Sterilizace lahviček, příprava postýlky a výbavičky

duhovakony
6. čer 2018

Ahoj holky mam vice dotazu. Tak ten prvni-chci se zeptat od jakeho tydne tehotenstvi jste zacali pripravovat -(sterilizovat) lahvicky, dudliky,odsavacky jak na mleko tak nosni☺ atd...nebo tady toho zadna priprava neni a dela se to az se mimi narodi?
Druhy dotaz-kdy jste tak zacali pripravovat postylku?myslim tim kdy jste ji povlikly atd.a v kolikatem tt jste si ,,balily kufry"do porodnice? A jeste bych se chtela zeptat jestli jste nektera parala cedulky u mimi veci,nebo to nevadilo mimcum? Ptam se protoze se me ptala mamina moje,jestli to taky budu parat ze driv to delali ale dnes mi to přijde zbytecne,urcite uz ,,nekousou"jako driv..a nebo poradte co myslite. Diky

lida9
6. čer 2018

1. po porodu 2. uz nekdy v 8m, libilo se mi chodit koukat do hotoveho pokoje 3. ano,ty ktere kousaly nebo byly velke, sly pryc, delam to tak i u sveho obleceni. pozor i nektere obrazky jsou z rubu kousave, dite to nerekne...takze kdyz pak plakalo, clovek uz byl bezradny co mu je, tak jsem menila i obleceni, co kdyby mu neco na nem vadilo😀

lucie01
6. čer 2018

Ahoj, nic z lahviček jsem dopředu nepřipravovala ( pokud budeš kojit, nebudou potřeba ). ani odsávačku, jedině co jsem nechala vyvařit, tak to byl dudlík ( ten jsem brala sebou do porodnice ). Postýlku jsme měli složenou asi měsíc před porodem, ale povlíkal jí chlap až jak si nás dovezl domů, aby se zbytečně na to neprášilo. Tašku do porodnice jsem u prvního prcka balila asi 2 týdny před, nějak mi nedocházelo, že už to může být každým dnem :D U druhého prcka měsíc předem. Cedulky stříhám na všem oblečení hned po nákupu, jsou totiž škrábací a neškrábací :D

almara2
6. čer 2018

1,před použitím, dopředu nic 2,asi v 37tt, měla jsem to u prvního na poslední chvíli, jela jsem v noci s prasklou vodou a balila se ve spěchu, postýlku jsem povlekla při příjezdu domů, nesnesla bych to měsíc povlečené,aby se do toho prášilo. Cedulky neodstraňuji.

lussinka88
6. čer 2018

@duhovakony prvni lahvicku jsem pouzila v 6mesici maly. Hned po vyndani ze sterilizatoru uz neni sterilni takze netreba je sterilizovat dopredu. Postylku jsem povlikala az se prislo z porodnice a tasku balila v 37tt. Cedulky neparala

yvarp
6. čer 2018

Lahvičky jsem ani před porodem nekupovala, dudlík jsem vyvarovala až po porodu, stejně ho malá nechtěla... Jinak postýlku manžel složil až když jsme přijeli z porodnice, rodila jsem o čtrnáct dní dřív a on je typ, co má na vše pořád dost času 😁

chumlee71
6. čer 2018

1. sterilizovala jsem až po porodu, 2. postýlku jsme složili tak měsíc před porodem a asi týden před termínem jsem jí povlikla, 3. tašku do porodnice
jsem si zabalila cca ve 37 tt, 4. cedulky jsem neparala

duhovakony
autor
6. čer 2018

Super holky dekuju za rady😊 pokud bude vse ok,chci kojit ale lahvicku jsem poridila je to philips a nahore se da koupit ta ,,cepicka" saci podle veku ditete...

kaneshiro
6. čer 2018

@duhovakony dopředu jsem nic nesterilizovala, postýlku skládal manžel ve třech měsících malého, měla jsem velký proutěný koš na kolečkách, tak jsem ho nechávala spinkat i v noci v koši, na postýlku jsem měla akorát vyprané a vyžehlené povlečení ve skříni, tašku jsem balila cca v 7 měsíci, cedulky jsem nestříhala.