Používáme cookies. Více informací zde. OK

Videochůvička do domu

petaton
14. říj 2018
Ahoj,potřebovala bych poradit jakou koupit videochůvičku do domu, aby měla dobrý signál přes několik zdí. Je to pro postiženého bratra s epilepsií. Jde hlavně o to video,aby mamka viděla,jestli v klidu spí. Měli několik let Babymoov,ale už přestala fungovat. Díky
35_a_budu_mamka
14. říj 2018
@petaton Ahoj, mám Philips Avent SCD620 a jsem maximálně spokojená. Funguje po celém domě i zahradě. Zatím ji mám 2 roky a vše v pořádku.
1anetta11
14. říj 2018
@petaton Co jsem se tak dívala po netu, tak nejvíce se mi líbila video chůvička od Aventu.
kika266
14. říj 2018
Máme doma videokameru s nočním viděním a je super, ale nefunguje to úplně jako chůvička. Kdybych potřebovala, tak se musím podívat přes mobil, nevím jestli by šlo nastavit nějaké upozornění.
beata.n
14. říj 2018
Mame taky videochuvicku od Aventu a je super. Ma i nocni rezim a to je k nezaplaceni. Funguje krasne i do zahrady.
mku
14. říj 2018
Ja jsem avent mela a zadna slava... dvakrat se na nem neco rozbilo a nastesti me vratili penize... nejvic mi ale vadilo, ze detska jednotka musela byt porad v siti, takze spani v kocare na zahrade bylo jen pokud jsem natahla prodluzovacku... (to jsem si pred koupi neuvedomila a pak mi to fakt hodne vadilo).
Ted mam obyc chuvicku, obe jednotky vydrzi tyden a dosah maji daleko vetsi...
Ale musim uznat, ze u maleho miminka je asi lepsi videochuvicka... u vetsiho uz podle zvuku poznam co se deje 🙂

Jo ted koukam, ze to nemate pro mimi... tak bacha na ten dosah.. my mame dum, kde je par zdi z puvodniho domu a avent mi signal moc z patra do patra nechytal, pokud to nebylo primo pod sebou...
beata.n
14. říj 2018
@mku mame avent a ma rezim kocarek prave, takze prodluzka netreba😉
emamaira
15. říj 2018
Máme motorolu a nic moc, vevnitř paráda, krásný obraz i zvuk, ale na zahradu dosáhne tak 15m. A to by měla dosáhnout 300m😇
petaton
autor
15. říj 2018
Děkuji za rady 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli