Vanička Bébé - jou. Máte s ní zkušenost?

ival
6. lis 2008

Ahoj holky, nemáte prosím někdo zkušenosti s vaničkou bebejou? Mně se moc líbí, ale všichni mě od ní zrazují, že je moc malá. Např. prodavačka mi řekla, že se do ní vleze mimčo jen tak do 3 měsíců. Je to pravda?

veronikahel
6. lis 2008

odmeraj si kolko meria. priemer vaničiek je tak 70 - 75 cm

campi
6. lis 2008

Sousedka má od bebejou termovanicku se stojanem a davkovaci mydla, jeji holcicce jsou 3 mesice, ja rodim za 3 mesice a nabizela mi ji k odprodeji. Z toho usuzuju, že pro 6mesicni dite uz neni.

evikk
9. lis 2008

Ja mam vanicku Onda a ta ma rozmer 93 x 54 x 23 cm,a pouziva se asi do jednoho roku,ale je docela velika,takze snad nam vydrzi dele 😀

tlapicka
10. lis 2008

ival: vanicku jsme pouzivali jen u babicky. Doma zadnou nemame. Vubec mi nechybela, ale budu dedit kyblik...
Z myho pohledu je zbytecne vyhodit 600 za vanicku, at je na 3 mesice nebo na 6. je to en otazka penez. pokud se ti libi a nevis, co s prachama, tak si ji klidne kup, ale pokud ne, tak ozelis jakoukoli vanicku. staci latkove lehatko za 100kc to udela sluzbu 🙂

jeana
10. lis 2008

ival, my ju mame a malinka je tam teraz este celkom ok, ale pocitam ze este max cca mesiac a ideme do velkej vane 😅
mame ju aj so stojanom, takze to je velmi prakticke na kupanie aj v detskej 😉

campi
10. lis 2008

tlapicko: haha, myslim, ze termovanicka s davkovači stoji kolem 2000, tak to jsi mě s tím, že 600 Kč, je hodně, rozesmála.
Ale souhlasím s tebou - my sice vaničku koupili, ale v IKEA za pár šupů, přeci jen si u prvního dítěte do vany netroufám (a nechci si hned hrbit záda, jak se budu do vany shýbat).

tlapicka
10. lis 2008

No je fakt, ze ve velke vane by se mi nekoupalo nic moc, kdybych musela koupat kazdy den. Eli je atopik, taze jsme meli povolene koupani 1x tydne, coz je pohoda 🙂 zato tedka se racha obden v odvaru z dubove kury..

aponchie
10. lis 2008

je strasne draha a celkem i malicka ..videla jsem ji v obchode..me nezaujala a mela jsem tu velkou plastovou a na druhe kyblik nebo obycejnej lavorek..

bublinkajasminka
11. lis 2008

moja malá ma 7,5 mesiaca a stále ju v tej to vaničke kpkame, je super, lebo má aj podstavec a nebolia nás kríže kvôli zohýbaniu

angellinka
11. lis 2008

Moj maly ma 6 mesiacov a v pohode.Som spokojna,mam vela veci z kolekcie Bebe-jou 😉

lea132
14. črc 2009

ahoj, trosku ozivim tuto temu, potrebujem poradit...Kupili sme vanicku bebe jou so stojanom a mam tam trosku problem s vypustanim vody. Teda je tam ten vypustaci ventil a hadicka na neho napojena, ale nie je k tomu ziadny stuplik, aby voda nevytekala odtial...Tak teraz neviem, ci som blba, alebo tam nieco chyba 😝

janca704
14. črc 2009

My tiez mame tuto vanicku - bez stojana, len tu obyc. Maly ma vyse roka a kupeme ho v nej stale. Samozrejme nie nalezato, ale v sede uuuplne v pohode. Vycvachce sa tam, potom ho osprchujeme a je spokojny. Ja nemozem povedat nic zle 😉
Lea, ja bohuzial, neporadim 😒