Slevy a akce na věci pro mimča

hhranolka
7. říj 2012

napadlo me založit tema, kde budou ruzne slevy, akce na veci pro mimca....

treba se někomu bude hodit ... sleva 10% DO 14.10.2012 na www.andelicek.eu kod pro slevu AND-14X5QA-AFKD

lenkasubrtova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zorinka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
happyska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elisska2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
libulubo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ellodie
27. pro 2014

Haipa-daipa má slevu 15 % na veškeré zboží. http://haipa-daipa.com/

Píší, že v rámci vánočních prázdnin od 20.12.2014 do 4.1.2015 mají uzavřený sklad a nevyřizují objednávky, ale jako kompenzaci za "čekání" dávají slevu 15% slevu na veškeré zboží.

ellodie
8. led 2015

Přišel mi e-mail, že na www.branakdetem.cz probíhá výprodej. Ještě jsem to neprocházela, ale třeba někoho něco zaujme: http://www.branakdetem.cz/search.php?hledani_na...

verunkaaa27
8. led 2015

Na stránkách www.feedo.cz mají skvělé věci, hodně slev a akcí a i dárky zdarma..o víkendu jsem tam objednala plno věcí pro mimčo a včera mi to přišlo domů a jsem spokojená 🙂 jsou tam i výhodné plenky 🙂

jitavrtule
8. led 2015

30% sleva na Bummis PUL kalhotky (přes látkové pleny)
http://www.latkovky.cz/scripts/hledej.php?hROZ=...

tynat
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
naturbabyshop
13. kvě 2015

DOPRAVA ZDARMA - JEN DNES: Milé maminky přejeme krásný slunečný den a přikládáme kupón na dopravu zboží ZDARMA. Při odeslání objednávky stačí vložit následující kód: 4621kQDKs5 a cena za dopravu Vám bude automaticky odečtena. Sleva platí na: www.svetzavinovacek.cz

ladyy235
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veruska007
14. kvě 2015

@ladyy235 Máme z Juliany troje kapsáře za zeď a troje povlečení... a kvalita i provedení šla za ty roky hooodně dolů ☹. Jako třeba poslední kapsář má jen polovinu oček na zavěšení, takže se do něj nedá nic dát a i tak se hrozně prověšuje. U posledního povlečení jsou tenoučké knoflíky, které se zdeformovaly při praní a lámou se. Tyč k zavěšení kapsáře nám došla zakřivená, takže jsme ji vůbec použít nemohli, museli jsme si koupit jinou... ale před 4 lety jsem byla nadšená.

ladyy235
14. kvě 2015

co vim tak 10 let maji kapsare vzdy 5 ocek 😉 dejte nam sem foto at vidime jak vam to drzi na 2 ockach 😉

veruska007
14. kvě 2015

@ladyy235 Tak to rozhodně není pravda. Kapsáře mám koupené tři, ten první kupovaný před 5 lety má oček 9, ty novější kupované loni jen 5 ☹. Měří 2 m a prověšují se.

agne
18. kvě 2015

Ahoj holky, poptávám slevu na Lego 🙂 Duplo - jako na potvoru šlo o dost nahoru...
Nechystá se nějaká třeba ke Dni dětí 😉 ? Díky

naturbabyshop
29. kvě 2015

DEN DĚTÍ - DOPRAVA ZDARMA Milé maminky přejeme krásný slunečný den a přikládáme kupón na dopravu zboží ZDARMA. Při odeslání objednávky stačí vložit následující kód: mtuQFWi8o0 a cena za dopravu Vám bude automaticky odečtena. Sleva platí na: www.naturbabyshop.cz

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
naturbabyshop
23. čer 2015

Akce na trika z biobavlny pokračuje. Všechna nyní pořídíte o 20% levněji. Jsou certifikovaná GOTS a vhodná i pro děti s ekzémem. Neváhejte a zásobte se na léto.
http://www.naturbabyshop.cz/kategorie/akce-trika/

ema_s
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ema_s
29. čer 2015
Uživatel ema_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.

