Pro miminko olej do koupele, pěna nebo gel?

polakovadada
26. dub 2017

Ahoj děvčata, chtěla jsem se optat zda by mě tu někdo neporadil v čem koupat naše miminka od narození jestli olej do koupele nebo pěna nebo gel??? nemohu se rozhodnout stále co koupit ... uvažuji nad těmito značkami Weleda, Hipp a Sebamed

riakuk
26. dub 2017

Mám od Hippu gel na mytí - používala jsem na dcerky a v pohodě. Můžete to střídat. Jednou jen olejíček (pak už nemusíte mimčo mazat) nebo gel. Nejlepší je koupat jen ve vodě 🙂 Nezklamala mne žádná značka - používala jsem i Bübchen nebo Johnson.

ivca87
26. dub 2017

Jenom ve vodě, ostatní není třeba.

jaja01k
26. dub 2017

Já jsem na doporučení paní doktorky dávala jen trošku slunečnicového oleje z lékárny.

pegyse
26. dub 2017

U nas se osvedcil olej ale pridavam ho do vody a maleho jeste ve vane namastim ma hodne suchou pokozku a tohle zatim zabira☺

milius
26. dub 2017

jenom voda, naprosto dostačující. nikdy nevíš na co může být mimčo přecitlivělé. já jsem mazala dceru olejíčkem(už si nepamatuji značku), byl velice populární, že v něm nejsou chemikálie atd. atd. jenže i tak z něj měla kopřivku!!! takže pokud možno koupej jen v čisté vodě. já to tak dělám a v pohodě. starší dceru jsem začala umývat mýdlem až skoro ve dvou letech! ale po koupání samozřejmě mazat, voda vysušuje

fialovakobyla
26. dub 2017

Delfínek a Medvídek od firmy Eoné jsou super. Už jiné ani nepořizuji.

polakovadada
autor
27. dub 2017

Moc děkuji za názory ;)