Přechod z Pampers premium na které? Doporučíte?

kaja2016
24. led 2017

Male je 9. mesicu. Uz me to prijde docela drahe, ale kdyz jsem videla jine plinky, tak me prijdou o hodne mene kvalitni. I ty druhe pampersky, ty levnejsi. Prechazel jste nekdo v podobnem mesici na jine pleny, ktere byli podobne kvalitni? Doporucite? Predem moc diky,

verunelka
28. led 2017

@kaja2016 ano🙂

verena
28. led 2017

@verunelka A přes ten obchod lze objednat i do ČR? A kolik prosím stojí doprava?

verena
28. led 2017

Jinak holky koukněte na plenky Magics, jsou taky české a prodávají se pouze na Mallu. My bereme ty Premium a z těch kvalitnějších jsou bezkonkurenčně nejlevnější, co jsem našla. Jedna Maxi plenka stojí 4,30. Kdo má výdejnu Mallu blízko, tak i s poštovným zdarma. Jsou na jiném principu než pampersky, mají v sobě nasákavá vlákna, ne ten granulát. Nenafouknuté jsou tenké. Přijdou mi lepší než pampersky, ale to je o pocitu a o zvyku. Malý má taky citlivou kůži a po hodně plenkách byl osypaný i na bříšku. My brali dřív plenky v Lidlu, ale pak začali prodávat už pouze tu sovičkovou variantu a tu bohužel vůbec nesnesl. Jinak bych brala asi tam, na propustnost byly ok, v akci levné a Lidl máme blízko.

barumat
29. led 2017

@kaja2016 Jako rozumím, ale i kdybych problém neměla, mazala bych. Nejde o moč, ale dcera kaká několikrát denně, někdy bobek, někdy bláto. A to se do plenky nevsákne, takže mi vadí představa, že jsem to nechytla hned a malá má vlhké bláto napatlané přímo na nenamazaném zadečku. Pokud s tímhle problém nemáš, asi bych zůstala u pampers premium, protože cenově to asi vyjde srovnatelně jako levnější pleny + krémy.

barumat
29. led 2017

Jinak mě fascinuje, jak máte přehled, kolik vyjde jedna plenka normálně, v akci 😮 Já nejsem žádný rotchild, rodičák jedu do nuly, ale na ceny jedné plenky mě ještě koukat nenapadlo. Samozřejmě po akci vždycky skočím, ale až tolik jsem to zase nikdy neřešila...

kaja2016
autor
29. led 2017

@barumat hm, hm, jasne chapu, ona je to vlastne takova impregnace, vubec jsem o tom takhle nepremyslela. . No ja ji po kakani prdelku vzdycky meju pod sprchou, pokud to vyjmecne neni nekde venku, ona kadi obvykle hned po ranu. ale mas pravdu, ono to mazani ma svuj vyznam. Jeste to zvazim. Diky.

barumat
29. led 2017

@kaja2016 Závidím, to by dcera z koupelny skoro nevyšla 😁

magdadunajova
29. led 2017

Ahoj, muzu doporucit Smoule z Albertu a ty vyrabi uplne stejna firma co Dada, tak jsou pro me srovnatelne, pak samozrejme Dada 🙂 ty mame vyzkousene a porad jsou u nas top. Pokud jde o Huggies to vim, ze hodne lidi se na ne stezuje a je to uz nekolik let, proste asi od jakziva ta kvalita nebyla dobra. Happy Bella je taky dobra, jen tady v CR tezko sehnat v rozumnej cene a i obecne malo obchodu ji ma.

kaja2016
autor
29. led 2017

@barumat haha, no my chodime taky dvakrat trikrat 😀...Ale do desiti mame obvykle vsechno za sebou🙂