Usínáček - jaký poradíte?

verry
1. črc 2013

Synovi je 5 měsíců, chtěla bych pořídit usínačka, který se osvědčil u vás???

vendullka
1. črc 2013

U nás se opravdu skvěle osvědčil mořský koník od FP🙂

irennn
1. črc 2013

My ještě malýho nemáme, ale koupili jsme si také mořského koníka od Fisher price, je úplně skvělý,pouštíme ho bříšku...

zvalentova
1. črc 2013

Žádný jsem nekupovala, skvěle posloužilo moje tričko na spaní a u kluka hodně seprana bílá plena

vrana
1. črc 2013

Dceři jsem pořídila ovečku Chicco, hraje potichu klavírní melodii, takže jsme jí pouštěli. http://interaktivni-hracky.heureka.cz/chicco-us... Ale oběma dcerám bezkonkurenčně nejdýl vydržela klasická bavlněná plena.

speedygon
1. črc 2013

Já nepořizovala žádný:máme 3-jeden byl jako dárek k objednávce z Aukra, jeden je z těhu kufříku a jeden nevím ani, v čem byl, ale taky to byl dáreček 😀 Dcreka nebyla zvyklá s ničím spát, uvidím, jak Tomášek 🙂

ange_de_la_morte
1. črc 2013

Hrající nemá u nás úspěch - místo usínání je spíše sranda , ale jinak Matyášek má úchylku na žabky - takže má 4 různé muchláčky s žabkama ( z Kiku, DM a dwě další newim od kud), pak takowého zajíčka myslím z Tesca a jakousí haderku s očima ( nebo newim jak to popsat) taky z Tesca , a někdy se mazlí jen k plínce

aanysek
1. črc 2013

Cau tak u nas se osvedcilo jen ticho a samota v pokoji.........ale vetsinou usnula hned po koupani a nebo oblibeny plysacek a to u obou

veronikaka
1. črc 2013

Z vlastní zkušenosti bych nepořizovala nic návykového. Šoupnout do postýlky a nechat být ... Obě holčičky jsem měla takto naučené a nemůžu si to vynachválit.

m.magdicka
1. črc 2013

Oba mí kluci měli nejradši klasickou plínku, kterou před spaním "přebírali"

baris
1. črc 2013

starší dcera si hračky do postele nikdy netahala a nic nemělo úspěch.

Mladší dcera od 2 měsíců má svého usínáčka u lídlu. Moje mamka tenkrát koupila 3 usínáčky - hlava ovečka - a Karolínka postupně sebrala usínáčka své sestře a sestřenici a chodí spát se všemi třemi. 😀 Bez nich nemůžume udělat ani krok a to má přes 3 roky 😅

Takže je to individuální.

renlu
1. črc 2013

U nás klasická plenka.Už z ní má jen kousínek,ale nechce se jí vzdát.teď už jí má jen do postýlky,ale byla doba kdy jí tahal všude sebou i přes den.Takže proto je tak jetá 🙂.No a samo,že jí jinou nahradit nechce...

kettynka1234
1. črc 2013

Přesně tak, nejlepší usínáček je klasická látková plenka. Malej se s ní šušní ( mazlí se u nosánku a pak usne 🙂 Nekupovala bych rádoby usínáčky ( malé dečky s plyšáčkem)

sal80
1. črc 2013

Ká má bambusovou plenku (je hodně měkká), spinká s ní a spokojenost. V děloze byla také zabořená a měla něco na obličeji. Všeobecně to mají miminka hodně rády, hodně je to uklidní uklidní. A návyku bych se nebála 🙂

januzza80
1. črc 2013

U nas se osvedcil medvidek.A aspon i to dite ma pak vztah k urcite hracce.Ja mela strach z nejake pleny,protoze si ji daval na hlavu a podobne.

diniki
2. črc 2013

My jsme také měli Hajánka od Chicca a pouštíme si ho dodnes. Jak píšou ostatní maminy o závislosti, tak toho bych se nebála. Niki ho má ráda, ale když dojdou baterie, nebo jedeme na dovolenou, tak ho určitě nepostrádá. Neteři jsme koupili Ovečku od Chicca, je asi hezčí než ten Hajánek. Jinak od roka ještě pouštíme hvězdičku zn. TOMY, která promítá motiv medvídka Pů na strop. Má na výběr z více melodií a lze nastavit 5minut nebo 10 minut. Je relativně levnější. Tak šťastnou ruku při výběru.

jenny.kay
2. črc 2013

Klasická čtvercová plínka. Když se nedejbože ztratí, tak ji snadno vyměníš za jinou, aniž by to dítě poznalo. Už jsem zažila v okolí hodně zoufalých maminek, které o usínáčka přišly a pak to byl s dítkem boj.

zvirka
2. črc 2013

U nás tento, téměř ve třech letech stále nejoblíbenější, hraje s námi hry, malý bez něj neusne. Jako miminko si ho dával na obličej a tak usínal, nepadal mu jako jiné hračky.

http://www.mojehracky.cz/cz/e-shop/56198/c1560-...

mafeska
2. črc 2013

nemám klasického usínáčka a donedávna jsem netušila co to je a k čemu to je 😀 když byl případ nouze bohatě stačila a pomohla tetra plínka