• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výbavička pro jarní miminko. Poradíte?

23. února 2016 
Ahoj všichni, potřebovala bych radu, mám termín 30.dubna 2012 a nemám nikoho, kdo by mi poradil ,co všechno koupit, děti zatím nemám, tak nic nevím, poradíte někdo, co všechno je potřeba pořídit,děkuji.
29. lis 2011 ve 23:16  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mi dej do IP mail a hodím ti výbavičku.. jinak máte TP jako my datum svatby :slight_smile:)
29. lis 2011 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@saronka ahojky, dík moc, posílám meila do IP :slight_smile:
29. lis 2011 ve 23:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, taky hledám nějaký osvědčený seznam výbavičky... kdyby někdo věděl, já vím, že je toho na netu plno, ale často se to liší a některé věci nevím, jestli jsou úplně potřeba (např. nebesa na postýlku - já vím, že je to super praktické, hezké....ale moje finanční možnosti nebudou nijak skvělé a tak bych potřebovala seznam toho, co je opravdu nutné. Termín mám koncem května. Zkušenosti nemám, tak si moc nevím rady. Mějte se všechny hezky.
12. únor 2012 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@salomee Ahoj, mám výborný seznam výbavičky odněkud z netu, je velmi podrobný a zároveň tam myslím nejsou zbytečnosti, a je to i s komentářem, ne jen pouhý výčet. Tak jestli ho chceš, pošli mi mail.
12. únor 2012 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashin: Děkuju moc, hned posílám.
12. únor 2012 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Prosím, mohla bych také ten seznam věcí na mimi??
14. únor 2012 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Mohla bych taky poprosit o ten seznam na mimi? Moc děkuji
15. únor 2012 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashin Ahoj holky taky mám termín 30.dubna a je to moje první těhotenství tak mě taky zajímal ten seznam. Díky moc.
29. únor 2012 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kathuskak @rahdy @11gabi11 Ahoj, seznam vám určitě ráda pošlu, jen mi pošlete do IP vaše soukromé maily - tady vám nemohu poslat přílohu.
29. únor 2012 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashin prosím prosím o zaslání taky :slight_smile:. email@hanabilkova.cz
20. črc 2012 ve 23:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
21. črc 2012 v 18:18 • valencia13
prosím taky seznam děkuji iv45
12. srp 2012 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@saronka můžu také poprosit o seznam věciček na mimi pošlu email do ip
26. srp 2012 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@saronka ahoj,mohla bych tě také požádat o seznam věciček? děkuji ...
21. zář 2012 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@saronka Prosím, mohu poprosit o seznam výbavičky, pošlu e-,ail do IP, moc děkuji.
2. lis 2012 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, prosím taky o zaslání seznamu na výbavičku :slight_smile: můj email: niki.lucka@seznam.cz
L.
12. lis 2012 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
12. lis 2012 ve 14:11 • robinsonkaa
ahojky prosím o poslání seznamu výbavičky- malé se má narodit 5.4. a já nevím co pořídit
díky moc Lucka
linzi008@seznam.cz
13. lis 2012 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashin Ahoj,pročítám tu všemožné komentáře na téma výbavičky a byla bych moc ráda,kdyby jsi mi také zaslala ten tvůj na mejlíka. Čekám také své první mimčo a tak nějak moc nemám tušení,co vše potřebné koupit, hlavně nechci vyhazovat zbytečně peníze oknem :slight_smile: Děkuji Dáša,mail je: dagmar.smekalova@seznam.cz
18. led 2013 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Prosim o zaslani vybavicky pro miminko. Hlavne pokud by jsi mohla, velikosti a posty - to me nejvice dela problemy. Moc dekuji. :slight_smile:
22. led 2013 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
11. říj 2013 v 16:21 • eleanthis
Koukám že už přes rok se tu nikdo neobjevil, ale stejně, pokud by někdo měl nějaký seznámek jaké věcičky se hodí pro jarní mimi a jaké je minimum, protože dokoupit můžete vždy. My už jsme něco dostali od rodiny. Event. napsat s čím máte dobrou zkušenost a jakou. Díky. Termín máme 9.dubna. Díky Lu
luci.z@atlas.cz
29. led 2014 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, ak by sa dalo tiez by som chcela poprosit taky zoznam, nieco uz mame, ale doplnit sa da vzdy.
7. únor 2014 ve 20:42  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
To je teda diskuze :confounded: . Myslela jsem, že se tady něco dozvím, a akorát všichni píšou ať jim to jedna paní pošle na mail. ach jo...
9. únor 2014 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí (10)
Ahoj holky,mohu vás také požádat o seznam věcí pro mimi,které tu bude v Březnu? Čekám své první a trochu tápu,nerada bych nakoupila zbytečnosti páč nemám peněz nazbyt. Taky bych chtěla znát váš názor na bazarové věci např.kočárek,postýlka,autosedačka. Oblečení chci koupit stopro nové,ale v ostatních věcech nevím,zase nechci šetřit za každou cenu :slight_smile:
Můj email je michaela.hrbkova@email.cz

Holky moc děkuju
12. zář 2014 v 10:17  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, taky vas poprosim o seznam vybavicky. Mam termin 8.3.2015 a je to moje prvni mimco. bradacpetra@gmail.com Predem moc dekuju.
12. zář 2014 v 18:17  •  čeká miminko, termín má v březnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “prodej zboží - bazar”
18. zář 2014 ve 21:12 • helys
Ahoj holky, mohla bych vás taky poprosit o seznam výbavičky? Termín mám na 18.5. Předem moc děkuju :slight_smile: alena.babakova@email.cz
27. zář 2014 ve 14:23  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, miminko bude začátkem května,můžu taky poprosit o seznam na jarní miminko? moc děkuji :slight_smile:
17. říj 2014 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek