V čem spí vaše mimča v tomhle vedru?

kerol2016
20. čer 2017

Maminky v čem spavá vaše miminka v takových vedrech jako dnes? Malé je 8 měsíců a normálně spí v overalku a tenkém spacím pytli, ale dnes..Máme doma 25,5 stupňů 😕 já osobně nedokážu spát odkrytá,ale malá se hned odkopne,že jo,tak mě zajímá jak to řešite?

evaabb
20. čer 2017

Malé je 10 měsíců, bez pytle neusne...takže má bodýčko a tenký spací pytel....

semisovamys
20. čer 2017

Náš maly- 9 mesicu také bodycko a tenký spací pytel

mr_falko
20. čer 2017

body a bambusovou plinu

voleskap
20. čer 2017

Taky bodycko a spací pytel 🙂

kacireksro
20. čer 2017

mame 10mes. dala jsem ji bavlneni letni overal na spani,a lehkou decku.

hankaros
20. čer 2017

Letni overal a bez deky. Spí odkrytá - deku nesnesla ani v zimě. Kupodivu studená není.

kerol2016
autor
20. čer 2017

Dekuji za odpovědi 🙋
😜 přikrýt plinou jsem zkoušela ,když bylo teplo naposled,ale 10 min a byla odkrytá,takže ten pytel mít musí, ale tak nějak se furt bojím,že tak malá ji musí být pak v noci chladno když se ochladí barák..Nechat ji jen v bodycku v tom. Jak jsou na tom děti s termoregulaci v tomhle věku??

arwen_arina
21. čer 2017

Presne, v lehkem overalku a pytli a je to ok🙂

g_m
21. čer 2017

Letní overal a tenký spací pytel. Máme všude otevřené okna i balkón a nad ránem i 18° 🙂

35_a_budu_mamka
21. čer 2017

Nase 8mesicni spi v bodycku s kratkym rukavem a prikryta bambusovou plenou (osuskou).

dokument
21. čer 2017

davala jsem uplne tenoucky spaci pytel, jen jedna vrstva tenke latky. On te teda nesnasel, ale pak usnul a bylo to ok. A taky jsem sila takovy volnejsi overalek na spani, z manzelovych vyrazenych tricek. To byla uplne nejlepsi pyzamka, co jsem kdy mela. Volnejsi, kratky rukav, tenke tricko to bylo, dole na knoflicky, ale ne upnute jako body (v tom teda nespaval skoro nikdy, mne to prijde blbe na spani, moc tesne, mival proste overalky na noc ty volne) a kratke nohavicky. A pak jak mi rostl, tak jsem mu sila i z nepruzneho materialu z krepu, bavlny tenke, ten samy jeste trosku volnejsi strih a to bylo taky super a dalsi rok to mel dole rozeple a mel to jako nocni kosili 😀 V nejvetsich vedrech jsem ho myslim do spaciho pytle ani nedavala. Odkopal se a proste spal tak.

horsiee
21. čer 2017

Asi budu za tyrana, ale nás spal loni pouze v tričku a nebo jen v plence. Teď mu bude rok a půl a v těhle vedrech je také jen s plenkou. Když se přes noc ochladí více tak přes něj hodím co je po ruce ( látkovou plenu, ručník, slabou dečku). Ale je pravda, že bydlíme v paneláku a okna jen na západní stranu, takže tady se to horko fakt děsně drží.

karlajasmine
21. čer 2017

Tenke pyzamo a spi odkryty

syrinxka
21. čer 2017

Také tenké pyžamko a spinká odkrytá, nesnese žádnou přikrývku.

bubinko1506
21. čer 2017

Tenke pyzamko a su odokryti

arwen_arina
21. čer 2017