Videochůvička do domu

petaton
14. říj 2018

Ahoj,potřebovala bych poradit jakou koupit videochůvičku do domu, aby měla dobrý signál přes několik zdí. Je to pro postiženého bratra s epilepsií. Jde hlavně o to video,aby mamka viděla,jestli v klidu spí. Měli několik let Babymoov,ale už přestala fungovat. Díky

35_a_budu_mamka
14. říj 2018

@petaton Ahoj, mám Philips Avent SCD620 a jsem maximálně spokojená. Funguje po celém domě i zahradě. Zatím ji mám 2 roky a vše v pořádku.

1anetta11
14. říj 2018

@petaton Co jsem se tak dívala po netu, tak nejvíce se mi líbila video chůvička od Aventu.

kika266
14. říj 2018

Máme doma videokameru s nočním viděním a je super, ale nefunguje to úplně jako chůvička. Kdybych potřebovala, tak se musím podívat přes mobil, nevím jestli by šlo nastavit nějaké upozornění.

beata.n
14. říj 2018

Mame taky videochuvicku od Aventu a je super. Ma i nocni rezim a to je k nezaplaceni. Funguje krasne i do zahrady.

mku
14. říj 2018

Ja jsem avent mela a zadna slava... dvakrat se na nem neco rozbilo a nastesti me vratili penize... nejvic mi ale vadilo, ze detska jednotka musela byt porad v siti, takze spani v kocare na zahrade bylo jen pokud jsem natahla prodluzovacku... (to jsem si pred koupi neuvedomila a pak mi to fakt hodne vadilo).
Ted mam obyc chuvicku, obe jednotky vydrzi tyden a dosah maji daleko vetsi...
Ale musim uznat, ze u maleho miminka je asi lepsi videochuvicka... u vetsiho uz podle zvuku poznam co se deje 🙂

Jo ted koukam, ze to nemate pro mimi... tak bacha na ten dosah.. my mame dum, kde je par zdi z puvodniho domu a avent mi signal moc z patra do patra nechytal, pokud to nebylo primo pod sebou...

beata.n
14. říj 2018

@mku mame avent a ma rezim kocarek prave, takze prodluzka netreba😉

emamaira
15. říj 2018

Máme motorolu a nic moc, vevnitř paráda, krásný obraz i zvuk, ale na zahradu dosáhne tak 15m. A to by měla dosáhnout 300m😇

petaton
autor
15. říj 2018

Děkuji za rady 😉