V čem spinkají Vaše miminka ?

alishia
26. zář 2008

Ahoj,

chtěla bych vědět v čem spinkají vaše miminka? Já dávám malému bodíčko s dluhým rukávem a dám ho do spacího pytle. Jenže bodíčka s dlouhým rukávem nějak nemohu sehnat, když už nějaké mají tak růžová...štve mě, že mají na holčičky více věcí než na chlapečky. Náš kluk rychle roste a hned je mu všechno malé. Myslíte, že když bude spát v bodíčku s krátkým rukávem, že může nastydnout? Máme tady kolem 25°C. (MÁME RÝMU) V čem tedy spí vaše miminka?

many
26. zář 2008

dávám mu peřinku,ale teď nedávno jsem slyšela,že prý do roka by peřinka neměla být kvůli udušení ☹ ale já jí mám dobře zaraženou na konci postýlky,že zatím nemá sílu jí tak vytáhnout a v noci když se budím tak ho kontroluju a zaítm se to nestalo,že by si ji povytáhl,jinak deku to jo,to už sílu má,ale ta peřinka je tak přeložená,tak to snad nehorzí,no přemýšlela jsem,jestli mám koupit ten pytel 😒

alishia
autor
26. zář 2008

ty s kratkym rukavem maji suprovy, sem prave zvedava jestli se dockam i s dlouhym rukavem.) ja vzdycky kupuji ty po 7ks🙂 ale s dlouhym sem tam jeste nikdy nevidela.

many
26. zář 2008

tak u nás byla por.váha 3,60 a 49 cm a kojím zatím plně

balsiger
26. zář 2008

ja jsem male ted zacala kupovat tepla pyzamka,jelikoz nesnese deku,okamzite ji zacne odkopavat, i kdyz je v nejhlubsim spanku...

objevila jsem tepla pyzamka znacky hello kitty a ty kupuju,protoze v norm bavlnenych ji byla zima. a kdyz mi teple "dojde",tak ji fouknu do spaciho pytle..

alishia
autor
26. zář 2008

pytel je fakt super, doporucuji. Stoji kolem 300,- v tescu sme ji kupovali za 450,- ale v hypernove jeho prvni pytel za 300,- je to fakt super, mimi se citi bezpecne a neodkopava perinku. ja ze zacatku nevedela ze vubec neco takoveho je , tak spal jen tak, ale to bylo fakt horko. no a pak sem se nekde v diskuzi docetla o pytli, a jeli sme ho koupit a naproste spokojenost, protoze malej se v tom cejti bezpecne.) a ted se v tom pytli furt obraci na bok a na brisko a to by v perine bylo nebezpecny, ási bych nemohla klidne spat, bala bych se ze se treba posune pod tu perinu...

anezena
26. zář 2008

many, ja som davala tiez deku, a ked mal asi 3 mes tak s az nej dokazal vymotat - mala som ju tiez pobokoch zastrcenu pod matracom. ja by som to neriskovala. mne maly spava v spacom vaku a vybena vec.

many
26. zář 2008

no teď nedávno jak bylo chladno,tak jsem mu dávala pod pižámko ještě bodyčko s dlouhým rukávem,protože v noci,když jsem ho kojila a vytáhla z postýlky,tak měl ruky a tváře ledový a když spal u nás v posteli,tak byl teplej 😉 tak jsem mu pod peřinku dala deku a byl teploučkej

alishia
autor
26. zář 2008

balsigner....ten nas musi byt v pytli,) hrozne se mu v tom libi🙂 od malicka byl svazanej v zavinovacce, a parkrat spal jen v piizamku kdyz mu to bylo male, a pak sup do pytle a spinka krasne.) asi taky zacnu kupovat pyzamka...ty overalky sou hned male.

many
26. zář 2008

teda maminy,vy mě ještě ukecáte na ten spací pytel asi 😉 asi do toho půjdu 😀

many
26. zář 2008

a nebude mu v tom zimenka,co teda pod něj nebo spíš do něj 😉 do něho 😀

alishia
autor
26. zář 2008

anezena: nas malej ma hroznou silu, vim ze by si to nahlavu stahl, on vsechno strka do pusy.) plinu,, perinku, deku proste vsechno co mu prijde pod ruce.)

alishia
autor
26. zář 2008

do spaciho pytle, ja davam maleho v bodicku s dlouhym rukavem, ale to protoze tady mame hrozne vedro. Jinak asi pizamko nebo ten overalek...a prodavaji letni a zimni pytle.) tak pro tvuj vlastni klid bych to koupila a pro bezpeci miminka.

