Vibrační lehátko. Jste s ním spokojené?

fish
6. bře 2008

Ahoj maminky.Za měsíc čekám mimčo a pořídila jsem si vibrační lehátko:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=1123832
chtěla jsem se zeptat vás,které už máte dítko a takové nebo podobné(prostě vibrační) lehátko máte,jak jste s ním spokojené,jak vám usnadňuje život s miminkem a hlavně,jak se v něm miminkům líbí.Díky za info a vaše zkušenosti. 😉 😉

klara.t
28. pro 2009

Uvažuji o koupi lehátka. Nevím ale, jaké je dobré. Podělte se s vašimi zkušenostmi. Na vibraci netrvám. Spíš aby bylo stabilní, pro dětátko bezpečné.

broucek2
28. pro 2009

znám hodně maminek, co má toto lehátko http://www.eshopbaby.cz/katalog/sedatko-od-mimi...
osobní zkušenost však nemám

bury
28. pro 2009

klara - co vím, tak má opravdu hodně maminek lehátko co píše broucek, kamarádka ho má taky a 1OO% spokojenost, akorát tu vibraci vůbec nepoužívá - je to prý k ničemu. Lehátko je hodně stabilní. Já až budu kupovat, tak asi taky tohle. 😉

klara.t
28. pro 2009

Ahoj, díky za tip. Už jsem si všimla, že ho má dost maminek, ale také jsem zaregistrovala, že lehátka od Fisherprince nemají vypolstrovaná záda, ale jen napnutou látku. Tak nevím, jestli to je miminku pohodlné a jestli mu tím neničím zádíčka.
Také by mě zajímalo, jestli jde dát do úplného lehu.

bury
28. pro 2009

Klara - je pravda, že jsem viděla lehátka, který jsou mnohem víc vypolstrovaný - tohle není vůbec. Ale podle mě je to spíš výhoda. Ta látka se přizpůsobí mimču a hlavně se nedoporučuje nechávat děti v lehátkách dlouho - ikdyž jdou dát do úplnýho lehu. Takže je to asi jedno. Do úplného lehu jde dát. Ale ono to lehátko není nikdy úplně rovný, takže když chceš dát mimčo na ležato, tak spíš položit na deku.

bury
28. pro 2009

Jo a u kámošky jsem si všimla, že když tam dá malýho a dá lehátko do polohy, že se může houpat, tak malej jak kope nožkama, tak se houpe a hrozně se mu to líbí 😉

koty
28. pro 2009

Můžu doporučit to z odkazu 🙂. Je levné, dá se skvěle vyprat, hračky se dají odepnout a lípnout vlastní a má zdaleka snad největší nosnost.

jijitka
12. kvě 2010

Ahojky, znovu otevírám toto téma, Lehátko už nějakou dobu používám a vadilo mi, že nemá polstrovaná záda. Malého jsem tam položila a on byl během chvilky pokřivený jak paragraf ☹

Takže malá vychytávka, jak tomu zabránit: stačí vzít 2 stejné menší ručníky nebo větší utěrky, srolovat do válečků o prům. cca 7cm, délky tak 20 cm, aby držely, tak jsem každý ještě nacpala do ponožky a tyto válečky strčit zespodu do opěrky - z každé strany jeden. A je vypolstrováno 😀

petulik.zlin
3. čer 2010

Ahoj holky, dívala jsem se na lehátko od Fisher Price z odkazu výše, a v dotazech je nejprve napsáno, že je to pro děti do 3 až 4 let, a potom u jiného dotazu je psáno do hmotnosti 9 kg. Do kolika kg je tedy lehátko určené? Nevím, které pořídit, ještě se mi líbí toto: http://www.babydream.cz/lehatka-a-nositka/lehat... máte s ním některá zkušenost? Děkuji za odpovědi!

ivika18
3. čer 2010

@petulik.zlin ten fisherprice 3 v 1 je do 18 kg, pak je to normální houpací křesílko - ale náš prcek už v něm stejně pak nechtěl být. Je fajn, ale kdybych vybírala znovu, tak bych šla spíš do toho sassy, má menší tu základnu, u toho fisher price jsem o ni už párkrát málem zakopla a taky se mi nevleze třeba na kuch. linku, aby na mě malý viděl. Akorát podle mě jsou zbytečné ty melodie a tak, u nás teda aspoň žádný efekt, stačí hrazda a měnit hračky 😉 .

janasmej
28. zář 2014

můžete mi pomoci, koupila jsem na bazárku lehátko a jsou z boku tlačítka. domnívám se že by mělo sloužit k polohování ale nic mi s ním nejde. tak jestli nemáte někdo zkušenost.