda zbytečný nábytek 😉

henulienka
11. říj 2011

Ináč dobrá rada pre deti ktoré sa ve 😎 čne vrtia je dať pult medzi dve skrine

henulienka
11. říj 2011

Ináč dobrá rada pre deti ktoré sa večne vrtia je dať pult medzi dve skrine 😎

happy3
11. říj 2011

nas maly ma 13mesiacov a 10,5kg a prebalovaci pult pouzivame stale,na prebalovanie aj prezliekanie.mame nieco podobne ako @crca 😀

pimpulienka
11. říj 2011

Ja prebalujem na komode,na nej mam podložku a nemôžem si to vynachváliť už 15 mesiac 🙂

lussi
11. říj 2011

já tam budu přebalovat do té doby dokud se mi tam vleze😀 Teď bude malýmu rok. Je to totiž jediné místo odkud mi neutíká.