Stokke značka a jejich produkty

gepe
18. únor 2014

Tuto diskusi jsem se rozhodla zalozit po delsi uvaze, kdy na modrem koniku jsem nenasla vseobecne tema na produkty tohoto vyrobce. Mela by slouzit - doufam 🙂 pro vzajemne debaty, dotazy, aj. tykajicich se vsech veci od Stokke.

gepe
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
gepe
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
gepe
autor
1. bře 2014

@zuzigirl ahoj, tak ksiry - harness z newborn setu nejdou do baby setu, ani na tripp trapp. Jdou sundat z tech uchytu na newborn, avsak chybi pak spojova soucastka a uchytky.

bhrackova
14. bře 2014

Dobrý večer,
má zde někdo zkušenost s rostoucí postýlkou Stokee sleepi?
Děkuji

gepe
autor
21. bře 2014

@bhrackova ahoj, @ivona83 ji mela/ma 🙂 jinak o moc lidech nevim. Taky jsme nad ni premysleli, ale nakonec jsme poridili jinou nerostouci mini 4v1.

ivona83
21. bře 2014

@bhrackova Ahoj, ja ji mam! Je fantasticka, ale trochu se mi pri jejim rozsirovani pricilo platit nejen za komponenty, ale zase za novou matraci, chranic, limec, prosteradla... Je to proste draha sranda! Ale krasna, to jo! 😅

barakara
8. zář 2014

Holky co mate Tripp Trapp, co vsechno k tomu jste porizovaly? Chci koupit Bay set a mam koupit jeste harness ty popruhy?

evaamy
21. zář 2014

Ahoj, ráda bych se přidala, už máme Xplory dark navy i s WK, tak snad bude příležitost ho vytáhnout 🙂 chceme koupit tripp trapp, ale odrazuje mě vysoká cena všech těch doplňků, myslíte, že by to šlo i bez nich? malé mimi tam neplánuji dávat, doufám, že budu kojit, takže spíš dítě, které už umí sedět. takže to si myslím, že by měly stačit jenom nějaké popruhy, aby mi nevypadlo, ne? pak uvažuji nad flexi bath, do jakého věku se dá používat? děkuji

evaamy
21. zář 2014

ještě dotaz- jsou nějaké fan stránky v češtině? ale na na fb, těhotenství tajíme a nechci, aby každý viděl na co se ptám ☹ chtěla bych vidět nějaké video, jak se kočár skládá do auta nebo jak se s ním jezdí po schodech nahoru i dolů. v manuálu jsem se dočetla, že po schodech se sklopenými kolečky, ale bez dítěte, prý protože je to s dítětem nebezpečné. nebo jezdíte po schodech s dítětem v kočáře? a ještě se chci zeptat, hluboká korba je bez popruhů? čekám teprve svoje první dítě, tak vůbec netuším v jakém věku jsou jak pohyblivé, ale aby mi tam nedělalo psí kusy a nevypadlo. korba je prý do 9 kg, to odpovídá zhruba jakému věku? děkuji

barakara
22. zář 2014

@evaamy no tady je to mrtvy. Tripp Trapp budem porizovat, ale i s tim baby setem a harness (popruhama). Myslim, ze budes potrebovat obe, mozna spis ten baby set nez popruhy, ty popruhy tam by se mimco dost mlatilo, mi prijde.
Flexi bath mame a je naprosto super, pouzivame ted a male je 7 mesicu a jeste budem.

evaamy
22. zář 2014

@barakara díky za info 🙂

gepe
autor
23. zář 2014

@barakara @evaamy hoj holky.
Tripp Trapp doporucuju ksiry a to i do baby setu, vcetne polstru. Mala ma 13 mesicu a zrovna v patek minuly tyden jsem ji ksiry nedala, jen odskocila pro misku s jidlem a nasla ji vylezlou. Mame teda i stokke tray, tak klecela na nem. Jinak se zkousi v baby setu i stavet. Newborn vajicko se vyplati jiz s prvnimi prikrmy - dite jeste nemusi samo sedet.
Flexi bath i s newborn support mame od jejiho narozeni. Support uz nepouzivame, Flexibath na cestach a v lete vyborne slouzila i jako bazenek na balkone 🙂

barakara
23. zář 2014

@gepe Super, dekuji moc za odpoved. Vidis ten tray je asi dobra vec, na to jsem uplne zapomnela.
Muzu se Te zeptat, kde jste v Cr porizovali Tripp Trapp. Budeme se ted tam stehovat a nemam vubec poneti, kde koupit. Dekuju!
Jinak to newborn vajicko vypada uzasne, chtela jsem koupit, ale nebyly finance. Tak treba priste 🙂

gepe
autor
23. zář 2014

@evaamy my mame Crusi, tak aspon z toho pohledu. V korbe jsou uchyty, ke kterym jdou pridelat ksiry. Ty se musi dokoupit - shodne jako na Tripp Trapp. Newborn vajicko jiz ksiry ma v zakladu, ale jine provedeni, ktere do korby ani k baby setu nejde. Korbu jsme pouzivali skoro 9 mesicu a vahu ditete do ni jsem neresila 🙂 pak sla do sportaku protoze se chtela divat, do korby se pritom jeste krasne vesla. U Crusi jde slozit podvozek, ale s ditetem bych to urcite nedelala. Kdyz musim par schodu, tak neslozeny a pouze po zadnich koleckach, escalatory bez problemu.