many
26. zář 2008

jo,malej mi to dělá s plínou a dekou,stahne si to nožkama a rukama na hlavu,pustí to a třepe pak sebou,že to nejde dolů,kdybych u něho nebyla,tak by se něco mohlo stát,já ho furt hlídám,jak je přikrytej přes den dekou a nebo mu dám 2 vrstvy abych ho nemusela přikrývat a plínku mu taky jinak nepučuju 😉

many
26. zář 2008

no tak koupím ten zimní,mrknu v tesku,jestli tam zítra půjdu,nevím,byla jsem tam dnes,vím,že tam teďka měli,takovej světlej,ale nevím jak teplej no,uvidím,ale koupím ho teda a peřinky ještě schovám

alishia
autor
26. zář 2008

ja sem mu dneska hodila tu papirovou pllinku.) desne si s ni vyhral🙂 byla cela oslintana.) hrozne ho bavilo s tim sustit, a trhat s tim.) á s tou druhou na sebe delame BUBUBU a on se vzdycky hrozne rehna.) ale v noci bych se s perinkou bala....ja ji taky mam koupenou a vubec sem ji nepouzila a to byla pekne draha:/

balsiger
26. zář 2008

many:nic lepsiho neexistuje, udelas tim malemu urcite radost 😉

berynka
26. zář 2008

Ten pytel taky můžu vřele doporučit. My ho užívaly hodně. Ale je fakt, že některá mimča ho nesnesou 😅

many
26. zář 2008

tak je budou mít na potom 😉 je zabalíme a schováme,hlavně,že jsme je aktivně kupovali 😀 ale se neztratí 😀 a to jsem si teď koupila další povlečení 😀 no nic,jde se do spacího pytlu 😉

mywiel
26. zář 2008

My spime v zamatovom pyzamku a spacom vaku bez rukavov, niekedy davam pod pyzamko este body.

alishia
autor
26. zář 2008

perinky urcite schovej,) ja ji mam taky schovanou, to ji teda jeste uzije, kdyz sem ji kupovala.)) ten svetlej mame my, ale newim jestli ti nebude pripadat slabej.

many
26. zář 2008

tak holky děkuji za rady a za pokec a já se s váma pomalu loučím a půjdu do pelechu,jde na mě spaní 😉 tak se tu mějte pěkně,dobrou noc a sladké sny a pytel na 100% koupím,slibuji vám i Laďouškovi 😀 pa pa

alishia
autor
26. zář 2008

Many dobrou noc tobe i miminku🙂 jo a vsechno nejlepsi k 4. mesicum🙂 Pak sem pisni jak se mu v tom libilo, docela me zajima co na to rekne.)) jdu taky chrnet.)

many
26. zář 2008

😉 ještě nakukuju co jste napsaly 😉
alishia - taky vše nej.... hlavně ať jsou zdravíííí 🙂 pak napíšu 😉
tak ještě jednou dobrou noc,už fakt mizím 😀

makinka.1
26. zář 2008

Ahoj,ja davam Maxikovi ted co je chladno taky overalky,kupuju je v sekaci,protoze fakt nema cenu utracet,kdyz z toho hned vyroste.V loznici a v pokojicku mame chladno,takze ho davam jeste do pytle a prehodim pres nej slabou deku.Ted budeme kupovat vlneny deky,takze bude v teplicku. 😉

pec
26. zář 2008

Já jsem koupila bílá body s dlouhým rukávem v Tescu - 3ks za 70 kč. Příjemný materiál. Super. Hned jsem si vzala víc velikostí. 🙂

Jinak malá spí v overálku (taky z Tesca ve výprodeji 3ks za 195,-) a ve spacím pytli ze sekáče za 50,- 😀. A jaký je perfektní.

szivem
26. zář 2008

u nas je teplo tak mali mi spi len vo vrchnom pyzamku a puncoskach,byvame na 8posch.,mame zatepleny aj balkon aj zadnu stranu,vsade plastove okna a plastove dvere takze sme akoby hermeticky uzavrety.Ale je naozaj fajne teplo a v lete je tiez prijemne

ssaara
26. zář 2008

Ahoj! Náš malej spí v bavlněných overálkách a na zimu mu pořídím asi overálky sametový. Jinak zlevněný bodíčka maj často v C&A,jedno za 65,- a jsou fakt hezký a kvalitní.

avanka
27. zář 2008

Aj nas maly spinka v pyzamku ruky nohy (overalik), v zimnom spacom vaku bez rukavov a teraz ked je chladno, tak ho zakryvam aj perinkou asi po pas, my totiz v noci v byte nekurime a okno v spalni je na mikrovetranie 🙂

heppu
27. zář 2008

nasa mala spinka v body s dlhym rukavikom a ponozkach

atreides
27. zář 2008

taky v overalku a jak píše ssaara, tak suprový bodynka mají v CaA za 65,-, zrovna jsem jich několik nakoupila