Videochůvičky. Máte nějaké tipy?

marguerite
6. led 2007

Ahoj holky, rozhodli jsme se s manželem, že bychom si rádi koupili pro našeho prcka videochůvičky..nemáte nějaké tipy, rady? moc díky

marguerite
autor
8. led 2007

Já našla značky Sencor, Hyundai, Microcom. Philips taky dělá..ale ty nemají kamerku přímo na vysílačce..ale je nutné je připnout do PC nebo TV, což je nanic.

krista
18. zář 2008

palenda • 25tt • 6. září 2008 v 18:11
Nevím, jestli tu tohle téma už někde je, nenašla jsem ho. Chci se zeptat Vás, které máte doma videochůvičky, tak jaký máte typ a jaké zkušenosti s nimi? Díky Míša

palenda • 25tt • 10. září 2008 v 07:49
Žádné zkušenosti s videochůvičkami?? ☹

kopcik • 1d • 11. září 2008 v 10:11
ahoj. já osobně s nimi zkušenost nemám, ale má kámoška si ji koupila a nastavila na počítač a říkala, že nedělá nic jiného, než že u něj sedí a kontroluje, jestli je malá o.k. že to už rovnou může sedět u té postýlky. tak tvrdila, že to byla ta nejzbytečnější věc, kterou koupila

palenda
25. únor 2009

Chtěla bych jen přidat svou zkušenost s videochuvickou, třeba se někomu bude hodit. Koupili jsme Topcom BabyViewer 2500, tuhle- http://detsky-svet.nej-ceny.cz/73776/topcom-bab... a jsem fakt ráda, že ji máme. Neběháme tam při každém zakňourání, protože vidíme, co se děje. Vidíme, jestli se budí nebo jestli spinká. Funguje dobře, žádné problémy jsme s ní zatím neměli.

slebo
27. srp 2010

Mozem odporucit www.itzoom.cz

denousek
7. únor 2012

ahoj uvažuju o koupi nějaké video chuvičky a i s nočním viděním doporučíte mi něco?ale cenově zustante nohama při zemi 😉

palesandra
7. únor 2012

my mame Luvion Grand Elite a neviem si vynachvalit..najprv sme chceli nieco lacnejsie a zacali sme citat rozne recenzie...ako rozne sumia a chytaju rozne...nakoniec sme kupili tento, ktory vyhral prve miesto..objednali sme ho zo zahranicia, lacnejsie ...neviem ako som to mohla bez nej doteraz zvladnut ;) kedze sme ho kupili ked uz mal drobec paru mesiacov

denousek
7. únor 2012

@palesandra to by me zajimalo co znamena to noční videni dosah az 5 metru to pisou u kazde chuvicky...to jako kdyz budu na zahrade a mimi doma to je tak že to nefunguje??to funguje jen kdyz od kamery budu 5 metru??

nunacek
7. únor 2012

@denousek Že v noci vidí kamera po pokoji až do vzdálenosti 5m, takže když máš pokoj široký 5m, tak ti dohlídne přes celý pokoj.

denousek
7. únor 2012

@nunacek aha ja jsemmsela ze to ma jako dosah jen tech 5 metru 😀

palesandra
7. únor 2012

s tym nocnym videom to je tak, ze ked je tma, tak tak kamera snima super a na videu vidis akoby to bolo za dna...tam su take ledky cervene, tusim asi tym to je... inak da sa zapnut aj take led svetlo biele aby sa dieta nebalo..akoze tlmene svetlo...

tych 5 metrov je myslene, ze tvoje dieta od kamery vo tme..cize ako daleko mozes mat dieta od kamery, aby ho zachytila vo tme...inak ma to dost dlhy dosah, a vo dne super.....
a tiez mu mozes spatne nieco povedat, stlacis taky knoflik a z kuchyne mu hovoris nieco.. ;)

ine je zas dosah monitora od kamery...zavisi od toho cez kolko stien v dome to bude chytat..da sa tam nastavit senzibilita, to znamena ci ma menej alebo viac snimat zvuky...u nas staci uplne jedna palicka...inak to ma az 6 paliciek..
a tiez ak by si bola niekde v spolocnosti, tak ta upozorni blikajucim svetlom ze sa nieco hybe...

video nemusis mat stale zapnute,..mozes si dat do modu takeho, ze sa video zapne len vtedy ked je nejaky pohyb

brisalek
7. únor 2012

my mame nejakou noname, kterou jsme dostali od kamarada. Funguje dobre jen dosah je horsi. Kdys jsme u tchanovcu, kde maji tluste zdi, tak to pres 3 mistnosti uz hrozne rusi. Ale urcite ty znackove budou kvalitnejsi🙂. Presne jak tady nekdo pise, nejde tam clovek hned protoze vidi, ze jen knoura ze spani.....

denousek
13. únor 2012

holky tak super..prisla mi video chuvička nema signal uz na chodbe takze je to na nic ja nevim co si mam poridit uz mam strach ze to bude to samé.. ☹ ppomoocc