Šablona pro kalendář z vlastních fotek, potřebuju odkaz

partyzanka91
25. zář 2015

ahoj holky, potřebovala bych nějaký odkaz na rozvržení kalendářových stránek kam bych si mohla nahrát a vložit vlastní fotky a pak uložit někam na flešku. Chtěla bych si nechat zhotovit kalendář u copy general, ale tam stránky pouze tisknou a já sama už musím dodat kalendář zhotovený. Děkuju za odkazy

hojda
25. zář 2015

Já to řeším kalendáří z Lidlu, do kterého se dají jen fotky🙂, Nechce se mi posílat fotky dětí někam do světa, protože skoro všechny tyhle kalendáře na netu fungují tak, že posíláš fotky k nim....

partyzanka91
autor
25. zář 2015

@hojda: no právě že já to chci si jen doma rozvrhnout a návrhy těch stránek dát na flashku. Copy general to pak vytiskne na místě, nikam se neposílají

konidana
25. zář 2015

já si dělám kalendáře v Excelu 🙂 někde se dají ty šablony myslím i stáhnout, ale už nevím kde. Já si to stejně nakonec celý překopala, no spíš udělala vlastní.

konidana
25. zář 2015

tak jsem to našla tady:
http://www.julda.cz/2013/12/planovaci-kalendar-...
Na příští rok je zatím asi ještě moc brzo.

daaniela
5. lis 2015

My si děláme každý rok kalendáře na webu vlastni-kalendar.cz, kde si do nich můžete zvýraznit vlastní události. To je uplně super. Já si vždycky musela přepisovat všechny data rodiny a co se kdy událo a teď to mam hezky pohromadě a i babičkám to tam označím, aby nezapomněli na vnoučátka 😉 Fakt doporučuju a na FB dávaj i slevy nebo soutěže, pokud máte profil tak se jukněte. :mavam:

pavlapola
8. lis 2015
Uživatel pavlapola je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od pavlapola.

@partyzanka91 Ahoj, já jsem teď nechávala dělat kalendář tchýni k vánocům. Už mi docházely nápady na dárky a tohle je super. Nechávala jsem ho dělat na tiskni-online.cz a byl vyhotoven velice rychle a i kvalita je moc dobrá 🙂