Vložky do podprsenky - náhrada za Johnson´s baby

evinahosta
21. črc 2021

Ahoj holky,

před dvěma lety jsem po narození syna vyzkoušela asi miliardu druhů vložek do podprsenky (při kojení), nejvíc mi vyhovovaly Johnsons baby.
Za dva měsíce čekáme další přírůstek a já jsem právě zjistila, že už se nevyrábějí.

Ať nemusím zase zkoušet od nuly - máte nějaké tipy na podobné vložky? Jde mi hlavně o ten tvar, vím, že většina byla taková zvláštně placatá a velká, pořád mi to někde “jezdilo” a bylo to navíc dost viditelné se mi zdá, ty Johnsons mi seděly jak přišité 🙂

Děkuju za tipy!🙂

emamaira
21. črc 2021

Mě vyhovují od Aventu, jsou krásně tenké 🙂

jana_zofie
21. črc 2021

Latkove. Vnejsi vrstva PUL, pripadne na zacatek pod ne davat nejake jine bez PULu, at je vic vrstev, pokud to vic tece. Nevim uz, ktere jsou ktere, mam jich hromadu od ruznych vyrobcu, ale vsechny vcelku fajn. Jen teda jedny trojuhelnikove mi sedi az ted, ze zacatku strasne protekaly kolem svu, takze ty byly puvodne zcela nepouzitelne. Ale jinak jsem naprosto spokojena.

treasurka
21. črc 2021

U druhého a dál jsem je už vůbec nepotřebovala, tělo už vědělo, kolik mléka tvořit, a nic neteklo, tak uvidíš...

barbora1102
21. črc 2021

Já jsem včera na doporučení objednala od Aventu 🙂 mají i dobré recenze na internetu

mamikry
21. črc 2021

@evinahosta Mam Avent a za me nejlepsi,co jsem mela.

elissa48
21. črc 2021

Za mě Mamma z Rossmannu, vyzkoušela jsem jich plno, ale tyhle pro mě nejlepší. Látkové nedoporučuji, strašně mi mliko protekalo a to jsem měla opravdu tlusté.

cuuza
22. črc 2021

Jedny johnsons mi tu zbyly, klidně pošlu

inka02
23. črc 2021

Také doporučuji od Aventu a Medela jsou taky fajn. Jinak prsní vložky proplácí VZP.