Vaše zkušenosti s nosní odsavačkou

moncicik
25. črc 2009

Ahojda chystám se koupit lepší nosní odsavačku než je ta manuální ale nevím pro kterou se rozhodnout , na internetu jsem našla dvě u kterých se rozhoduju

http://unicum.cz/store/GoodsDetail.asp?strGoods...

http://www.detskezbozi.com/inshop/ostatni/nosni...

ale stále nevím jak moc fungují.
Prosím o Vaše zkušenosti s jakoukoliv i jinou odsavačkou.....děkuju.Mona 🙂

teessa
2. srp 2009

ahoj taky přemýšlím o "vysavačové" odsávačce zatím máme jen klasiku.... můžu se zaptat pokud máte jen vysavačovou odsávačku jak to řešíte když někam jedete? 😀 vím že známí si kvůli tomu brali vysavač do itálie 😀

gabrianka
2. srp 2009

hm anebo v noci s tim budu doma hucet a vzbudim druhou dceru..peknej nesmysl to bych fakt nekoupila.. 😒

soanpe
2. srp 2009

gabrianka, ty za kažou cenu se snažíš kazdýmu oponovat a pak se divíš, že z tebe mají lidi legraci

nesmysl to není, nesmysl je nechat dítěti prostoupit rýmu až do uší

berenika39
2. srp 2009

grrrrrrrr............

soan, můžu napsat?

soanpe
2. srp 2009

bereniko piš
bavíš mě 🙂 😵 😵 😵

gabrianka
2. srp 2009

soanpe ja mam odsavacku se kterou jsem spokojena a ani jednou za cele dva a pul roku to dceri nestouplo do usi a nemusim hucet po nocich s vysavacem to ze mam zase jiny nazor neznamena ze ze me lidi musi mit srandu ale jak myslis...

gabrianka
2. srp 2009

to je jasne ze te bavi kdyz ma rypavou a porad do me ale ja se taky pobavim 😀

soanpe
2. srp 2009

nerýpe, jen má ponekud víc informací a argumentuje 😉

gabrianka
2. srp 2009

soanpe kdyz mi bude doma v noci hucet vysavac nezlob se na me ale myslim ze to by se nelibilo memu manzelovi,male dcerce a sousedum uz vubec ne...uz jen z techto duvodu bych si ji nekoupila...a nevim jak ty ale ma dcera kdyz ma rymu nemuze ani spat kdyz ma ucpany nos a ja i po nocich odsavam tak petkrat.tohle je nemozne,ale ne pro ty kteri maji treba jedno ditko nebo svuj barak

berenika39
2. srp 2009

gabrianko: věř mi, že nemám žádné špatné úmysly. už jednou jsem to psala, než něco napíšeš, prosím, zkus si ten termín dát googlu, počti si, urovnej si ty informace a pak napiš. protože třeba jen z logiky věci vyplývá, že odsávačka na vysavač se dává proto, že ten vysvač vysaje ty nudle, udělá za tebe tu práci, navíc lépe, rychleji a důkladněji. omlouvám se, že reguji na tvé příspěvky,ale vždycky, když někam napíšeš, jsi v opozici a pak ty diskuse vypadjí, jak vypadají. jistěže nemusí mít všichni stejný názor, to je samozřejmé, ale například v otázkách o zdraví dětí, výživě a podobně je riziko psát jen to,co si sama myslíš, protože by to někdo mohl vzít vážně a řídit se tím.

poradím, pokud mám s nějakým tématem zkušenost, napíšu, čím si sem jistá, ale bitky v těchhle diskusích nemají místo. nikdo na nás není zvědavý,i tady jsem tazatelce napsala, co vím.....

soanpe
2. srp 2009

no nic,tvůj názor
já si stojím za tím, že jedno pořádný odsátí Arianou je lepší, než 5 s obyč. ale to je můj názor 😉
jinak časté odsávání vysušuje sliznice a ty jsou pak podrážděné a automaticky se zvlhčují

gabrianka
2. srp 2009

berenika a ja myslela ze tento server je o nazorech i odlisnych a propo ja nenapsala ze male budu davat KM pouze jsem napsala jak to byvavalo kdysi atd...(nebudu cele recitovat) a co se tyce te odsavacky napsala jsem v prispevku predeslem...a vzdycky neznamena ze kdyz se neco jmenuje NA VYSAVAC ze to ma opravdu s vysavacem co delat...nekdy to muze byt jen slovni hricka (pr.taky clovek neni mnohdy ostrihan opravdu podle kastrola) a tim,cim jsem si jista to napisu jak se rika na plnou hubu ale ovsem co je jen muj nazor napisu ze je jen muj nazor nepotrebuji kvuli tomu hledat v googlu tak hloupa jeste nastesti fakt nejsem jinak dik za konecne normalni neironicky prispevek 😉

berenika39
2. srp 2009

v pohodě, nechtěla bych, aby to tu kvůli mě zamkli.

gabrianka
2. srp 2009

soanpe dobre dejme tomu ze je opravdu dobra ta odsavacka..a jak bys mi poradila jak to mam resit v noci kdyz uz jsem ti k tomu napsala dost-oc mi jde....to ze muze byt dobra,nezpochybnuju,verim tomu protoze to tu psalo dost maminek ale tyhlety vyhrady me zatim presvedcuji spis k tomu abych ji nekupovala...

