Vaše zkušenosti s nosní odsavačkou

moncicik
25. črc 2009

Ahojda chystám se koupit lepší nosní odsavačku než je ta manuální ale nevím pro kterou se rozhodnout , na internetu jsem našla dvě u kterých se rozhoduju

http://unicum.cz/store/GoodsDetail.asp?strGoods...

http://www.detskezbozi.com/inshop/ostatni/nosni...

ale stále nevím jak moc fungují.
Prosím o Vaše zkušenosti s jakoukoliv i jinou odsavačkou.....děkuju.Mona 🙂

petja
25. črc 2009

Čauky,mám tu druhou,Arianna a nedám na ni dopustit!!! Jednoduchá,rychlá,vhodná pro kojence i batolata,doporučuju!!!

shaula
25. črc 2009

Ahoj, proč je ta první tak příšerně drahá? 😕 Podle mě stačí "obyčejná" na vysavač - stojí v lékárně do 300 Kč a naprosto postačuje - kluci zatím sice měli jenom nepříliš silnou rýmu, ale i od kamarádek vím, že jsou spokojené. Je jich samozřejmě více značek. Já mám osobní zkušenost jen se zn. Nosátko - je dobrá, ale má drobný nešvar - hleny se mi skoro pokaždé dostanou ze sběrače až do té odsávací hadičky... Až do vysavače ale nedojdou, tak mi to tolik nevadí, stačí hadičku propláchnout proudem horké vody a je zase čistá 😉

angua27
25. črc 2009

moncicik, tiež mám skúsenosti iba s tou výsavačovou. a to aj konkrétne s tou, ktorú si sem hodila. nedám na ne dopustiť. malý mal doteraz takú väčšiu nádchu asi 3x a vždy po pár odsatiach zistil, že to ide rýchlo, bezbolestne a keď začul vysávač, tak držal hlavičku a čakal. keď je už teraz väčší a mal naposledy nádchu, tak aj prišiel za mnou niekoľkokrát za deň - odsávačka v ruke a ťahal ma k vysávaču. odsávačku si drží už sám a odsaje si viacej, ako keď mu ja odsávam, lebo si vie lepšie regulovať. proste parádka. 😉

evuse
25. črc 2009

Ahoj, taky mám Arianna Baby vac , koupenou novou na MMB asi za 270,- . Funguje bezvadně. Doporučuju 😉

moncicik
autor
25. črc 2009

Můžu se ještě zeptat ,ta odsavačka na vysavač jde na kterýkoliv vysavač? Anebo musí mít regulátor výkonu sání?
Máme docela výkonný vysavač , tak aby to nesálo nějak moc. 🙂

tytyta
25. črc 2009

Ahojky,taky máme tu na vysavač a výkonný vysavač.Sice máme regulaci sání,ale je jedno jestli to dáš na plno nebo na minimum.Ono to větší sání nedovolí,ta hadička je tak slabá,že to sání nezvýší.Osobně odzkoušeno.Mozek jim to nevycucne 😀 😉

andrea142
25. črc 2009

ahoj malo by to ísť na všetky druhy vysávačov a na vysávači si dáš najmenšiu rýchlosť.

eatygrenee
25. črc 2009

Rovněž mám Arianna Baby vac a super!!!! Jen by mě zajímalo zda se může používat pravidelně aby se mimču nejak nenarušila třeba nosní sliznice...

megi93
25. črc 2009

Ahoj, aj my sme mali tú na vysavač a je to absolútne perfektné. Bezproblémová a kedže deti uspáva zvuk vysavača, tak naša pri nej zaspávala 😅
Ale nevýhoda je, že musíš mať vysavač s regulovatelnou sacou silou.

mami.sk
25. črc 2009

ja som pouzivala tuto odsavacku Otrivin 😉

http://www.magister.sk/product_info.php?product...

dcerka mala sopliky skoro 2 mesiace, vyhoda bola ze sme mohli odsavat aj v noci 😀 jednoduche pouzitie a hlavne ucinne 😉

agness02
25. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
taky mám babyvac, používáme stále, když je potřeba... 😉 je super...

pikusa
25. črc 2009

Ahojík,tak my máme tu na vysavač a naprosto v pohodě.malej už měl laryngitidu a pak mu přešla do rýmy a s tou odsávačkou se vytáhne i tzv.zadní rýma.....naprostá spokojenost.

