Videochůvička s možností připojení přes mobil. Jakou vybrat?

blondynkav
30. led 2022

Ahoj,
neporadíte někdo jakou vybrat videochůvičku s možností připojení se na ní i přes telefon? Buď jsem našla IP kameru, na kterou se jde takhle připojit, ale tam je horší noční vidění. Nebo klasickou videochůvičku na kterou to přes mobil nejde. A taky, jestli je vůbec k sehnání nějaká, kde je možnost dětskou jednotku použít i bez připojení do elektriky? Děkuju

alex97
30. led 2022

@blondynkav Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080P máme tuhle kameru...A večer to sníma také..

blondynkav
autor
30. led 2022

@alex97 a je to dobře osvětlené?

sigyn
30. led 2022

Chůvičky s napojením přes telefonem na tom nebudou nejlépe se zabezpečením. Obzvláště čínským značkám jako Xiaomi bych tedy nevěřila už vůbec.

alex97
30. led 2022

Ráno ve 3h 👍

alex97
30. led 2022

@sigyn Tak to by ste si o těch kamerach měla prvni něco přečíst..Kamery máme všude po baráku a mimo něj..Dají se tam dát hesla aby se na to nikdo nemohl připojit...A ne jako chůvičky na který se dá napojit..Třeba když sem byla u mamky v bytovce snimala sem i sousedky malého 🤣👍
Takže za nás kamera..Hlavně s ni můžete hýbat kam budete potřebovat i do toho mluvit aby vas dítko slyšelo..A za tu cenu 👍 Ja kupovala Hlavně že v baráku máme ložnici v patře a obývák atd v 1 patře..A chůvička má taky nějakou dostupnost což kamera nemá.. Nechali jsme malou u babičky a jeli jsme 60km na soud a koukali jsme co zrovna dělá a jak spí..Takže za mě kamera 👍