Přebalovací pult z internetu

petruuushkaaa
21. čer 2017

Ahoj 😊
Jdu si pro radu k těm, které pořizovaly přebalovací pult. Jaký máte, z jaké stránky a jak jste s ním spokojené? Napřed jsem to brala jako zbytečnost, ale teď bych ho možná brala 😊 děkuju za každý tip!

gnozka
21. čer 2017

Ma ikea obyc za 590,- a musím říct ze je úplne super !

petruuushkaaa
autor
21. čer 2017

@gnozka mne by se prave libilo neco jako komoda 🙂

gnozka
21. čer 2017

Jasny chapu 🙂 my meli komodu zvlast .

misa357
21. čer 2017

Já mám taky jen podložku a díky bohu, že jsem nevzala tu pevnou na komodu. Hodně s ní totiž cestuju, když nechávám Josefa bez pliny, aby si kopal. Mám Scartlett, za 250. Jo a další výhoda je to, že je fakt měkká.

petruuushkaaa
autor
21. čer 2017

@misa357 podlozku mam, chtela bych komodu (pult) 🙂

misa357
21. čer 2017

@petruuushkaaa ok, tak to bohužel neposlouzim.

ginnyweasley
22. čer 2017

Kamarádce jsme jako dárek pořizovali v Ikea tenhle komodový a je spokojená. Je dost vysoký a nemusí se u něj hrbit. Sami jsme ještě nekupovali nic, tak mě taky zajímají tipy.
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/3025...

ammmi
22. čer 2017

Mám komodu Scarlett se třemi šuplíky, z bazaru pod dvou dětech a pořád drží 🙂
Na přebalováku dost místa, pak se dá sundat a použít jen komoda, šuplíky prostorné a vrchní je s plným výsuvem, takže se do něj dobře leze.. To jsem už někde narazila na to, že se přes pult do toho vrchního šuplíku špatně dostávalo. Nemám co vytknout.
Jó, moje srdce by toužilo po masivu, ale za nové fakt ranec a použitou jsme zrovna sehnali jen z dřevotřísky. Ale spokojenost velká i tak 🙂

petruuushkaaa
autor
22. čer 2017

@ammmi ta je super, taky mrknem do bazaru 🙂

cascabel
22. čer 2017

@ginnyweasley Sestřenka má ten samý a je také spokojená. Takže taky pořád spekuluju, jestli jen pevnou přebalovací podložku nebo rovnou komodu, měnim ty názory jak ponožky 🙂