Přebalovací pult Ikea - Gulliver

cleer00
15. kvě 2018

Holky máte někdo tenhle přebalovací pultík? Pište recenze 🙂 Děkuji 🙂

zdenkaell
15. kvě 2018

Za mě je hodně na prd že má ty mřížky z kratších stran. Protože prebalovak budeš pravděpodobně s hlavou u zdi. Ne s bokem u zdi. A jestli budeš mít prebalovak např mezi komorou a postylkou tak tam budeš satrat... my ho dostali, darovanému koni, znáš to.. Ale osobně bych si ho nevyhrála

zdenkaell
15. kvě 2018

Nevybrala

veronikanj
15. kvě 2018

Za me treba dobry. Vleze se tam hodne veci. Mame docela maly byt, tak jsem rada. Je fakt, ze mas vsechno z boku, ale ja jsem si zvykla.

dzejna132
16. kvě 2018

Dobrý den, jestli můžu poradit, tak my máme tento a super 🙂 Do poliček jsem si nacpala zásobu plen, vlcenych ubrousku i prebalovaci podlozky a super 🙂 Vše máte hned při ruce 🙂

raduushka
16. kvě 2018

Taky jsem nad nim uvazovala a nakonec jsem se právě kvůli těm tyčkám na přední straně rozhodla pro ten úplně obyčejný. Má sice o poličku méně ale v případě že bych potřebovala více místa tam něco vymyslím.

dzejna132
18. kvě 2018

@raduushka Myslím, že s místem můžete být úplně v klidu :D

pandora197
18. kvě 2018

@dzejna132 Taky máme tento a vřele zakladatelce diskuze doporučuji😉

raduushka
18. kvě 2018

@dzejna132 Myslela jsem tenhle 🙂 Nemáme v baráku místo na větší (máme vestavěné skříně) a i na tenhle mi přítel dá kolečka a budu z něj mít "vozíček" ať si jej můžu přesunout kde chci 🙂 Navíc ani finančně se mi nechce za pultík dávat moc peněz 🙂

barchen
18. kvě 2018

@raduushka ja myslim, ze bude ok. Nam manzel nakonec musel koupit jiny, vyssi. Ja jsem vysoka a pri predstave, ze se tam budu 15x denne hrbit...ne. Kdyby byl vyssi, mame ho. Uplne by stacil.