gepe
autor
23. zář 2014

@barakara za malo 🙂 ty ksiry v baby setu nijak neprekazi. My tray mame koupeny v US, co vim, prodavaji ho i v UK akorat a za vyssi cenu.
Tripp Trapp komplet jsme koupili v CR v Malviku, teda vyjma tray. 🙂

barakara
23. zář 2014

@gepe Tyjo, tak to jeste koupim rychle tady v UK dokud jsme tu 😉 Diky!

missveru
23. zář 2014

@evaamy Spousta videí je na youtube - já tam našla právě to, jak se jezdí po schodech (a zrovna v tom videu je v kočárku i dítě 🙂). Vůbec celé to video je fajn, schody jsou někde kolem 3:30 :

https://www.youtube.com/watch?v=mxNheoaTnlg
gepe
autor
23. zář 2014

@barakara za malo! 😉 Urcite kup, my jsme naprosto spokojeni 🙂 takhle vypada https://www.modrykonik.cz/blog/gepe/album/priva...
Davam odkaz, aby sis nespletla s tray pro tripp trapp od Play tray znacky.

alulan
8. říj 2014

Ahoj, mam stokke xplory beige melange, cely set i s tou větší osmikilovou autosedackou a na té sedačce bych potřebovala vyprat tu bezovou boudicku. Zkoušela jsem to tedy marseillskym mydlem, ale zůstaly tam trochu fleky nedostatečným vymýtit mýdla zřejmě. Mate tedy radu, zda jde ta boudicka vůbec sundat prosím? Ze bych ji. Vzala do spěchá? Zároveň jsem zatím nepřišla na to, jak sundat boudu z kotníky, což jít musí, jelikož se prodávají i letní sady, ze. Nenašla jsem ani na YouTube video jak se to sundava, nemáte někdo radu, jak na ty boudicky nebo víte o videu? Jak to berete vy, ženy? 😉 Díky za každou radu..

gepe
autor
11. říj 2014

@alulan hoj, chapu spravne, ze chces na iZi sleep vyprat tu strisku? 🙂 jinak ma 7,5kg to jen detail, ja jsem hrozna vim 😉 😅

alulan
12. říj 2014

Ahoj, haha mas pravdu a ano, chci vyprat tu strisku, naopak budeš zlata jestli mi poradis, ze jde sundat😄.

alulan
12. říj 2014

A omlouvám se za ty překlepy, systém automatických oprav na tabletu...😳

gepe
autor
12. říj 2014

@alulan mela by jit sundat, bohuzel uz mame iZi Sleep zazimovanou pro dalsi u babi, muzu pak dat vedet az u ni budeme a mrknu na to,avsak driv nez koncem rijna se k ni nedostaneme, pokud pockas.. neva? treba se najde nekdo driv 🙂 jo a preklepy nevadi, to se neomlouvej 😉 ja to sama znam moc dobre z tabletu i mob 😀

modrebrylky
12. říj 2014

@evaamy Je spousta navodu a videi na youtube.com Jen tam zadej stokke stroller nebo cokoliv a uz to hopsa 😉

gepe
autor
12. říj 2014

@modrebrylky Stokke iZi Sleep by Besafe se v US neprodava, alespon vloni jeste ne... tak je otazkou, kolik relevantnich odkazu bude - kterym bude rozumet hlavne ukazkou, ale jsi dobra, me youtube vubec nenapadl 😀 a nasla jsem, coz se bude hodit i me, diky 🙂
@alulan od 6te minuty 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=Ihj4qgkilCI
gepe
autor
12. říj 2014

@modrebrylky promin, spojila jsem si Tvoji zpravu z iZi sleep pro alulan 🙂

modrebrylky
13. říj 2014

@gepe jojo, o tom izi sleep vim. byla jsem trosku zklamana, ale nasla jsem si maxi cosi mico ap sedacku http://www.maxi-cosi.com/us-en/products/car-sea... - stokke v us prodava na to adapter na kocar. na youtube meli videa o izi maminky v UK, tam to prodavaji. nekdy to pekne natoci, jak to davaji dohromady a tak, tak neni treba rozumet reci 😉

modrebrylky
13. říj 2014

@alulan to beige melange se mi libi asi nejvic. jen me zajima, da se to cistit lehce? uplne si neumim predstavit ten material - je to same jak ty klasicke? vypada to vice latkove z obrazku, ale predpokladam, ze by to mel byt stejny material jako ty dalsi klasicke barvy... tak me napadlo, ze se zeptam, kdyz ho mas 🙂

gepe
autor
13. říj 2014

@modrebrylky o adapterech vim, my chteli komplet, tak jsme iZi koupili jako jedinou soucast kocaru v cr, teda jeste i cup holder.
Nevim jak beige m., ale black melange latka se lisi materialove od ostatnich barev..

alulan
13. říj 2014

Ahoj, dekuju za všechny reakce 😊. Do konce října určitě počkám, než se k tomu dalšímu praní s mým bobankem dostanu, bude klidně listopad 😄. Jinak na YouTube kouknu taky. Rada bych vám poradila s tím potahem ale nemám s čím srovnat, ta látka je hladká ne nějak strukturovaná a přijde mi docela tenká ve srovnání s některými jinými potahy kočárku, ale jiné stokke nemám osahane 😀. Beige jsem chtěla ze je neutrální ale líbí se mi dost i ta sedá melange nebo jak se jmenuje ale ta je myslím dost nova. Jinak musím říct ze když jsem si ho vybírala a byla na vážkách tak jsem tady četla spoustu kritizujicich diskuzi a já jsem tímto kočárkem maximálně nadšena! Takže pro všechny kdo váhají: Je lehký, snadno skladatelny, super otočný kolečka,takže ho řídím i jednou rukou, jako fakt pecka věc. A není pravda, ze je to kočár do nákupních center 😊