Přebalovací stůl Ikea - máte zkušenost?

zborilova1989
16. bře 2016

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/2004...

Nemáte někdo prosím zkušenost s tímto přebalovacím pultem z Ikea? Líbí se mi, ale přeci jen mi podle fotky přijde, že ty nohy jsou hodně tenké a nerada bych aby se vyklal. Děkuji moc za případné postřehy.

kvakuska
16. bře 2016

@zborilova1989 buď klidná, vůbec se neviklal, je opravdu bytelný ... mnohem horší jsou pulty na tenkých kovových nožkách, ty jsou často fakt nestabilní ... my jsme tento používali něco málo přes rok, potom jsem ho vracela kamarádce na druhé dítě ... fajn k němu byla ta nafukovací podložka na pult, na ní jsme měli jen plenku, která se často měnila ... já jsem k němu kamarádce za půjčení dokoupila ty závěsné misky na vlhčené umbrousky a na toaletní potřeby a byla s nimi také spokojená. Dole jsem měla plenky a třeba svrchní vrstvu oblečení na ven a venkovní kombinézku, abych to nemusela 2x denně vytahovat z dětské komody ... takže já můžu jen doporučit 😎

nov777
16. bře 2016

Meli jsme po jednom diteti a nedavno jsem ho prodavala dal, perfektni stav, nikde se nic nevyklalo ani nic podobneho. Nebala bych se toho.

misha83
16. bře 2016

Mela jsem jako "druhy", takze ne vyuzuvany denne, ale uplne v pohode. Jen to chce dokoupit kapsar nebo neco podobneho.

zborilova1989
autor
16. bře 2016

všem vám moc děkuji 🙂)

slupicka
16. bře 2016

My máme taky, používám už na druhé dítko a v pohodě. Vůbec se nevyklá.

dixi86
16. bře 2016

Máme ho připravený na mimčo, co přijde a je opravdu stabilní, pevný a super. Je z tvrdého dřeva, takže je i dost těžký. Máme na něm už i kolečka a můžu říct, že hodně muziky za minimum peněz.

vanilkacka
16. bře 2016

@zborilova1989 Je perfektni. Dceři je 14 měsíců a používáme ho stale. Vůbec nejde poznat nějaké opotrebeni,je jako nový.

terez225
16. bře 2016

Mám doma 🙂 a super za tu cenu chválím

suzief
16. bře 2016

máme stále a super, úplně vyhovuje🙂

zborilova1989
autor
16. bře 2016

všechny jste mi udělaly velkou radost, protože se mi líbil, i ta cena je podle mě dobrá. Takže díky všem, brzy budu objednávat.