Přebalovací taška. Máte zkušenost?

anyroxy
26. pro 2020

Ahoj 🙂
Hledam prebalovaci tasku, co se da nosit i jako batoh. Nasla jsem tyhle dve.
Prvni cerna je od Quinny, druha hneda je Babymel. Nemam zkusenost ani s jednou znackou, tak nevim, jaka je kvalita..

Jakou byste spise zvolili vy? Chtela bych ji pak vyuzit i do budoucna a tyhle dve tasky to myslim splnuji...ta cerna je asi o neco vetsi a neni z tak pevneho materialu...

Dekuju za rady 🙂

mamikry
26. pro 2020

@anyroxy Nemam bohuzel zkusenost ani s jednou znackou. Mam ale PacaPod na principu te prvni. Do ted ho nosim jako batoh. Jako taska se mi libi vic ta cerna, jako batoh ta prvni, zalezi, jak ji pak chcete primarne nosit. Ze zkusenosti bych jako prebovaci tasku volila tu s vice prihradkami, jinak se budete porad prehrabovat ve vecech a neco hledat. Kapsa na.vlhcene ubrousky u prvniho batohu me vylozene nadchla. 😀. Za sebe bych koupila tu prvni.

anyroxy
autor
26. pro 2020

@mamikry ta Pacapod me taky zaujala musim rict. Nasla jsem tyhle dva typy- bud jen batoh, nebo taska, co se da vzit i jako batoh...u te Pacapod tam jsou jeste dve mensi tasticky.

mamikry
26. pro 2020

@mamikry Ja jsem ten PacaPod casem vymenila. S vecmi pro dve deti uz prestal byt prehledny, navic uz se i spatne nosil a drel, jak nema v ramennich popruhach polstrovani. Ale pro jednoho prcka byl fajn. Mam jiny typ nez na obrazku, svetly latkovy a porad vypada pekne, i kdyz ma ledacos za sebou. Ted ho nosim jako batoh. Jen trochu klouze dolu z ramen, kdyz mam treba bundu. U toho Banymelu to maji pekne vyresene stredovym pasem.