Šité věci pro mimi doma?

pesulinkaa
24. zář 2018

Ahojte všichni. Chtěla jsem se zeptat, jestli je tu nějaká maminka, co miminku něco šila nebo uháčkovala deku apod. Případné fotky by byly super. Pro inspiraci. děkuji 🙂

babanci
24. zář 2018

Na vnučku jsem šila a šiju. Hodně z časopisu Ottobre, koupíš na netu. Stačí mít dvě čísla, jarní a zimní a máš na několik let vystaráno. Asi nejvíc se mi povedla parka ze softshellu, to dcera obešla pískoviště a pravila, že kdybych se tím chtěla živit, má pro mě zakázky. Ale to já nechci, šiju jen z lásky. 🙂

frndafrrr
24. zář 2018

@pesulinkaa Ahoj, myslím, že se nás najde spousta, něco málo mám našito pro mimčo, chystám se na větší výbavičky i nějaké oblečení. Na dceru a syna už mám něco našito, jsem samouk a věčný začátečník.

oveckaluky
24. zář 2018

Háčkuju a pletu, a něco málo samozřejmě medvídci nachystáno měli, tak tady vzorek 😉

pesulinkaa
autor
24. zář 2018

Jee super, já něco málo mám už ale nevydržím dlouho šít :P Záda se vždy ozvou bohužel...

marcelapaskova
30. zář 2018

Ahojky, já šíju body (používáme totiž látkové plenky Breberky a to potřebuješ delší body) a taky kalhoty různé. Pletla jsem Overall z ovčí vlny z plenkomanie.cz a samozřejmě také dek několik,i při kamarádky, pletené a podšité bavlnou. Vždy tak asi 70x70 až 100x70 atd.. doporučuji skupinku na Facebooku "Šikulici - rady a návody... " Nevím přesně jak se jmenuje, ale najdeš tam i střihy a ukázky a spoustu dobrých rad... Šila jsem také do nemocnice pro Nedoklubko, nedonošené děti, bodicka velikosti 44. Zase budu, jen není nic čas