smardik
26. črc 2009

máme tu druhou a spokojenost 🙂 zrovna ted ji používáme

mousunek
26. črc 2009

moncicik - na kazdy vysavac nejde ani ne kvuli sani jako kvuli tvaru hadice, chtela jsem ji taky ale na muj vysavac 100%

shaula
26. črc 2009

Moncicik, jen doplním Mousunka - jde to na téměř každý vysavač kromě Vorwerku 😉 Jediná podmínka tam je, aby hadice měla kruhový tvar, což Vorwerk nemá.

marcelkatt
26. črc 2009

Moncicik, máme tú druhú a som maximálne spokojná. Je to super a rýchle....

petja
26. črc 2009

narušení sliznice se neobávám,nikdy jsem neviděla stopy krve,odsavačka se vůbec do nosa nedostane,jen obemkne nosní dírku,narozdíl od odsavaček manuálních,to je jen trápení!O zadní rýmě nemluvě ☹

mousunek
26. črc 2009

petja - odsavacka od otrivinu se take do nosanku nedostane a odsava se s ni celkem dobre hlavne jak je rozsirena tak jde hlen krasne z nosanku a netahne se zadlou dlouhou ouzkou hadickou jako u tech obycejnych

luciadan
26. črc 2009

aj my pouzivame babyvac, na vysavac.. najprv som sa bala, ale teraz ju odporucam kazdemu..

denisa31
26. črc 2009

Ahoj, taky mám Ariannu a naprostá spokojenost, máme dost výkonný vysavač bez regulátoru sání a nemám s tím nejmenší problém, výhodou je, že se ta hadička nemusí cpát dovnitř, takže poškození sliznice bych se taky neobávala

alu78
26. črc 2009

ahoj, aj my mame ariannu, baby vac a sme max. spokojni

potapko
27. črc 2009

Ahoj moncicik, tak ja mam doma obidve. Tu elektricku si urcite nekupuj. Vobec tie sopliky neodsava. Aspon ja mam zle skusenosti. Hra sice pekne melodie, ale to je na nic, ked sopliky su v nose 😉 Ta na vysavac je super. Takze ti baby dobre radia.

atreides
27. črc 2009

taky máme Ariannu a je u ní napsáno, že lze použít u vysavačů s výkonem od 700W do 1800W

gabrianka
27. črc 2009

nejlepsi je ta klasicka kdy pres tu trubicku sajes ust ty hleny do takove nadobky na konci.je nejucinnejsi.mela jsem uz ruzne ty NOVINKY odsavacky a vse na prd.nic ji tak kvalitne nosik nevysalo jako ta obycejna.

petja
27. črc 2009

gabrianka,tak to jsi asi neměla co dočinění ze zadní rýmou,nebo umíš perfektně ústy odsávat!U nás to byl vždycky horor,tu obyč co píšeš jsem měla půjčenou a už nikdy!

muminek
27. črc 2009

Já mám taky Baby vac je super moc nám pomohla, ale malej se strašně bojí vysavače

zuza.m
27. črc 2009

ja mam tiež na vysavač a som nadmieru spokojna.maly sa vysavača neboji ale ako vidi že tam idem dat odsavačku tak ma dost velky stres z toho.už stači povedat že ideme vysat sopliky a už nabera chudiatko.ale čo sopliky musia ist von a stou odsavačkou je to fakt rychle a dočista.

lily1983
27. črc 2009

ja mam tu na vysavac, je dobra, vysaje sopliky az z paty..mala ma 5 tyždnov a uz vyse 10 dni ma sopliky, neviem sa ich vsak zbavit.som z toho už zufala, lebo sa hneva, ked ma plny nos..navyse mi povedali, ze cim viac odsavam tym viac sa hlienu vytvori, ale musia ist von..tak ani sama neviem, co je pre nu chudatko najlepsie..poradte ak viete...co by ste urobili vy..??? ☹ dakujem

zuza.m
27. črc 2009

určite odsavaj nesmu tam ostavat,a ani dychat potom nemože akko potrebuje.mne doktorka na sopliky dala aj fenistil kvapky neskušala si??ono to su proti alergiam kvapky preto že aj alergia može vyvolavat nadchu.teda ak dlhšie nič nezabera.ale určite sa o nich informuj najskor.

atreides
27. črc 2009

s odsáváním by se to zase nemělo přehánět, tak 3x denně a určitě dej kapičky, např. Libenar pro děti je dobrý