Rychlozavinovačka z Pepca, jste spokojené?

bru_cka
6. říj 2017

Ahoj holky, prosím kupoval jste někdo rychlozavinovačku v Pepcu? Jak jste s ní spokojené? Drží dobře? Je teplá? A jak dlouho Vám cca vydržela?

Děkuji

lmartinkova85
6. říj 2017

Ahoj nemam ale viděla jsem...připadala mi strašně krátká...nevím uz dlouho jsem neviděla prtave miminko 😉

kamilanikola
6. říj 2017

Ahoj, měli jsme, používali asi dva měsíce, pak už nám z ní malá přečuhovala. Za mě spokojenost 🙂 a suchý zip krásně držel

alkuska
6. říj 2017

@bru_cka Myslíš takový ten čtverec se suchým zipem? Měla jsem ho, dcera z něj vyrostla po pár měsících, už přesně nevím, možná 3 měsíce? Po dvou dětech bylo třeba vyměnit ten suchý zip, ale jinak byla v pohodě. Za ty peníze...

lmartinkova85
6. říj 2017

Tak dva tři měsíce v zavinovacce stačí ;)

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
bru_cka
autor
6. říj 2017

Moc vam dekuju, jste hodne- v pondeli se po nich podivam. A jsou, prosim, silnejsi nebo slabe? Dekuji

alkuska
6. říj 2017

@bru_cka Já to nemám s čím porovnat, byla tak nějak akorát, je v tom nějaký vatelín nebo něco 🙂 Jako novorozeně jsem v ní měla malou ještě v takové chlupaté kapse a přes to přišla ta zavinka, ale ona je únorová a máme chladný byt. Do dobře vytopeného bytu podle mě stačí i samotná, kdyžtak dáš ještě deku.