• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výbava pro miminko narozené v lednu, jakou velikost?

2. září 2013 
Ahoj holky. Potřebuju radu... Jakou velikost zimních věcí mám kupovat na chlapečka s termínem porodu na začátku ledna? Dupačky a tak asi nakoupím 56 a 62. Ale co třeba kombinézka, fusak,...? Díky.
2. zář 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono to je těžko říct, každé miminko je jinak velké. Něco málo ti třeba napoví, kolik jste měli míry s manželem. Mě každý říkal, ať nakupuju malinko z 56 a pak až 62, že to děti nevynosí a rychle rostou. No malá měla normální míry 48cm a 3,39kg a manžel po porodu nakupoval velikost 50 o sto šest a malá ji nosila skoro dva měsíce. Teď má 15 měsíců a už pomaličku dorůstá do 74, takže ona opravdu rychle neroste :grinning: Kamarádka zase věděla, že bude mít velkého kluka, tak nakupovala jen 62 a malý měl 53cm a skoro 4 kila a v 62 ji plave, tak dokupovala 56.
Čekáme miminko začátkem února a teď mám nakoupeno vždycky po pár kusech dupaček... z 50, 56 a ty větší budu nakupovat radši až pak, hlavně podle počasí. A fusak do kočárku máme velký I´COO, ale to nevadí, protože mimčo v něm bude ležet no a kombinézku velikosti 56. 50 jsem nekupovala, protože pod ní bude oblečené, tak ať se tam vejde i v březnu třeba.
2. zář 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
2. zář 2013 ve 13:00 • limpopocz
Naše malá se narodila koncem prosince, kombinézku jsem koupila rovnou 62 a nelitovala jsem, vydržela nám tak dlouho, jak bylo třeba. Ve vel. 50 jsme neměli snad vůbec nic, malé jsem dávala rovnou 56, sice v tom ze začátku plavala, ale rychle do toho dorostla. Navíc jsme brzo najeli na látkové pleny a tam je většinou potřeba o číslo větší oblečení.
2. zář 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak taky záleží na značce, jak brzo poznáš, bodýčko vel. 62 má třeba HaM delší než FaF apod...
2. zář 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
11. říj 2013 v 16:12 • eleanthis
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
7. pro 2013 ve 21:50 • dasa_82
Tvůj příspěvek