Videochůvička, jakou pořídit?

helca363
6. led 2015

Holky prosím můžete mi poradit jakou video chůvičku pořídit?Jsem bezradná☹Potřebuji velký rozsah bydlíme v baráčku,mluvení na miminko,ukolébavky,a hlavně aby byly jak na baterky tak dobíjení...abych mohla dát kamerku i ven do kočárku.
Mám vybrané SIEMENS GIGASET PV830VIDEO PREMIUM,NUK CHŮVIČKA VIDEO ECO CONTROL,MOTOROLA MBP 28,MOTOROLA MBP 421

Tak pokud někdo nějakou máte budu ráda za radu nebo recenzi🙂

hanivasi
6. led 2015

@helca363 ahoj, my máme motorolu. Je super. Jen mi ji máme jen s drátem, na eletriku.

helca363
autor
6. led 2015

@hanivasi Ahoj díky za reakci a můžu se zeptat jakou přesně?

hanivasi
7. led 2015

@helca363 motorola mbp36

lennus
7. led 2015

@helca363 Je to sice mimo dotaz, ale proč chcete video chůvičku a ne klasickou? 😉

helca363
autor
7. led 2015

@hanivasi děkuju,
@lennus protože máme patrový barák a nebudu kvůli každému knuknutí letět nahoru a za druhé až bude větší a spát sám v pokojíčku,tak abych ho měla pod kontrolou...máme tu schody,tak aby se nestal malér🙂

hojda
7. led 2015

@helca363 Raději bych investovala do druhé postýlky do přízemí a budeš mít dítě pořád na očích 🙂 .

pavly
7. led 2015

ahoj, měla jsem vždy jen chůvičku normál-avent-super,ale malej je drak a tak přišla nakonec na řadu urychleně i videochůvička. Nemám to víc vyzkoušené-recenze teda pěkně klamou. Nechtěla jsem drahou-že už dítě odrůstá, zkusila jsem nějakou za 3000 a nedosáhla ani za dveře 😠 . Přitáhla jsem z nejbližšího obchodu jedinou,co měli-motorola,asi za 2000 a tak má parádní dosah po velkém baráku i po zahradě........jen teda baterky to nemá, obraz maličký-mě stačí.Ale kdybych pořizovala novou,tak si koupím vymakanější a asi hlavně tu motorolu, ta asi jediná nekecá s dosahem.......
Šťastný výběr!

petavan
7. led 2015

@helca363 taky jsem pro videochuvičku mame dome na patro asi něco jako vy a at si každý říká co chce tak chci mít malou taky pod kontrolou, pro mě je to lepší když uvidim co mala děla a taky bych potrebovala poradit s výběrem 😉

helca363
autor
7. led 2015

@pavly Moc děkuju za reakci🙂
@petavan Tak snad něco vybereme🙂

petavan
7. led 2015

@helca363 taky jsem zvědavá nechci moc drahou ale tak uvidíme 🙂 ja ji potřebuji na duben

helca363
autor
7. led 2015

@petavan No já na květen,ale radši bych jí koupila už třeba teď...at to zkusíme a když tak vrátíme🙂

petavan
7. led 2015

@helca363 no každopádně kdyby si koupila dřív dej vědět 🙂

kajalka
7. led 2015

Holky, jen dobře míněné upozornění - teď psali, že někde zneužili přenosy videochůviček ze 150 zemí. Takže buďte obezřetné...

lennus
7. led 2015

@helca363 Hm, to jsou rozumné důvody, když máte to patro. 😉

helca363
autor
7. led 2015

@petavan Dám ☺
@kajalka koukala jsem,že prodavaji přímo aby se tam nikdo nemohl dostat.Ale díky za upozornění ☺

helca363
autor
7. led 2015

@lennus Nevím o co ti jde....byla jasně daná otázka a pokud k tomu nemáš co napsat,tak to nekomentuj!!!Nepotřebuju se tady ospravedlnovat proč jí chci atd...to je moje věc.Tak si laskavě nech ustepacne komentáře,dekuju!

helca363
autor
7. led 2015

@hojda Druhou postylku mít budeme...ale chci to i když budu na zahradě ☺

pabka
7. led 2015

Holky, mě by se videochůvička taky líbila, ale co je mají kamarádky, tak si hodně stěžují na ten dosah ☹ My máme obyč Avent a dosáhne hodně daleko, i přes zdi a patra (např. v hotelu). Kdybyste nějakou pořídily a měla dobrý dosah, taky budu ráda za tip 🙂 děkuju

