Sety do postýlky

esteryno
4. čer 2019

Ahoj holky, čekáme holčičku a hledám naˇký opravdu pěkný sety do postýlky ( mantinel, prostěradlo, povlečení, hnízdečko,..) kromě maVie for babies nevíte ještě o nekom kdo dělá takhle pěkný postýlky? Chtěla bych mít na výběr z více eshopů. Ale zatím sem nic než maVie nenašla. Tak poraďte , chci aby to naše princezna měla fakt krásný😂🥰

terka555
4. čer 2019

@esteryno a nemas fb? Tam sije tolik svadlenek a i se da najit pres to spoustu tech eshopu🙂

esteryno
autor
4. čer 2019

@terka555 ano mám, já hodně hledala přes instagram, ale nevim co mám zadat na fb, aby mě vyjelo něco na tohle téma😂 nebo někdo kdo děla na zakázku cokoliv.

priefi
4. čer 2019

@esteryno na nejbaby.cz maji sety a i na dalsich webech pro mimca

terka555
4. čer 2019

@esteryno treba baby dream sewing, baby loving🙂

nikolaamiminko
4. čer 2019

Ja mela od Moser Angeli, krasne a za rozumne penize. http://www.moserangeli.cz/kat/setiky

helda1
4. čer 2019

Www.byluci.cz můžete si objednat o vzorník.

pipi_puncocha
4. čer 2019

Pro mě nejhezčí co jsem našla mají tady: https://www.sofiababy.cz/ budu odtud taky brát set.

vasinka88
4. čer 2019

Na fb siticko pro miminka, ted jsem si tam nechavala šít tyto povleceni na dve postylky 🙂 ma nádherné látky 😉

meganx
4. čer 2019

Byluci.cz krasne 👍

zelenaesmolda
4. čer 2019

@esteryno
povleceni bych zatim nekupovala,nevis jestli bude vubec potrebovat perinku,nektere deti to nesnesou,treba moje mala spi jenom v dupackach 🙂

esteryno
autor
5. čer 2019

@helda1 uz mam objednano 🤗 nadherne sety ma

helda1
6. čer 2019

@esteryno já ještě vybírám barvy... 🙂👍🏻

mahca
20. čer 2019

@esteryno Ahojky,
taky se po něčem sháním. Mám od rodiny slíbenou plnou finanční podporu a mám i na to relativně dost času (2. trim), takže se rozhlížím.
Asi bych chtěla něco na zakázku, aby to fakt bylo echt to pravé pro prvního potomka. Pohlaví bude tajemstvím, takže něco "unisex".
Strašně se mi líbí tvorby ByLuci.cz - dělají krásný věcičky, akorát mám strach s to delší dobou dodání. Fakt jsem na vážkách, ale asi to prubnu. Pokud neporodím dřív, pak bych to mohla stihnout 🙂