Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Proutěný koš pro miminko Amytex. Máte zkušenost?

lusinda777
4. srp 2010

Chtěla jsem se zeptat na názor na proutěný košík pro miminko, máte někdo zkušenost? Jak dlouho v něm může mimčo být? Je dobré, že se dá s košíkem pohybovat po domě či bytě. Myslíte že jsou lepší kolečka velká nebo stačí bohatě jen ty malá?

kjajule
4. srp 2010

Myslím že koš je dobrá věc , ale hodí se podle mě spíše do domu nebo vetšího bytu, když nechcete dětátko nosit do patra do postýlky anebo je to pro vás nepříjemné nebo nepohodlné aby spalo o několik pokojů dále . To už je pro každého na zváženou ...
Mimčo v něm vydrží tak cca do 6-ti měsíců než se začne otáčet sedat si apod, tu už koš není pro dítě bezpečný. Na kolečkách zas tak moc nezáleží když počítáš že s ním budeš jezdit jen doma spíš bych si ten koš prohlédla a případně s ním trochu zalomcovala aby byl stabilní 😉

smardik
4. srp 2010

@lusinda777 mám 2děti a první syn mi v košíku být nechtěl a řval jak tur takže jsme ho nepoužívali a půjčila jsem ho kamarádce která ho teda využívala pro dceru každý den ale vydržel do těch 3měsíců a ted u druhého jsme ho využívali každý den-měli jsme ho v obyváku a v ložnici postýlku a vydržel v něm do 3měsíců. Koš je podle mě dobrá věc a kolečka mi přijdou celkem jedno, spíš bych se koukala at co největší at v něm dítě vydrží dýl než ty 3měsíce jak u nás

sebestka
4. srp 2010

Ahoj, já jsem koš využila hodně a to zatím bydlíme ve 2+kk. Nemusela jsem přetahovat postýlku z ložnice do obýváku.Když byla malinká, pořád blinkala a tak jsem ji chtěla mít pořád na očích, když už se do koše nevešla, tak jsem postýlku přetahovala. Kristýnka v koši vydržela půl roku a to byla docela velká. Na kolečkách opravdu moc nezáleží, spíš bych řešila, jestli je koš stabilní. My máme například kolečka malá a koš stabilní je.
Krásný den všem

schindleris
20. čer 2011

tak já osobně si myslím, že košík je perfektní věc, miminko může být všude s vámi, nemusíte pořád řešit kam ho položit, když je tak maličké a když máte třeba větší byt nebo dům. já ho v začátku používala jako postýlku, malé se v něm lépe spinkala, je totiž strašně útulný. měla jsem ho do 5 měsíců, ale kamarádka ho má pořád ještě dobrý a malá už má 6 měsíců. myslím si že to záleží na každém mimču jaké dělá pokroky, jestli se už otáčí, sedí a jak je velké. ale košík je hodně prostorný, takže si myslím, že s velikostí není vůbec žádný problém. košík můžu jen a jen doporučit a určitě budete spokojeni. nejsou to jen vyhozené peníze, budete z něj nadšeni určitě tak jako jsem já. kupovala jsem si ho na www.bazos.cz a jsou tam fakt krásné barvičky

ffiinnkkaa
20. čer 2011

Ano košík je dobrý, že mimčo můžeme mít u sebe, ale vydrží velmi krátkou dobu..u nás jen do necelých 4 měsíců..raději bych si pořídila lehátko, to využíváme do teď (8 měsíc) je to super věc. Co se týka koleček myslím, že je to jedno, měli jsme malé a spokojenost.

beruskaveruska
20. čer 2011

ahoj
košík jsem měla právě tuto značku Amytex a malá v něm byla 3m (pořád) a pak skoro do půl roka přes den a v noci v postýlce a bylo to super. měla jsem jí u nás v ložnici od 3m spinká sama v postýlce v pokojíčku. Koš jsem prodala a ted si rvu vlasy, že na druhé budeme muset pořídit nový. Za sebe košík fakt doporučuji dá se vozit po celém bytě a miminko je stále s maminkou nebo s tatínkem

weri1
20. čer 2011

ahojky, koš jsme neměli a celkem toho lituji. Hlavně je víc útulný než postýlka, takže já bych šla do toho 😉

vojtaxx
20. čer 2011

ahojky jistě košík sii pořidte my měly půjčený a byla to nejlepší věc co jsem mohla udělat..malý byl tak do půl roku..a prostě je to lepší než v postýlce vařím a tak jsem si vzala malého do košíka a měla jsem ho u sebe a pod dozorem..jinak spával v postýlce jen prostě býval přes den v košíku...My měly malá kolečka a myslím si že nezáleží jaká kolečka my měly stabilní... 🙂 Ted čekáme druhé a jistě si ho zase půjčím už se těším 🙂

sarlotta
21. čer 2011

Košík jsem měla u obou dětí a je skvělý, 100% vydrží první 3měsíce a pak záleží jak je dítko akční, jakmile se začne samo otáčet není už bezpečný.
V prvních týdnech je kouzelné si večer sednout s partnerem a povídat si a poslouchat jak prcek oddychuje 😎

Přes den tam malá spala pořád, když nespala na balkoně nebo venku při procházce, v noci spala v postýlce.

je lepší mít miminko u sebe, tam kde sme, kvůli ublinkávání, stejně na něj chodíme furt nakukovat, když spí v jiné místnosti🙂 a běžný ruch v domácnosti mimi nevadí, naopak dceru uklidňoval můj hlas, když se probrala, stačilo promluvit a zase usla 😉

ladybugie
21. čer 2011

koš jsme měli a byla to paráda. Mám ho uložený na druhého prcka 🙂 Netuším, jak bych to bez něj zvládala 🙂

hojda
21. čer 2011

Tak já zase slyšela na koše spíše kritiku. Moc dlouho nevydrží, je to jen na chvilku než z něj mimi vyrosta a pak to člověk stejně musí řešit nějakou postýlkou nebo ohrádkou, ale hlavně prý omezuje dítěti výhled ven a brzdí ho ve vývoji, protože nemá dostatek podnětů...Tak nevím. Mě osobně by na něm vadilo, že na mimi nevidím, jestli neublinkává atd. Postýlky s kolečky vyřeší i mobilitu po bytě. To ovšem nemění nic na tom, že jsou koše opravdu nádherné🙂

gabriela_x
20. bře 2012

Ahoj. Já jsem taky pro košík pro díte...měla jsem v něm malou jako miimčo kdyz byl a bylo to pro mě moc pohodlné, vzdycky kdyz jsem nekde uklizela...vzala jsem si ji tam sebou 🙂 abych mela dohled...kupovala jsem tady ten http://svetpostylek.cz/kolebky-kosiky/index.php... jen prenosny bez koleček.

ketlin_1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Sem začni psát odpověď...

Odešli