Vanička - kde ji máte doma umístěnou?

marumarun
22. dub 2016

Ahoj,

zajímalo by mě, kde máte doma umístěnou dětskou vaničku?

Děkuji 😉

konidana
22. dub 2016

kde se skladuje, nebo kde se používá? Na koupání jsem ji dávala do vany nebo na vanu, mimo koupání jsem ji věšela na zeď - na háček u stropu koupelny.

marumarun
autor
22. dub 2016

Kde se používá 😉 Jde mi o to, zda je lepší počítat s umístěním ve vaně.. Díky za reakci 🙂

mandala
22. dub 2016

My ji měli ve vaně na koupání i uskladnenou, jen jsem ji vždy umyla, postavila a opřela o zed. Pro nás nejvhodnější místo, kde nepřekážela. 😉

bajana
22. dub 2016

Ja kupem mimino na kuchynskom stole a starsiu vo vanicke v sprchovom kute. Vanu nemame. Je to takto fajn.

budilinka
22. dub 2016

Pres vanu jsem mela od truhlare na miru vyrobenou drevenou desku a na ni jsem pokadala vanicku. Jinak bych to asi kvuli zádum nedala...

jitavrtule
22. dub 2016

Na vaně jsme měli položenou obyč desku z tenké dřevotřísky či co to bylo, koupenou v Hornbachu za hubičku, doma uříznutou na míru na vanu, aby seděla mezi okraj a sedátko (vanu máme velkou, rohovou) a omotanou takovou tou tenkou žlutou pěnovou folii, co se dává jako izolace pod plovoučku (mám totální vokno, jak se tomu říká 😀 ), aby to vanu nepoškrábalo. Vaničku to udrželo bez problému.
Zhruba od 4 měsíce už se malá koupe ve velké vaně s námi, mít vaničku položenou na dně vany a ohýbat se k ní mi přijde naprosto šílený na záda.

koncita
22. dub 2016

Manžel vyrobil z pár prkýnek (no spíš echt prken) takovou jakoby desku, která se položila přes vanu a teprve na to jsem si dala vaničku. Neumím si představit se hrbit až dolů do vany a na stole mi to přišlo děsně nepraktický....moje záda to ocenily. Po koupání jsem vždycky vaničku pověsila na háček na zeď nad vanu vzadu, kde vůbec nepřekážela...

petulinda09
22. dub 2016

My máme koupený stojan na vaničku a je to super! Nemusíme se ohýbat a pohodlně se k vaničce dostaneme ze všech stran

pajula123
22. dub 2016

My jsme koupali nejdřív v obýváku, vaničku položenou na dvou židlích. Od té doby, co malý začal cákat, koupeme ve vaničce položené ve vaně v koupelně. Ale záhul pro záda to teda je, předtím to byla pohoda.

anie26
22. dub 2016

My máme vaničku normálně v koupelně ve vaně, buď se používá, nebo prostě opláchnu, opřu o zeď a hotovo. 🙂

monikagurthova
22. dub 2016

@marumarun Ja jsem koupila na mall.cz obyčejný stojan a jsem maximálně spokojena nemusím se ohýbat (jsem dost vysoká a uz takhle trpím pri orebalovani) a mam mimco krasne pri ruce 🙂

madulinka
23. dub 2016

my koupali malou v její vaničce umístěné v naší vaně, když vanička uschnula, dala jsem jí na dno skříně v pokojíčku, nad tím byla polička a klasicky oblečení. Teď v té skříni místo vaničky má dcera naskládané hračky 🙂

alboo
23. dub 2016

Koupali sme na stole v kuchyni, pak sem si ji tam i oblikla a tak... vaničku pak v koupelne