soanpe
2. srp 2009

použila bych koupelnu a zavřený dveře
chlap to musí pochopit a sousedi se nezblázní,když na 10s postíš vysavač 😉
někdy jde z ulice víc hluku, než z vysavače ve vedlejším bytě

gabrianka
2. srp 2009

ale j to opravdu moc velky hluk a koupelnu mame hned vedle pokoje kde se spi 😖 takze by to fakt npomohlo a ja osobne slysim u sousedu i kdy zavrou dvere jako fakt dik za radu ale to je opravdu nerealne...navic bych tim vzbudila malou(o chlapa mi ani tak nejde)radsi si necham tu svou zatim osvedcenou... 🙂

radka.m.
3. srp 2009

týýýý vogo,no já snad z těch tvejch názorů padnu!!!mám doma 4děti a odsávačku používám taky na vysavač a představ si,že jsme to zvládli i v noci,když chceš,tak jde všechno,ty hledáš jenom schválně chabé výmluvy,z tebe fakt musí mít doma radost 😎 😎 😎

kacka.va
3. srp 2009

gabrianka: kde jsi prosím Tě vzala, že lékaři nosní odsávačku na vysavač nedoporučují? Právě že ty na vysavač a ty bateriové jsou nejšetrnější odsávačky, protože nemusíš strkat žádné hadičky do nosu, takže tam nic namůžeš narušit a nic dítěti nehrozí. To se ti právě může stát u té klasické, kde saješ pusou, tam se musí do nosu zavést trubička.
Jinak pokud nechceš vysavačovou, kup si bateriovou.
a jak tu holky psaly, to je snad logický, že když je na vysavač, tak ten vysavač asi musíš zapnout, jinak ten tah sám asi těžko vznikne.

radka.m.
3. srp 2009

kacka-to se radši ani neptej,kde gabrianka čerpá informace,to ví jenom bůh 😀 😀 😀

jakoubka
3. srp 2009

Tak já jsem taky pro odsávačku na vysavač 🙂

A světe div se,i v noci 😵 Za 10-15 sekund je hotovo 😉

Ale pres den se snažím ,aby smrkal 🙂

makulinka
4. srp 2009

Tak naše dr. také doporučuje odsávačku na vysavač, malá jí snášela velice dobře, vůbec nebřečela když byla miminečko 😅 , ale od 6 měsíce móóóc při tom pláče. 😢

dvojka
4. srp 2009

Ahojky
Tak my máme odsávačku na vysavač i tu obyč co si jeden konec hadičky strčím do pusy a druhý konec do nosánku.
A musim říct,že při velké rýmě mi přišla za vhod odsávačka na vysavač,ale když jsem odsávala víc jak 6x za den,tak mi přišlo že tím víc rýmy se tvořilo,takže jsem víc prostříkávala mořskou vodou. a odsávala minimálně a rýma byla tatam.
Je ale fakt že je to rychlovka 😉

soanpe
4. srp 2009

ono to časté odsávání vysuší sliznici,která se automaticky sama opět zvlhčí,takže všeho s mírou 😉

ojo
4. srp 2009

tak já si koupila balonkovou odsávačku a taky tu na vysavač 🙂

balonková je k h**** 😠 😅

a ta na vysavač opravdu super, používám ji skoro denně (jen jednou za den), protože když Tomík pase koníky, tak mu pár nudlí sestoupí do nosánku a vatovou tyčinkou je doluju strašně dlouho...a takhle je to rychlovka a vytahnu i to co je ještě vzadu 😉 🙂

asitka
4. srp 2009

naše skúsenosti sú otrasné...a už sa teším...až začne malá smrkať sama....

muminek
5. srp 2009

Já osobně si myslím že ten kdo to vymyslel tak by měl dostat medajli moc dobrej pomocník 😀

benjik
7. srp 2009

my máme taky tu hadičkovou odsávačku jako dvojka.nosánek čistím tak 2*denně,ale když je třeba tak čatěji.pomáhám si před odsáváním nosníma kapkama libenar,uvolní to hlen a pak to jde jedna básen.

tiana
8. srp 2009

No ja vam doporucujem baby vac, my sme maly hadicku, pri nej maly vrestal ako keby sme ho za nos tahali, s baby vac bolo vsetko v poho, mal 2x silnu nadchu, odsavali sme ako sialeni, ale vdaka baby vac sme nadhcu velmi rychlo prekonali. Kupili sme si aj na baterky, ale kto uz vyskusal baby vac tak vie, ze na baby vac nema. A este som kde si citala, ze cim viac odsavas tym viac sa tvoria sopliky, tak to vobec nie je pravda. 😉

meri
9. srp 2009

Určitě doporučuji odsavačku na vysavač. Používám ji i v noci, když je potřeba. Důležitější je zdraví dítěte než spokojenost sousedů. Ze začátku jsem zkoušela Otrivin, kterou jsem dostala v porodnici, taky pomohla, když si mala blinkla přes nosánek, ale na vysaváčovou nedám dopustit.

marosko08
9. srp 2009

ahoj.my mame presne tu druhu,ktora je na vysavac.sme s nou nadmieru spokojni a maly si na nu uplna zvykol.vobec nikdy neplakal,ked sme mu sopliki odsavali.myslim,ze ta prva je len zralok na peniaze,ved na co by na nej maly byt aj melodi...ved odsavam dietatu soplik a nic viac.napr.ja davam maleho pri krmeni do jeho stolicky,nedavam mu tam nijake hracky,ani nic,cim by sa tam zabaval,ved je to na papanie.potom to odputava dietatu pozornost a krmenie trva nekonecne dlho...