Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Přírodní krém na obličej pro dítě, poraďte

bassangha
20. únor 2017

Prosím poraďte nějaký přírodní krém na obličej na doma. Má vysušené tvářičky. Olej používat nemáme, spíše krém a kosmetika Hipp apod. nám nevyhovuje. Děkuji

tery_s
20. únor 2017

@bassangha Dobrý den, máte problém s ekzemem nebo jen suchá tvář ? Pokud jde o ekzem chce to i něco vhodného do koupele a potom krém např. Excipial. Pokud jsou jen suchá místa u nás se nejvíce osvědčila obyc.mast z lékárny Lenienc, kterou na požádání přímo naváží.

killi
20. únor 2017

@bassangha z přírodní kosmetiky má výborné a kvalitní krémy weleda 🙂

betelgeuzz
20. únor 2017

V DM mají přírodní kosmetiku alverde, mají i přípravky pro děti.

catf
20. únor 2017

@bassangha Weleda, Lavera, Urtekram... Alverde z DM
podívej se na biooo.cz
výše uvedenou mast Lenienc za mě nedoporučuji, malé se po ní rozjela seborea, bojovaly jsme s tím dva měsíce

barchen
20. únor 2017

@bassangha
Weleda nebo ceska znacka Saloos, obe z DM. Ja kupuji saloos pro malou, mela i ekzem a saloos ji toho zbavil, i pro sebe.

dokument
20. únor 2017

@bassangha na ten Excipial velky pozor, viz muj profil, ted jsem se na to nedavno ptala. Taky jsem ho zacala pouzivat na suchou plet a bohuzel uz jsme se Excipialu nezbavili. Sam drazdi kuzi, pak na to, co podrazdil sice pomuze, ale zase ji podrazdi jinde. Poradila bych se radeji s lekarem v tomto pripade (Excipial)

janawei
20. únor 2017

Pro prcka jsem používala na obličej Zklidňující pleťový krém od Weledy. Manžel mazal tím, co mu přišlo pod ruku, takže i tělovým mlékem. Ale to bylo také od Weledy, takže v poho 🙂.

bassangha
autor
20. únor 2017

@barchen Myslite nejake ty balzamky?

vysivani
20. únor 2017

Karel Hadek ma skvelou kosmetiku.

barchen
21. únor 2017

@bassangha
Ano, pro malou saloos balzam atopikderm a na myti pouzivam pri ni weledu, pro sebe (mam smisenou plet s obcasnym akne) saloos odlic.olej, pak olej na tvar spis na noc (levandule ta hoji akne a argan vyzivuje), saloos karite na nehty a kolem oci a obcas na cele telo bambuc. maslo.Vypada to jak reklama na tuto znacku ale ja uz nekolik let nedam na to dopustit.

bassangha
autor
21. únor 2017

@barchen Díky za tip. Divala jsem se na složení a v pohodě.

konik_mischel
21. únor 2017

@bassangha ahoj, naše mimčo mělo taky suchou kůžičku, vyzkoušela jsem kde co - krém od doktorky, olejíčky, krémy atd... na radu dětské sestry jsem začala mazat modrou indulonou a za 3 dny kůžička jak broskvička... doporučuji.

Sem začni psát odpověď...

Odešli