Veletrh FOR KIDS, jak je to tam s cenami?

luciedol
3. bře 2016

Holky, které jste byly na předchozích ročníkách veletrhu, jak je to tam prosím s cenami? Dá se tam nakoupit nějak výhodněji výbavička pro mimčo? Jde mi hlavně o látkové plenky (vč. doplňků) a kočárek. Poskytují tam vystavovatelé nějaké lepší ceny? Děkuju a krásný den 🙂

arakad21
3. bře 2016

mám stejný dotaz - vyplatí se tam jezdit??

coolina
3. bře 2016

necekejte zadne vyrazne slevy. nektery daji 5-10% jini nedavaji nic.

luciedol
autor
3. bře 2016

@coolina "jen" tak? Já doufala, že alespoň ty plínky tam koupím levněji...

arakad21
3. bře 2016

@coolina takže spíš přehlídka novinek než výhodné nákupy?

coolina
3. bře 2016

@luciedol
@arakad21 teto veletrhy uz davno nejsou o novinkach. spise tam mas na jednem miste velke mnozstvi vyrobcu a teda hlavne distributoru ktery prezentuji sve eshopy, prodejny atd. my kdyz jsme tam byli s muzem na podzim jediny stanek znacky silvercross nam nabidnul veletrzni slevu na kocarek jinak prodavaji za sve ceny. ono pronajmout si stanek na takovem veletrhu neni vubec levna zalezitost a jeste tam prodavat se slevami to si uz dovoli malo prodejcu aby jim to neco hodilo 😉

olga_
3. bře 2016

My jeli na veletrh asi měsíc předtím, než se syn narodil s tím, že jsme tam na jednom místě koupili věci, které jsme chtěli vidět (tudíž ne e-shop), ale kvůli kterým bychom jinak museli jezdit všude možně. Tehdy jsme na podzim kupovali např. peřinu, povlečení, zimní fusak... Na to to bylo výborné.

lucylama
3. bře 2016

Tam je výhoda,že je tam spousta věcí pro miminka na jednom místě..ale jako nepřišlo mi to tam nějak extra levné..něco za dobrou cenu tam seženete,něco ne..chce to okouknout,no.My tam letos pojedeme potřetí,minulý rok jsem tam pořídila zavinovačku,vaničku a lehátko do ní za docela pěkné ceny..jinak jsme tam byli spíš jen tak na podívání.

mina_
3. bře 2016

Jak zde píšou holky, o slevách to tam vůbec není, spíš vidíš hodně věcí na jednom místě. Jednou bamboolik nabízel slevu na koupi v něděli, aby toho netahali moc zpět... ale myslím, že to bylo tak max 10%. Na plenky si počkej na plenkový týden, bude teď někdy na jaře a zapojují se všichni. Na veletrhu všechny nenajdeš. Taky Dita Tábor dává myslím slevu, pokud se pamatuju, tak to bylo 20%. Hlavně bych řekla, že pokud vybíráš výbavičku, tak je lepší podzimní for babies, konaný také v PVA, je to celé zaměřené na děti, tedy téměř. Ten jarní je takový mišung.
My chodíme hlavně na ten podzimní, je tam hala s rc modely a je na co se dívat 🙂

luciedol
autor
3. bře 2016

@mina_ jenze na podzim jsme to jeste nevedeli a ted na podzim uz bude pozde 🙂 a ten plenkovy tyden je v eshopech? To by bylo fajn 🙂 Ja ram jedu hlavne proto, abych si ty veci osahala a videla barvy v realu. Rikala jsem si ale, ze by mohli mit nejake veletrzni ceny prave... No nevadi 🙂

mina_
4. bře 2016

@luciedol jj, je to všude, jukni sem http://www.tydenopravdovychplen.cz/

luciedol
autor
4. bře 2016

@mina_ Děkuju za odkaz, ráno jsem na to už koukala 🙂 Počkám a případně objednám hned zkraje, abych stihla vše vyprat 🙂

xtina_13
24. bře 2016

My jsme byli v Brně na veletrhu a dá se říct, že na každý kočárek tam byla akce - ať už sleva, nebo dárky navíc. Za mě se to na kočárek určitě vyplatí. V některých stáncích byly zlevněné i bambusové pleny atd. Je to individuální, ale myslím, že je to stále častější, že se dá na veletrhu dobře nakoupit.