Výbavička do porodnice / z porodnice

lori1097
3. únor 2022

Zdravím Vás, chtěla jsem se zeptat v čem jste si svoje zlatíčka odváželi z porodnice, (odbodí porodu konec dubna / začátek května) možná že to řeším hodně brzo ale ráda bych měla toto připravené dopředu 🙂, předem děkuji za odpovědi a vaše zkušenosti

mamikry
3. únor 2022

@lori1097 Vezli jsme teda v pulce kvetna, ale bylo chladneji. Mel kalhoty, ponozky, "boticky" mekke, cepicku, body s dlouhym rukavem a svetrik. V zavinovacce jsem mela Lodger Wrapper bavlneny a jeste mel pres sebe deku bambusovou.

klokanka31
3. únor 2022

@lori1097 My v půlce května,měla košilku,dupačky a čepičku. A slabou deku.

mishulka26
3. únor 2022

@lori1097 já teď řeším konec března začátek dubna a jelikož to počasí v tomhle období je hodně ošidné tak si toho nachystám víc abych byla připravená, že bude zima i na to, že bude tepleji a buď řeknu manželovi ať přiveze jen něco nebo přiveze všechno a já si malého ustrojím podle toho jak uznám za vhodné 😊

veru181
3. únor 2022

V půlce května měl bodíčko s dlouhým rukávem, dupačky, čepičku a deku. Na přelom dubna a května bych podle počasí ještě nějakou vrstvu přidala, buď silnější deku nebo svetřík 🙂

lori1097
autor
3. únor 2022

@mishulka26 taky to tak možná vyřeším jak vy 🙂

mishulka26
3. únor 2022

@lori1097 je to nejjednodušší počasí se muže změnit za dobu co budete v porodnici. První syn se narodil v červenci a taky jsem si připravila víc věcí a když jsme jeli poprvé k doktorce tak bylo venku 12 stupňů

klokanka31
3. únor 2022

@mishulka26 Hlavně doporučuju věci pro mimčo nachystat předem aby to tvůj manžel jen vzal a jel. Když já poslala manžela aby jel domů pro oblečení tak nevěděl co vzít nebo ne, tak vzal absolutně všechno co jsme pro malou měli 😄

mishulka26
3. únor 2022

@klokanka31 to já vím budu rodit podruhé a i na poprvé jsem měla nachystané věci a on je jen vzal a jel. Tohle bylo asi myšleno pro zakladetelku 😉

vladienka
3. únor 2022

Z porodnice sme sli 14.5. Ale bolo docela teplo takze mala overalek na spani a taky flisovy fusak do vajicka, nic ine, ani capicu, pretoze ten fusak mal kapucku .. to je take obdobie ked moze byt -5 aj 15 stupnov, takze by som si pripravila doma 2 varianty a povedala manzelovi ktoru ma vziat

marky125
3. únor 2022

@lori1097 malý se narodil na konci dubna, jen už nevím, kolik bylo venku stupňů. Ale měl body s dlouhým rukávem, tepláčky, teplé ponožky, svetřík, čepici a zakryl jsem ho ještě dekou.

nita1984
3. únor 2022

Dcera je 1.5. a byla zima jak v Rusku, takže jela v berankovem fusaku a zimní kombinéze. Rok předtím jsem se opalovala 🥴 tohle je zrovna velmi nejasné období. Takže já měla asi 5 variant a tatínek dovezl co bylo třeba

mdch91
3. únor 2022

Vzhledem k tomu, ze miminko by nemelo mit do autosedacky vic nez nejakou 1 vrstvu a treba mikinku, tak na tom neni moc co vymyslet. Bud pak budes porizovat fusak do autosedacky nebo pres nej das deku a v aute bud zatopite nebo nezatopite (pokud teda jedete z porodnice autem). A jinak teda syn jel v pulce kvetna v dece do vajicka, bodycku a ponozkach, protoze ze svych porodnich 1880g vyrostl tak, ze jsem ho do overalku pripraveneho na cestu nenarvala.

zoyee
3. únor 2022

2.5.2021 jel domů takhle. Měla jsem pro něj ještě slabou deku na přechod k autu, ale nebyla ani potřeba

vercousek
4. únor 2022

My jsme si ji přivezli v květnu ten den byla zima a pršelo.Dala jsem jí body s dl.rukávem.kabátek,dupačky,capky na nohy,rukavičky,čepičku a v sedačce jsem ji přikryla dekou.Malý bylo hej za to na sebe jsem uplně zapoměla do porodky jsem jela jak frajerka na lehko to bylo teplo a za tři dny sibiř😃Ještě mi hrozně natekly nohy a nedostala jsem se do bot takže jsem v tom dešti ťapala v pantoflích😃