@petavan
@helca363

lennus
7. led 2015

@helca363 Prosím Tě, klid, mě to fakt jen zajímalo, o nic mi nejde. 😉 Z psaného textu to asi vyznělo divně, ale já to fakt nechápala. Prostě mě to zajímalo, máme obyčejnou chůvičku a stačí nám, ale je fakt, že máme prcka hned vedle. Švagrová mi říkala, že chůvička je zbytečná, ale když vařím nebo hraje telka, tak bych prcka neslyšela. Mně přišlo, že ty videochůvičky jsou jen peníze navíc, tak mě zajímalo, proč to někdo pořizuje, neviděla jsem v tom smysl. Já to fakt nemyslela zle, ale praktické to asi je v případě patrového baráku, proto jsem tak reagovala, i když sis myslela, že je to asi myšleno sarkasticky, tak věř, že není, opravdu nevím, jak jinak Tě přesvědčit.

helca363
autor
7. led 2015

@pabka Já určitě pořídím,tak pak dám vědět 😉

pabka
7. led 2015

@helca363 Díky 🙂 my hodně jezdíme po čr i v zahraničí, takže velký dosah je důležitý, nejen aby dosáhla doma z pokoje do pokoje a na zahradu, ale i delší dosah je pak fajn, že se člověk může víc vzdálit když dítě spí... ten Avent je v tomto super, dosah má fakt dobrý.

helca363
autor
7. led 2015

@lennus Psané slovo je psané...vyzní to tak jak si člověk myslí.Tak ok omlouvám se,že jsem vyjela,ale nemám opravdu chuť se někomu ospravedlňovat proč to chci....Každý je ochotný vyhodit peníze za něco jiného....měla ji moje kamarádka a mě to nadchlo.☺Ještě k tomu mám dole salonek kde dělám nehtiky a když jsem tam zavřená neslyším ani zvonek...takhle malý začne knourat já kouknu...uvidím,že znova usnul a nemusím tam běžet.Asi kdybych nepracovala,tak bych to tolik nehrotila,ale pochybuju,že by zákaznice byla nadšená kdybych 5x odběhla😉.Je,ale možné,že jí pořídíme a spokojená nebudu☺

lennus
7. led 2015

@helca363 Ano, psané slovo je psané, ale často vyzní jinak, než když to člověk řekne nahlas. Mám s tím špatné zkušenosti z mailů. Proto je lepší vážné věci řešit osobně, ale tady je jen diskuze. A já to napsala tak, že jsem to prostě pochopila, ty bohužel tak, že jsem ironická, což není pravda.
No jasně, nemusíš se ospravedlňovat, já se prostě jen ptala, protože nemám problém změnit na věci názor a do budoucna nebudeme pořád v bytě. To je jen Tvoje věc, ať je pro jiné důvod sebevíc nepochopitelný.
O to pádnější argument máš, když pracuješ a máš svůj salon. A máš pravdu, my vyhodili peníze za drahý kočárek, byla to pro mě nejdůležitější věc, když často někde trajdám, strkám ho do auta a rozhodně nelitujeme. Přitom spoustu jiných věcí jsem měla z druhé ruky od kamarádek a těch nových minimálně. 🙂
Tak ať dobře pořídíš! 😉

hojda
7. led 2015

@helca363 Já se přiznám, že nejsem zastáncem toho, aby bylo miminko při spánku zbytečně ozařováno☹. I obyčejnou chůvičku jsme vybírali tak, aby se zapínala, jen při zvuku a pohybu a zbytečně nevysílala stále.

helca363
autor
7. led 2015

@hojda Proto jsi si jí třeba nekoupila😉.Každý máme jiný styl vseho☺

hojda
7. led 2015

@helca363 Jasně 😉 . Tak alespoň malé doporučení, děti jsou opravdu citlivé.

U miminka neumisťujeme chůvičku (vysílač) blíže než 1 metr.

petavan
10. led 2015

@helca363 zatím máme vybranou tuto a stojí 2000,- dosah 300m a jsou na i i dobré recenze 😉 je tam i noční vidění, ukolébavky, na miminko mužeš i mluvit 🙂

helca363
autor
10. led 2015

@petavan Taky je v našem užším výběru🙂

dezyre
10. led 2015

máme tuhle: http://chuvicky.heureka.cz/topcom-chuvicka-digi... a spokojená moc nejsem. Občas vypadává signál.. např. zapnu chůvičku v ložnici, přejdu do kuchyně, už signál nemám, vyjdu ven na dvůr, signál mám.. těžko říct, jestli to dělá to, z čeho máme postavený dům.. a další věc je ta, že přenáší zvuk dost potichu, i když ji mám na nejvyšší hlasitost.

helca363
autor
5. únor 2015

@petavan Tak nakonec po dlouhém přemýšlení,čtení recenzí a tak jsem objednala tuhle:Motorola Chůvička MBP 36

Tak snad za ty peníze bude stát🙂Jinak jí mají teď v levném elektru za 4 674Kč což jsem našla jako nejlevnější🙂