V kamenných obchodech FunBaby je akce pro těhulky: při nákupu nad 1000 Kč dostane každá těhule dárek v hodnotě 600 Kč! Myslím, že to má trvat až do konce roku. 🙂

rulfici4
29. čer 2015
naturbabyshop
8. črc 2015

Velký výprodej kojeneckého a dětského letního zboží z biobavlny zahájen. Snížili jsme ceny u více než 100 položek. Neváhejte a zásobte se na léto. Zboží je vhodné i pro děti s citlivou pokožkou a ekzematiky. Certifikace je samozřejmostí. www.naturbabyshop.cz

barunka1985
5. srp 2015

Dnes mi přišlo první číslo maminky v předplatném a v malviku.cz budou mít slevy- Holandský víkend 7.-9.8. a bude 15% na značky: Maxi cosi, Quinny, Mutsy, Koelstra, Joolz, Babys Only,Duux, Lodger. je to na na prodejně na nákup i objednávku a na e-shop

lusila001
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
naturbabyshop
30. srp 2015

Milé maminky, zbavujeme se letních zásob skladem máme poslední 4 kusy dětských plaveček s UV filtrem a několik dětských koboučků s UV filtrem. Maminkám na Modrém Koníku toto zboží dnes nabízíme za 200 Kč za plavečky Baby Banz (původní cena 350 Kč) a 200 Kč i za kloboučky Baby Banz a čepice s kšiltem Baby Banz (původní cena 300 Kč a 400 Kč). Platí jen dnes a jen do vyprodání zásob.
Obrázky naleznete tady: http://www.naturbabyshop.cz/kategorie/slunecni-...

znackoveobleceni
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lindunhr
14. srp 2018

Holky, já pro dětičky objednávám přes tento eshop: https://www.bolf.cz/cze_m_Novinky-858.html , ty ceny jsou pro mě dost přijatelné 🙂 A když se tu mluví o slevách, tak tam máte možnost získat stovku slevu z nákupu, když se přihlásíte k newsletteru 🌹 hezký den a snad se vám bude tip hodit ❤

123zuzinka123
30. kvě 2020

Do 1.6. sleva 10% na netoxické dezinfekce Sonett na wereco.store s kódem "MEDICKACZ" nebo "MEDICKASK"

lukas91
31. črc 2020

Ahoj, nemám sice žádný kód, ale nabízím možnost jednorázového přivýdělku 500 Kč za 30 minut práce v rámci akce mBanky.

Pracuji jako finanční poradce, spolupracujeme s většinou velkých bank v ČR a konkrétně s mBank máme do 31.8. jedinečnou akci.

Pouze za založení běžného účtu ti banka - do slova a do písmene - bez splnění jakýchkoli podmínek připíše na účet 500 Kč k libovolné útratě.

Jak to funguje?
Během pár minut online se zdarma založí běžný účet a banka ti za to připíše 500 Kč. Já na oplátku dostanu od banky provizi.

Proč to banka dělá? Protože doufá, že zůstaneš klientem a budeš účet používat.

V čem je háček? Háček je v tom, že banka ve skutečnosti umožňuje získat 500 Kč až třikrát. Vysvětlím.

Prvních 500 Kč ti banka pošle čistě za založení účtu. Bez jakýchkoli háčků. V tom je ta jedinečnost akce. Prvních 500 Kč je bez podmínek. Poplatky a podmínky nejsou. A účet můžeš případně ihned vypovědět.

Pokud bys chtěl(a) získat i zbylých 2x500 Kč, tak ano, tam už jsou háčky. Není to ovšem povinnost! Pokud chceš pouze prvích 500 Kč tak další podmínky nemusíš řešit.

Takže zjednodušeně: když založíš účet a nebudeš ho používat tak i tak dostaneš 500 Kč. Bez podmínek a poplatků.

Kdy je dostaneš? Zpravidla vyplácejí za 2-3 týdny, oficiálně na to mají do konce následující měsíce od sjednání.

Díky, že jsi dočetl(a) až sem! Co na to říkáš?

Pokud máš zájem o 500 Kč za 30 minut práce, tak mi napiš zprávu a dám ti bližší info. Případně se můžeme spojit telefonicky, kde to probereme.